Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dnwekqldewqdwed

czy to jak czesto dziewczyna jest podrywana jest wyznacznikiem atrakcyjnosci?

Polecane posty

Gość dnwekqldewqdwed

np jak czesto ktos ja prosi o numer tel ,jak czesto jest proszona do tanca w klubie czy na weselu przez obce osoby? albo jak czesto sie do niej usmiechaja obcy faceci np z samochodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnwekqldewqdwed
oczywiscie nie liczmy tych wyzywajaco ubranych ,albo o opinii latwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety liczy się jej rating na fotka.pl , każdy facet podrywa tylko te co maja minimum 10/10 chodzi z wydrukami z internetu i tylko do takich podchodzi ...oczywiście to sa kulisy , normalnie kobieta o tym nie wie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest wyznacznikiem atrakcyjności Nawet powiedziałabym że odwrotnie Bo te naprawdę piękne kobiety onieśmielają uroda I tylko odważni i pewni siebie faceci podrywają takie kobiety Nie każdy do takich startuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga90123812
oczywiscie ,ze to ma znaczenie . a co myslalas ze im dziewczyna brzydsza tym wiecej facetow na nia leci? nie wierze w takie bzdury ,ze faceci sie boja ladnych. zawsze znajda sie przystojni ,albo pewni siebie ,ktorzy do takiej podejda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga90123812
wiec jak dziewczyna nie ma w ogole powodzenia to cos jest nie tak.. a taki przystojny facet wie ,ze nie jedna na niego poleci i dlatego ma wyzsze wymagania zwykle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednadziewuszka
Tak jest. Te atrakcyjne ,albo piękne zawsze będą podrywane ,albo chociaż ludzie będą im okazywać ,że są ładne właśnie jak pisała autorka np przez uśmiechanie się do nich. I wiele facetów będzie je chciało przelecieć. ale uważam ,że takie szczególnie atrakcyjne mogą mieć problem ze znalezieniem kogoś na stałe bo faceci często się boją związku z taką kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pół sejmu to nie Polacy
Jak faceci często podrywają dziewczynę, to znaczy, że wygląda na łatwą. Do naprawdę łatwych boją się podchodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laulenkaa88
Tak, to jest wyznacznik atrakcyjności. Jeśli dziewczyna jest zdecydowanie powyżej przeciętnej pod względem atrakcyjności, to może większość szaraków nie podejdzie, za to będą ją pożerać wzrokiem. Zwyczajne, ładne dziewczyny, których jest najwięcej, często spotykają jakichś adoratorów różnej maści, bo wydają się bardziej dostępne. Zwyczajne i zaniedbane są zazwyczaj niezauważane, o ile się nie podrasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuguuu
wydaje mi sie ze to nie zawsze o to chodzi, znam duzo naprawde ladnych dziewczyn ale np sa one bardzo spokojne, niesmiale wrecz moga wygladac na niedostepne i zadufane wiadomo ze nie beda mialy tlumow adoratorow, a z kolei calkiem przecietne a nawet nieatrakcyjne dziewczyny ktore sa bardzo towarzyskie, odwazne, same zagaduja do facetow maja co chwile innego i duuzo propozycji randkowych i innych, tyle zaobserwowalam nawet na uczelni to widac ile kto ma kolegow plci meskiej z kotrym imprezuje, te niekoniecznie ladne otaczaja sie wianuszkiem facetow a te naprawde ladne poruszaja sie w gronie kolezanek tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. Jeśli dziewczyna w ogóle nie jest podrywana, z nikim się nie spotyka to świadczy to o tym, że jest naprawdę nieatrakcyjna. Te najładniejsze zawsze będą podrywane. A do brzydkich faceci nie zagadują, bo i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adalis86 Nie jest wyznacznikiem atrakcyjności Nawet powiedziałabym że odwrotnie Bo te naprawdę piękne kobiety onieśmielają uroda I tylko odważni i pewni siebie faceci podrywają takie kobiety Nie każdy do takich startuje tu sie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowe jedzenie jest bardzo a
