Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze mama

pozytywny test a brak ciąży na usg

Polecane posty

Gość asiasiaasiaasiaasia
Bo to moze jest pecherzyk ciazowy, ale nie ma w nim jeszcze zarodka ( choc, wedlug mnie, powinien juz byc ). Z tego co opisujesz, smiem stwierdzisz ze chodzisz do jakiegos konowala chyba :P jak mozna kobiecie powiedziec po usg ze tam cos jest, ale nie wie co? Hmm... dziwne to dla mnie. Zrob badanie krwi beta np. dzis i w sobote i zobaczysz czy i jak przyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
oj już nie wiem sama.... mam doła. zaczekam do za tydzień chyba, nie mogę zrobić tego z krwi bo coś tam przebudowują i musiałabym jechać do innego miasta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
a czy chodzę do konowała, czy też nie to nie wiem, byłam pierwszy raz... lekarz, który mnie wcześniej badał stwierdził, że nie widać ciąży, ale wtedy był jakiś 2 tydzień....i kazał 23 przyjść....ale, że ja jestem walnięta chyba na tym punkcie to poszłam tydzień za szybko... :/ konowały czy niekonowały.....a kto ich tam wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
a luteiny już nie biorę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiaa
Też jestem ciekawym przypadkiem... Może ktoś tutaj mi powie o co w tym wszystkim chodzi. Otóż miesiączka powinna przyjść 26/27/28 października a do dzisiaj jej niema... mam nudności, bóle brzucha, bóle piersi i zawroty głowy. 10 listopada zrobiłam test z krwi hcg - wynik 3,70 Pani ginekolog stwierdziła powiększoną macice. Drugi test zrobiłam 14 listopada a wynik to 3,90 hcg. Obydwa wyniki są poniżej normy ciążowej która wynosi 5. I inna Pani ginekolog stwierdziła, ze coś tam się dzieje i coś widać - jakby pęcherzyk. Ale przy takim niskim hcg możliwy jest pęcherzyk? Czy to możliwe że jestem w ciąży? Jeżeli nie, to skąd te objawy i podwyższony poziom hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E ona ona E
zarodek widac gdy beta hcg wynosi minimum 1000 jednostek. Ja na twoim miejscu bym zrobila to badanie by wiedziec. A czy kreski na teście są chociaz ciemniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
witam Was! czekam do czwartku, mam nadzieję, że się doczekam.... mam podwyższoną temperaturę...ale już dobrze się czuję, czasem tylko jakiś zapach mi przeszkadza.... ciekawe co to będzie.... odnośnie kresek na teście.... jak robiłam 8 listopada była jasna druga kreska w pierwszym teście, w drugim teście były porównywalne... a 13 listopada były mega ciemne obie kreski.... :) może to moja głupia nadzieja... :) co u Was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się pomylić jeden test ale napewno nie trzy.Dbaj o siebie i czekaj cierpliwie do czwartku,ja mam wizytę w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
do dosiach - tokoniecznie powiedz wszystko :D ja jestem troszkę podziębiona...chciałam coś na grype wziąść, ale wczoraj położna powiedziała mi, że do wyjaśnienia (czy to ciąża czy nie) mam nic nie brać.... to jem cytrusy...warzywa....mam takie wypieki, że nigdy chyba tak nie miałam jeszcze...ale czuje się ok.... dziwne dziwne... ciekawe kogo będziesz miała...synka czy córeczkę :D szkoda, że dopiero przed świąteami się dowiesz...albo właśnie fajnie, taka mega niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
kobiety chyba zajęte dziś :D ja już mam weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję że przed świętami ale dzidziuś może pupę nam wypnie:)Wypij mleko z czosnkiem i z miodem to Ci pomoże na przeziębienie.Jakoś nie mogę się tej Twojej wizyty doczekać bo moja historia była taka sama i wiem co przeżywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
