Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

tak tylko mówią, ale to tylko głupie zabobony generalnie jest tak, że jedna matka drugiej matce przekazuje ubranka, dlatego, że dzieci szybko rosną i można drugiej kobietce przekazać ubranka prawie nie noszone moja siostra już kompletuje dla mnie ubranka, bo jej już niepotrzebne, a nowych po prostu się nie opłaca kupować lepiej trzymać kasę na łóżeczko, pieluchy, kosmetyki no i wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pierwsze ubranka kupiła mama jak byłam w ok. 5-6 tygodniu ciąży. Natomiast ja sama zaczęłam kompletować wyprawkę ok. 6 miesiąca ciąży. Martusss najlepiej zacząć kompletować wyprawkę już na początku ciąży(no może żeby nie zapeszać to od 3 miesiąca), bo im ciąża bardziej zaawansowana tym trudniej będzie Ci robić zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zmieniłam lekarza. Teraz chyba jest lepszy przynajmniej z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam już wózek upatrzony, chociaż jeszcze nie jestem w ciąży ha, ha, ha Mam co prawda wózek po pierwszym dziecku, ale taki fajny sobie upatrzyłam, że muszę go kupić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Dokladnie. ja tez mam uzywane ubranka bo szkoda wydawac kase na cos co bardzo szybko stanie sie niepotrzebne. mam jeszcze pytanie moze jest tu dziewczyna ktora uzywala testow owu> ciekawi mnie czy jak druga kreska wyszlaby jasniejsza od kontrolnej to i tak mozna test rozpatrywac jako pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Dokladnie. ja tez mam uzywane ubranka bo szkoda wydawac kase na cos co bardzo szybko stanie sie niepotrzebne. mam jeszcze pytanie moze jest tu dziewczyna ktora uzywala testow owu> ciekawi mnie czy jak druga kreska wyszlaby jasniejsza od kontrolnej to i tak mozna test rozpatrywac jako pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Ja sobie upatrzylam wozek tako warrior:). baaardzo mi sie podoba:) a myslalyscie juz nad imionami dla maluszkow?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Mi sie podoba Sebastian a dla dziewczynki Oliwia albo Aleksandra i tu sie waham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
a wiec ja tez staram sie o dziecko mam 25 lat, to bedzie moje pierwsze :) mieszkam z chlopakiem w Niemczech . Ja bym chciala dziewczanke Elise (czyt.Elize) a moj chlopak chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
skoro ciebie to nie interesuje to zmien forum albo sie nie wypowiadaj. nie pisze tu zeby sie uzerac z jakas glupia baba tylko zeby mile porozmawiac z dziewczynami ktore tak samo jak ja pragna dziecka. Wlazisz ni stad ni owad i rzucasz obelgami...zastanow sie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusss olej to, dzieci nie mają gdzie dyskutować wracając do tematu... strasznie bolą mnie piersi, ale ciągle pracuję i nie mogę się wybrać do gin w ciąży nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
ja od trzech tygodni staram sie zajsc w ciazy, lykam kwas foliowy i inne witaminy zeby dziecko nie mialo rozszczepu kregoslupa itd. tak pozatym to staram sie zdrowo odzywiac, nie pije alkoholu i nie pale...tylko kawe pije mam nadzieje ze za pare tygodni lub miesiecy zajde w ciaze bo czytalam ze to nalepszy wie 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
tak nie ma ale od trzydziestki to zawsze jest ryzyko, dlatego w tym wieku trzeba wykonywac wiele badan ile wy macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
wydaje mi sie ze pasuej do tego Topika poniewaz pracuje w Niemczech u Ginekologe wiec jesli macie pytania to smialo pytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Wlasnie. ja mam 20:) i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
skoro jestes uczulona to tu nie wchodz bo wysypki dostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
hmmraczej nie wiem czemu... a okres kiedy masz mieć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
jesli ma 20 lat i czuje sie gotowa na bycie matka, bo jest na tyle dojrzala, to dlaczego nie . Lepiej miec mloda mame , tu w niemczech bez zartow kobiety zachodza dopiero po 30 w ciazy, a potem nieby moiwe ze niemcy wymieraja i nie ma kto emerytury placic starym bo nie ma mlodych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
ja jeszcze niemam dla dziecka nic. Tylko pare czasopism dla ciezarnych z pracy wzielam i ten kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
brookie a ty ile masz lat? czy masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×