Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

jutro pójde do rodzinnego po ten lek, bo mam to co napisałas ale dopochwowo, nie chce mi sie wstawac do lodówki teraz patrzec:) mam jeszcze dwie sztuki tego, kiedys dawno mnie zlapalo i co jakis czas sobie aplikowałam, gin mówi ze nigdy nie zaszkodzi profilaktycznie nawet bez potrzeby, tylko musze term.ważn. sprawdzic, bo teraz nie ma sensu chyba aplikowac dopiero po tej nystatynie... wiecie co, zawsze jak widziałam ciężarne, takie uśmiechnięte, zadowolone, tryskające energią, myslałam ze sam fakt bycia w ciązy to wspaniałe uczucie, i doszłam do wniosku ze wspaniałe uczucie ale na psychice tylko:) wszystko pobolewa, ciągnie, o mdłościach i moim nowym przyjacielu nie wspomne:) o stanach euforii, histerii tez nie bedę opowiadac bo jeszcze która egzorcyste mi zamówi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JuzNIEzrez. ja akurat w ciazy nie mialam infekcji, ale mialam za to po :/ Wiec nie wiem jak to jest w ciazy, czy sie wznawia czy nie. Co do ciagnacego brzucha to teraz juz tak bedzie. Czasem bedziesz odczuwac cos wiecej, czasem mniej. Jakby nie bylo Twoja macica musi sie jakos rozciagnac ;) W 8 czy 9 tc brzucha raczej jeszcze nie powinno byc widac :) U mnie sie zaokraglil w ok 19 tc, ale ja ogolnie mialam maly brzych do konca ciazy. Ale szczerze Ci powiem, ze mnie juz nic w zyciu nie zdziwi, nikt nie jest taki sam i nic nie jest regula :) Dbaj o siebie, to najwazniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja mam koleżankę w 8 miesiącu i tylko cały czas jęczy i marudzi nie śpi w nocy, mały tak się wierci że nie daje żyć...ma problemy z wątrobą, trzustką i teraz wylądowała z bólem pleców na pogotowiu bo maly naciska na nerw...musi przetrzymać... ale każdy przechodzi inaczej...na pewno na początku i na samym koncu nie jest zbyt komfortowo...za to środek jest ponoć fajny:) mnie tam nic nie zraża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem... niestety... Eh... nadzieji sobie znowu narobiłam. Chyba za mocno chcę, chciałam zajść za pierwszym razem. Muszę przestać chcieć i może się uda. Ale ja ciągle myślę o dziecku! Na długi weekend 6-8 jedziemy w góry - a mam dni płodne. Moje postanowienie to dużo luzu, dużo zabawy i mega dużo seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania wiem co czujesz, ale nie smuc sie..ja tez myslalam, ze uda nam sie za pierwszym razem, no bo w koncu co to za filozofia, a jednak...trzeba duzo cierpliwosci. Zobaczysz niedlugo sie uda. A wyjazd na pewno Wam pomoze, oderwiecie sie od wszytskiego i odstresujecie. Ja tez swietrdzilam ostatnio, ze za bardzo koncentruje sie na tym zeby zajsc w ciaze. Powiedzial sobie, ze jak sie tym razem nie udalo (jutro mam dostac @) to wrzucam na luz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Kania przykro mi ale głowa do góry :) Wiewióra moje trzecie oko i szósty zmysł podpowiada mi ze nie dostaniesz jutro okresu i bedzie dzidzia :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Viviii, chcialabym, ze by Twoje trzecie oko i szosty zmysl sie nie mylily...ale niestety mam zle przeczucia :/ Nie juz w sumie zadnych dolegliwosci czy to ciazowych, czy okresowych. Jedyne co to troche jakby mnie jajnik pobolewal, ale to przeciez o niczym nie swiadczy :) No nic czekam do jutra :) Trzymajcie kciuki, zeby @ nie przyszala. Przy okazji Vivii powodzenia w staraniach. Mam nadziej, ze Tobie przynajmniej pojdzie szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
hey kobietki:) widze ze was tu co raz wiecej ^^ Ja chora i leze grzecznie w lóżeczku.. Skonczyłam w niedziele opakowanie tabsów a @ brak . powinnam dostac drugiego dnia (dziś) przerwy .. czekamy.. jedynie dwie małe plamki bladorozowe zauważyłam. Ostatnio tez był skapy . co to sie dzieje.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
wiewiora ja musze bo mi we wrózbie z obraczki wyszło ze bede miała 2 dziecko jak bede miała 27 lat czyli to musi byc w tym roku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii a jak to się wróży? I czy można czymś obrączkę zastąpić jeśli się jej nie ma? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Kania ja wrózyłam obraczką mamy kilka lat temu :) Bierzesz włos wsadzasz na niego obrączka szklanke do polowy z woda i najpierw nad reka robisz tak raz dwa trzy i zatrzymujesz obraczke na włosie nad reka jesli ma byc pierwszy syn to bedzie tak sie w przód i tył ruszała a jesli córka to kreciła robisz az bedzie stała za któryms tam razem a pozniej nad woda tyle razy ile wyszło dzieci ile raz sie obraczka obije o szkanke tyle lat bedziesz miala :) Mojej babci mamie cioci itd sie sprawdziło mi z pierwszym dzieckiem tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia jadę gdzieś w okolice Białki Tatrzańskiej na gorące źródła chyba bo śniegu na narty nie ma :/ Tak naprawdę gdzie się znajdę to nie wiem może na Słowacji :) bo z nami to różnie jest - planujemy jedno a w czasie jazdy wymyślimy coś lepszego :) Vivii nie mogłam wytrzymać i pobiegłam do mamy (najbliższe mi wiadome miejsce gdzie znajduje się obrączka :P ) i wróżyłam ile dzieci będę miała :) Wyszło mi ze dwoje (chciałam max. 3) i najpierw córeczka a później synio! Dla mnie bomba oby się spełniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania to zycze dobrej zabawy I obyscie cos zmajstrowali w tych gorach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
No Kania widzisz :) to teraz do roboty :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupowałyście swoim facetom salfazin? Ja chciałam wczoraj kupić mojemu "pięknemu" salfazin a pani w aptece powiedziała że to na receptę jest. Wkurzyłam się bo to same witaminy. A "piękny" twierdzi że z jego produkcją nasienia jest wszytsko ok i nie będzie nic łykał. Ja nie twierdzę że coś jest źle ja poprostu chcę żeby było mega dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...garnierka...
