Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AptekawBiedronce

zrywam z masturbacją:)

Polecane posty

Gość Mlody_18
Tez mialem kiedys ten problem, masturbowalem sie 2-3 razy w tygodniu a nawet czesciej. Juz nie robie tego od miesiaca (za to mam zmazy nocne ale to juz nie to samo, lepiej sie czuje z tym ze tego nie robie :P). Udalo mi sie to osiagnac przez ogladniecie anime ; "School Days". Wywarlo na mnie takie emocje i dalo do myslenia, ze sie powstrzymuje :P POLECAM jak ktos lubi anime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhueik
ja jak się nie spuszczam to na grypę choruje wiec polecam raz na noc 3 razy po stresującej sytuacji i przy kąpieli ze 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kota
I jak dzisiaj? Wytrzymałaś wieczorem? Ja właśnie to zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AptekawBiedronce
wczoraj zrobilam to 3 razy w ciagu 2 godzin. dzis nie czuje tego parcia jak wczoraj. jest ok:) walcze dalej, mam nadzieje ze kiedys uda mi sie z tym zerwac. wiem ze od tego jest plec przeciwna ale coz z tego skora "ona" nie umie mi zrobic dobrze. jak tu zyc bez orgazmu, przeciez mnie kiedys rozerwie ;P wlasnie ciekawa jestem czy sa kobiety ktore sie nie masturbuja i ktore nie maja orgazmu takze z facetem, czy to wogole mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zadbany facet
moja żona się nie masurbuje, a jak podczas stosunku, a raczej pieszczot już dochodzi, to w pewnym momencie zwija się w kłębek i nie daje do siebie dotknąć aż całkiem ostygnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieco Starszy
Ludzie - czyscie calkiem powariowali? Po co walczyc z masturbacja? Kiedy macie ochote to robcie to a kiedy nie - to nie. To sie samo bedzie regulowac. Trudno mi zreszta uwierzyc, ze nie macie powazniejszych problemow. Jesli juz koniecznie chcecie trenowac sile woli to sprobujcie czegos pozytecznego: moze regularnych biegow albo nauki obcego jezyka. Walka z masturbacja tyle wam w zyciu pomoze ile trzecia dziurka w nosie. Zycze oprzytomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AptekawBiedronce a nie możesz tej swojej masturbacji jakoś spróbować połączyć z seksem z facetem ? Ja na Twoim miejscu ubrałabym się bardzo seksownie i pojechała do swojego faceta (albo poszła do niego do pokoju, jeśli razem mieszkacie ;) ) i zaczęła sama robić sobie dobrze na jego oczach ale tak, żeby dokładnie widział w jaki sposób się dotykasz, robiłabym to sama aż do momentu kiedy będę bardzo blisko a później poprosiła go żeby dokończył powinnaś dojść z facetem a przy okazji być może on nauczy się jak lubisz być dotykana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AptekawBiedronce
wielokrotnie mu pozywalam jak lubie byc dotykana, coz z tego,on sie szybko podnieca, szybko wchodzi, i wychodzi. bardzo bym chciala z nim ale po tych kilku latach dałam sobie siana. nie licze na orgazmy z nim. ale tez nie chce tego robic sama skoro mam faceta od tego- teoretycznie. czasami wydaje mi sie ze tomoja wina, przez masturbacje nie umiem dojsc podczas seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AptekawBiedronce
aha i jeszcze jedno moje spostrzezenie. podrafie dojsc patrzac na kobiety:/ czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AptekawBiedronce, ale w jaki sposób osiągasz sama orgazm ? wkladając cos do pochwy czy dotykając łechtaczkę ? i co znaczy "szybko wchodzi i wychodzi", on nie ma nigdzie wchodzic przeciez tylko ma Cię dotykać tak jak ty sama siebie dotykasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AptekawBiedronce
tak szczerze to facet niewiele sie zna na rzeczy:( i chyba nie chce poznac, jest troszke egoista w tych sprawach. niestety ale kilka ruchow to dla mnie za malo zebym byla usatysfakcjonowana. owszem czasem (bo nie przy kazdym zblizeniu) sa pieszczoty pocalunki, ale zbyt krotkie:/ zanim ja stane sie porzadnie mokra to on juz skonczy i do widzenia. potem zasypia a ja koncze sama. jak? masuje łech. orgazm pochwowy to czasami jak jestem sama- mam przyjaciela. wtedy mam oba orgazmy naraz. naprawde chciala bym z mezczyzna to przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie takie wrażenie odniosłam, że właściwie on sie w ogóle nie stara, to przykre, ja chyba bym nie wytrzymała z takim gościem i odeszła ale skoro chcesz dalej jakoś z tym walczyć - napisałam o seksownym ubraniu i zrobieniu sobie przy nim samej , żeby dokończył bo taki akt stwarza inny klimat niż kiedy bierzesz jego rękę i pokazujesz jak lubisz, bądź kiedy mu mówisz jak chcesz żeby Cię dotykał, masturbacja przed facetem w seksownej bieliźnie i może jeszcze połączona ze striptizem byłaby bardziej rodzajem gry erotycznej niz lekcją obowiązkową robienia Ci dobrze - co może być dla niego zniechęcające on w ogóle widział Cię kiedykolwiek w czasie orgazmu ? albo inną kobietę? może nie wie co traci i trzeba mu to pokazac :D a może go po prostu nie kręcisz albo jest sam oziebły :P nie znałam faceta, ktory nie pragnie widziec swojej kochanki w czasie orgazmu i nie stara się, żeby do tego doprowadzić nie wmawiaj sobie, że to wina Twojej masturbacji, moim zdaniem to wina Twojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AptekawBiedronce
tak on sie nie stara:/ tak bylo zawsze,znaczy raz sie staral troszke innym razem prawie wcale. jest egoista to juz zdazylam zauwazyc. moze to dlatego ze jestem jego pierwsza kobieta. moze mu sie znudzilam. ale gdy sie kochamy to szybko dochodzi,nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda! To nie jego wina! Zejdźcie z faceta na litość boską ; / Piszę to w Niedziele i mówie, to wina jego znaku zodiaku! Każdy zodiak ma inny temperament!!! Twoj facet to pewnie ryby i dlatego taki jest! Musisz mieć kogoś takiego jak byk albo baran to ci dogodzi :P przybyłem// powiedziałem// zamknałem się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×