Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość egzotyczna22

Jakie potrawy robicie w frytkownicy?

Polecane posty

Gość egzotyczna22

Szukam przepisów na dania przygotowywane przy pomocy frytkownicy. bardzo proszę o przepisy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzotyczna22
nie dziękuję za radę i nie potrzebuje odchudzania tak jak ty :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HuHuHuHuHuuu
Ja też nie potrzebuję odchudzania i też jestem ciekawa jak autorka, co jeszcze można tam fajnego zrobić. Ja robiłam skrzydełka kurczaka z przyprawami - mniam!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja to robię
Tempure Snikersa po szkocku : obtaczam snickersa w ciescie nalesnikowym i smaze Frytki bananowe Bahji, samose ,springrolsy, onionringsy, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we frytkownicy można smażyć
chyba wszystko, szybko, smacznie i bez tracenia czasu na pilonowanie żeby się nie przypaliło. Ja we frytkownicy smażę wszelkiego rodzaju panierowane kotlety, ryby, robię takie pseudo chipsy z ziemniaków, smażę krokiety i frytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we frytkownicy można smażyć
ogólnie to co nadaję się do smażenia można spokojnie usmażyć we frytkownicy. Wygodniej i szybciej niż stać przy patelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchcik3333
neutralizowana mam ta frytkownice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzotyczna22
mam ta frytkownice. neutralizowana o moze podzielisz sie przepisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jesteście z niej zadowoleni?? Jest warta zakupu i nie macie z nią jakiś problemów :)? Jestem już praktycznie zdecydowana na ten model a przepisami bardzo chętnie się podzielę jak tylko ją dostanę i będę mogła wypróbować coś swojego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balblbina
Frytkownica wygodna to była ale nie jak ją trzeba było umyć. U mnie mąż poza frytkami oczywiście smażył rybę, przepisu nie pamiętam ale dobrze mu wychodziła. Miał jeszcze mnóstwo przepisów które chciał koniecznie wypróbować. Po kilku użyciach odkąd zrządziłam że nie zamierzam więcej myc frytkownicy po jej użyciu, wylądowała ona na szafie i porasta kurzem. Już ze 3 lata będzie jak tam stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzanie, odchudzaniem
ja nie musze sie odchudzac, ale nie chce umrzeć w wieku 40 lat, nie chce mić celluitu i szarej skóry, łysej glowy i ani chorego dziecka. Tez kiedyś żarłam tyle tłuszczu, ale mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z umiarem...
odchudzanie, odchudzaniem ale mnie rozśmieszyłaś. haha. od czasu do czasu mozna sobie zjesc cos zrobionego w frytkownicy.nie mowie ze dzien w dzien tak jak ty.to juz przesada.ja waze 51kg.mam jedno dziecko i nie mam zadnych rozstepow ,celulitu. odchudzanie, odchudzaniem moglas nie zrec tyle haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z umiarem, masz racje ;) wszystko z umiarem, od czasu do czasu mozna sobie pozwolic, chociaz to ze akurat ty wazysz tyle ile wazysz majac 1 dziecko i masz super figure to nie znaczy niestety ze wszyscy tak maja ;) Niektorzy musza kazdego kęsa pilnowac zeby nie utyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuraaaaaczek
skrzydelka z kurczaka z przyprawami optaczasz w jajku a potem bułce tartej wymieszanej z płatkami kukurydzianymi.. pyszota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×