Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczyny, ja również chciała bym dołączyć. My z M. staramy się już 2 cykl ale raczej nic z tego; tak jutro, po jutrze powinnam okres dostać : ( jeszcze do tego zrobiłam badanie PRL i wyszedł wynik 34,4 i po godzinie 238 ; ( przy normie do 25. Boje się strasznie że będę miła problemy z zajściem w upragnioną ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSiePytam
owl. nie martw sie na zapas ;) ja też oczekuje na @ ;) chociaż, mam sporo jeszcze czasu do niej, ale juz nie moge sie doczekac czy bedzie czy tez nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wie że napewno przyjdzie bo test robiłam :( i nicz :( boje sie że to przez to prl tak nie wychodzi a wiem ze mama tez miala duzy problem tyle ze z powodu progesteronu :( miała zbyt niski .. kilkakrotnie poroniła w 3 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
juz zrezygnowana on wie ze juz czas i ze i tak bedzie starym tata bo juz ma 37 lat wiec ostatni dzwonek ;) Witam dziewczyny nie martwcie sie trzeba wierzyc ze sie uda i ze wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSiePytam
ojoj... kobietki czuje bol w jajniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSiePytam
12 ;P no i wczoraj mialam prawdopodobnie plodne...a w sobote bylo przytulanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze jeszcze dla pewnosci dzis powtroka z przytulania :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSiePytam
oj no nie bardzo bo nie ma jak ;p w sumie nie spieszy nam sie z ciaza...no ale jak bedzie, to tragedi nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz co innego :) ja to juz sie doczekac nie moge a boje sie strasznie ze cos jest nie tak :( jutro ide do gin. z tymi wynikami zobacze co mi powie. a narazie ide spac ;) choc ciezko bedzie mi zasnosc.. troszke sie tym wszystkim denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSiePytam
nie stresuj sie ;) bo to dobrze na Ciebie nie wpłynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
hej, prolaktyne można lekami zbić, tylko cierpliwości:) a ty vivii ile masz lat????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
ja mam 26 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
nie, miło było ale już padam na...twarz, ide pieczyste powyciągać i garkuchnię zamknąć na dzisiaj:) żegnam kobietki!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Ja tez uciekam spac :) dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
oooo prosze....a to mnie zaskoczyłaś:) jawny przykład jak można wytrwać w związku ze starszym, chociaż dla mnie to akurat żadna różnica:P:) trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaorobaczka
Hej, znowu pojawiły się nowe nicki, fajnie. Im nas więcej tym lepiej. Już zrezygnowana - póki co na betę nie będę lecieć ;) Jeden negatyw mi wyszedł, to mnie zbiło z tropu. Wczoraj kupiłam kolejny test, ale schowałam do szuflady, niech nabierze mocy :D Miłego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Ja tam wole starszych przynajmniej poukładane ma w głowie ;) ale nie widac tej roznicy zreszta on młodo wygląda ;) a z naszym synem sie bawi lepiej niz nie jeden młodszy wiec mam szczęscie jesli chodzi o M ;) staraczkaorobaczka trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaorobaczka
Vivii - dzięki :) A do tematu - też mam faceta starszego od siebie. 6 lat dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi:) ile lat masz starszego męża od siebie? Bo ja mam 10 i też wogóle nie widać tej różnicy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
no widzicie, ja tez zawsze myslałam, że starszego bede mieć, a to co??? zonk, gówniarz się trafił, rówieśnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rówieśnik też nie jest zły pod warunkiem, że myśli zgodnie z swoim wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...garnierka...
hejka tak na pocieszenie, własnie zadzwoniła do mnie kolezanka ze jest w ciąży, prawdopodobnie juz 8 tydzien, ale dopiero teraz pokojazyla bo wogole sie nie starała.... eh jedni sie nie staraja i maja a inne czekaja tak dlugo... ale moze i na nas przyjdzie pora:)) ja jutro ide na te badania no i czekam na moj pierwszy "normalny" okres po prawie 10 latach hehe. Aż sie boje ;) A co do różnicy wieku miedzy partnerami to powiem Wam ze moj mężul to młodszy:)) ale wyglada na starszego i w zachowaniu czasami tez hehe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Zula 11 lat ;) pozniej roznica sie zaciera ale jak urodzilam pierwsze dziecko to ja mialam 20 on 31 ;) tyle ze ja uwilelbiam dzieci wiec chcielismy je miec ;) Ale przynajmniej mial ustabilizowana sytuacje materialna stała prace itd nie musielismy sie martwic o takie podstawowe sprawy i to jest dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaorobaczka
Garnierka - bo o to chyba właśnie chodzi, żeby się nie nakręcać, nie zchizować i wtedy łatwiej zajść...a jak się chce..To nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
znaczy się chwilowe napady głupawki, to chyba w kazdym wieku się zdaż/rzają, a nieraz nastolatek poważniej podchodzi do życia niż wydawałoby się doświadczony, po przejściach, nie ma zasady:) no widzisz garnierka....tak to jest, bo my te wybrane:P co nie mogą mieć z górki, tylko cały czas pod górkę:) ale idzie się do tego przyzwyczaić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czasem jak tak bardzo sie czeka to nic nie wychodzi. trzeba myśleć pozytywnie i nie nakręcać się.. A razem łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSiePytam
zula ma racje ;) Ja też teraz jestem przy wielkiej niewiadomej, czy dostane czy tez nie okresu... Pozdrawiam KObietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoryjka
witam was wszystkie tez chce miec dzidzie, bedzie to pierwsze moje dziecko, starania dopiero rozpoczelismy bo wczesniejszy rok jakos zleciał- caly tydzien bylam poza domem, pracowałam w innym miescie i tylko widywalismy sie w weekend, dlatego nie zawsze mogliśmy wcelować, ale teraz już wyliczam wszystkie dni płodne i może się uda. Zawsze mam 28 dniowe cykle, w tym miesiącu miałam mieć w sobotę 1 dc a okazało się że nie przyszedł. Już się trochę nakręciłam w tym temacie, ale niestety w poniedziałek rano z bólami przyszedł @. Czekam teraz na kolejny tydzień i dni płodne, zobaczymy co będzie...pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×