jestem strasznie zdenerwowana....robie takie głupoty...zamiast pralkę po skończonym praniu wyłączyć...to ja jeszcze raz włączyłam.... pięknie pachnie praniem :D nie wiem co do tego czwartku zrobić ze sobą....czym się zająć...a może zrobić kolejny test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to cię uspokoi to zrób:)Mówię Ci że to na pewno dzidzi:)Dla mnie też te dwa tygodnie do usg wtedy wydawały się wiecznością ale przeżyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
postaram się nie świrować za mocno...ale kto wie czy nie kupię jutro testu :) mąż zwariuje ze mną :) wypiłam to mleko z miodem fujjjjjj czosnek na kanapkę, innego nie dotknę ;) jak Ty wytrzymałaś tą niepewność... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starałam się czymś zająć,mam w domu prawie 3-letnią córkę więc nie miałam za dużo czasu na zamartwianie:)Poza tym pierwszą ciążę miałam zagrożoną,pierwszy trymestr praktycznie spędziłam w szpitalu więc nauczyłam się cierpliwości.Ja też nienawidzę tego mleka ale pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
:) fajnie, że jesteś :) jesteście :D bo nie jesteś sama...tylko ze swoim maleństwem :):):) ciekawe co to ze mną będzie. Mąż mówi, że to, że zrobię test nic nie zmieni...dalej nie będę pewna póki nie pokaże się na usg coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż ma rację,ja zrobiłam tylko jeden test.Jeszcze tylko 6 dni i zobaczysz swoją fasolkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
:) oby oby bo wariuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej może mama :). Mamy ze sobą wiele wspólnego ponieważ ja też ostatnią miesiączkę miałam 30 września i także mam dłuugie cykle. Test zrobiłam 10 listopada, od razu pojawiły się dwie grubasne krechy. 15 listopada byłam na usg i lekarz potwierdził ciąże. Mam nadzieję, że z tobą będzie tak samo, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam
może mama- śledzę Twój topic od samego poczatku i nie mogę się doczekać wyniku usg. Trzymam kciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
cieszę się, że są tu osoby, które miały podobnie.... boję się jak cholera.... oj....stres stres....tylko czy za tydzień będzie już cokolwiek widać? skoro teraz było "coś" ale mogłobyć to coś innego np krew....ehhhh mam różne uczucia.... do Neli8...lekarz potwierdził Twoją ciążę - gratuluję :):):) już na usg była fasolka czy co? :D do Oj tam - :) trzymaj kciuki :D:D:D to mi pomaga :) budują mnie wasze wpisy tak samo jak rozwalają mnie ciągłe pytania teściowej i "Skarbie nie martw sie już za tydzień wszystko będzie jasne" wrrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam
bardzo fajnie na tym topicu, tak ciepło i pozytywnie bez jakiś jędzowatych komentarzy. wierze mocno że za pare dni zobaczysz swoje maleństwo. buziaki dla Was. ja na razie uciekam. idę wykapać synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
masz synka mmm :) też bym chciała :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam
tak ma 2 latka i 2 msc. będziesz mieć swojego, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
:):):) ajowy musi być :) lubię dzieci...zwłaszcza małe :) sama mammłodsze rodzeństwo....teraz pracuje w przedszkolu...a wcześniej w domu dziecka... więc dzieci są od zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
fajowy miało być! nawet pisać nie umiem z nerwów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam
jestem, młody dał czadu w wannie - jestem cała mokra, a łazienka plywa. oj kochana fajny to on jest ale nie można go z oczu zgubić bo to grozi katastrofą. teraz oglada swoją ulubioną bajkę - przystanek dżungla na disney junior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam
ja też lubię dzieci - jestem nauczycielką. zaczynałam w przedszkolu a skończyłam na szkole ponadgimnazjalnej - więc trochę większe dzieci. może mama - z jakiego województwa jesteś jesli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
dolnośląskie obecnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam
ja świętokrzyskie, więc kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×