hejka dziewczyny dawno mnie nie bylo , no ale ja jestem dalej na "przerwie" a okresu i tak niemam, tazke czekam cierpliwie, na 7 marca mam wizyte u lekarki na to usg i wtedy mi bedzie patrzec na te moje owulacje czy wogole sa. a ja wczoraj własnie kupiłam mojemu mężulowi Salfazin, zeby łykał przez te 3 miesiace, zawsze to jakis wspomagacz, a on ogolnie osłabiony to witaminki tak czy siak sie przydadza. bez problemu w aptece pani sprzedała, to jest bez recepty, cos sie "twojej" pani pomylilo chyba, 100 tab jest kosztuja 27 zl . pozdrawiam wszystkie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia a ty masz tak na imię??????????????????? strasznie mi sie to imie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia198777777
witam..od 9 miesiecy staramy sie o kruszynke. Dzis dostalam plamienia,myslalm ze to okres ale dalej tylko od rana mam plamienie i lekkie skurcze , dodam ze przy @ juz pierwszego dnia umieram...czy moge miec nadzieje?? jutro mam zamiar zrobic test ale boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxict też mi się strasznie to imie podoba i jak będę miała córeczkę to tak się będzie nazywała ale ja nie mam tak na imie. emilia oczywiście istnieje możliwość ze jesteś w ciąży, ale najlepiej zrobić test...może masz po prostu taki cykl...ale trzymam kciuki zeby wyszły dwie kreski... też ostatnio tak miałam mimo że zawsze cierpię...miałam ogromną nadzieję ale nici z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już w drodze a raczej blisko celu :) Odezwę się koło poniedziałku bo przez weekend będę mocno zajęta :) Aaa jeszcze coś Wam napiszę. Nie mogłam się oprzeć żeby sobie powróżyć z obrączki jeszcze. Tyle mi "powiedziała" że tylko czekam kiedy się sprawdzi. Pamiętam że kiedyś jak miałam lat naście to też sobie wróżyłam ale efektu nie pamiętam bo za młoda byłam i mnie to nie interesowało. Ok papap i miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Kania trzymam kciuki :) Cos nam sie tu wogóle tak pusto zrobiło ?? Przyszłe mamy sie pewnie przeniosły na forum dla mam a reszta ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia29 śliczne imię, mi się strasznie podoba Naila (Nayla) i Laila (layla. ja córke jednym z tych dwóch imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ja :) Faktycznie ostatnio cos tu ucichlo :( Pobudka Dziewczyny! :) A ja juz nie wiem co myslec...okresu nie ma juz 3ci dzien, zrobilam dzisiaj test, ale wyszedld negatywnie :( W sumie owul.mialam pozno, bo 17-18 dc, no ale chyba test juz by cos wykryl...Moze po prostu @ mi sie spoznia, co troche z drugiej strony jest dziwne, bo zawsze mam na czas...a juz nie wiem...najgorsze to czekanie...ehh.. A Wy co myslicie...mam miec jeszcze nadzieje? Vivii, a Ty kiedy zaczynasz dzislac? Czy to juz po TYCH dniach i teraz czekasz na rezultat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem. jakoś znów mnie przeziębienie bierze...naćkałam się tabletek i tak sobie pomyśłałam (o zgrozo!) zebym może teraz nie była w ciąży, jak się nabrałam tych leków.we wtorek mam gin i jakiś mam średni nastrój. będę na pewno musiała robić badania.mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. za tydzień ma przyjść @. i pewnie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
hej dziewczyny...ja czekam i mam nadzieje ze będę w ciąży...zaczęłam starania dopiero pierwszy raz...chociaż z tego co czytam to raczej nie mam sie co łudzić ale nie omieszkam ze mam cichą nadzieję ma małą fasolkę...jeszcze nie czas na sprawdzanie....tak sobie myślę ze będzie dobrze koło 10.01 bo @ dopiero 23:( wiec nie wytrzymam ps. widzę ze Wy tez jesteście już bardzo hermetycznym gronem..więc cóż czas poszukać innego ..wiec powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
biegaczka u nas juz kilka mam sie pojawiło wiec towarzystko sie wykrusza wiec zapraszam ):))) Wiewióra ja jutro dostane @ wiec staranka około 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×