fuguuu- nie do konca. te ladne i spokojne moze nie beda mialy wielu adoratorow ,ale zawsze znajdzie sie ktos kto je poderwie . bo przeciez obce osoby nie wiedza jaki kto ma charakter zanim np nie zagadaja a te brzydkie i odwazne nie wierze zeby byly ciagle podrywane. moze ktos tam je poderwie jak pomysli ze nie wiele wysilku trzeba bedzie wlozyc zeby je zaciagnac do lozka albo jak maja zajebisty charakter i ktos bedzie z nimi chcial byc na stale ( lub tez z innych powodow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e to jakaś bzdura..ja pare lat temu nie byłam podrywana a teraz ciągle ... co więcej patrzę na fotki jakbyłam młodsza- byłam o wiele ładniejsza niż teraz... faceci lubią przeciętne i tyle! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowe jedzenie jest bardzo a
w kazdym razie ladna dziewczyna zawsze bedzie zwracac uwage i zawsze bedzie miala powodzenie ,ale mysle ,ze u przystojnych facetow lub bogatych predzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcsgsgg
no jak to zazwyczaj powodzenie maja te wyzywajaco ubrane czyt cycki i dupa na wierzchu. Kolezanka latem jest podrywana a zima slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowe jedzenie jest bardzo a
a te kobiety co pisza ,ze to nie prawda to zaloze sie ( cokolwiek by pisaly) ze powodzenia nie maja to logiczne ,ze piekna kobieta zawsze bedzie zwracala uwage i nie jeden bedzie ja chcial zdobyc chocby do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowe jedzenie jest bardzo a
no ,a myslisz ,ze jakby byla brzydka z odkrytymi cyckami to by za nia tak latali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowe jedzenie jest bardzo a- dokładnie. Nie ma się co oszukiwać, że jest się ładną, kiedy nawet pies z kulawa nogą się nie zainteresuje. Rzekomo ze strachu, bo się onieśmiela urodą. Bzdura. To oczywiste, że kobiety bez powodzenia są nieatrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
a mnie wiele osob ( i kobiet i facetow ,ale wiecej facetow) mowi ,ze jestem ladna i mam duze powodzenie :p Czesto faceci sie na mnie gapia, w klubach zawsze tancze z wieloma tak jak na weselach itd poza tym stalych zwiazkow mialam 5 tzn 3 krotkie takie po pare miesiecy ,a 2 dluzsze ,a mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
i wieeelu facetow tak ogolem sie przewinelo przez moje zycie ( chodzi mi nie tylko o znajomosci lozkowe ,ale tacy co do mnie zarywali ,co sie z nimi spotykalam itd) i nie uwazam sie z tego powodu za brzydka bo niby ich nie oniesmielam uroda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre laski faktycznie są tak ładne, że z góry sie zakłada 'ona na pewno jest zajęta' albo 'ma pewnie wysokie mniemanie o sobie' a co najlepsze nieśmiali przystojni chłopcy nie podrywają tylko jakieś pewne siebie cwaniaczki ze wsi najczęsciej po alkoholu (do mojej ślicznej koleżanki raz taki burak startował :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
moze niesmiali nie podrywaja ,ale pelno jest tez smialych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z TYM EST JAK Z FACETAMI - JESLI WIDZIMY NIEPRZECIETNEGO, ROBIACEGO NA NAS OGROMNE WRAZENIE TO CO PODCHODZIMY ? NIE PRZYNAJMNIEJ JA BYM NIGDY NIE PODESZLA BO MNIE TACY ONIESMIELAJA. WIEC NIE MOZNA Z GORY ZAKLADAC ZE DO PIEKNYCH NIE PODCHODZA BO WIDOCZNIE WCALE NIE SA PIEKNE. ALE LUDZI SA ROZNI I INTERPRETUJA SOBIE TO JAK CHCA, CO WIDAC PO OPINIACH; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
a buraki tym bardziej do ladnej beda zarywac bo oni czesto sie maja za super facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
takamalajedna- ja jestem dosc pewna siebie ,ale do żadnego faceta bym nie podeszla jakbym go nie znala :P tak mam i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMA MIALAM W ZYCIU 2 TAKIE PRZYPADKI - FACET MI SIE ZAJE** PODOBAL ALE SOBIE POMYSLALAM ZE NAWET BYM NIE ZAGADALA BO NA PEWNO NAWET NIE CHCIALBY ZE MNA POGADAC,. PO JAKIMS CZASIE DOWIEDZIALAM SIE ZE JEMU SIE BARDZIEJ W ZASADZIE PODOBAM NIZ ON MI - TYLKO ZE NIE MIAL ODWAGI PODEJSC BO WYDAWALAM SIE NIEDOSTEPNA I BYL PRZEKONANY ZE DOSTANIE KOSZA. WIEC BYWA ROZNIE;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×