Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dnwekqldewqdwed

czy to jak czesto dziewczyna jest podrywana jest wyznacznikiem atrakcyjnosci?

Polecane posty

ania12333213321323 a buraki tym bardziej do ladnej beda zarywac bo oni czesto sie maja za super facetow NO TO JEST AKURAT SWIETA PRAWDA HEHE ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny faceto
a ile jest takich naprawdę pięknych dziewczyn z twarzy i figury? Jedna na 1000. Prawie każdy ma jakieś wady, więc gadanie o tym, że piękne onieśmielają jest głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
no napewno czesc nie podejdzie bo sie bedzie bala ,ale czesc podejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja kolezanka
Jest idealna z wyglądu mogę powiedzieć. Idealna figura, proporcje, twarz gładziutka, pełne usta, ciemne, duże oczy, płaski brzuch, idealne długie nogi. Nie ma faceta, który by się za nią nie oglądną. Piszą do niej ciagle nieznajomi. Ale co z tego? Jak ja poznaja, to sie okazuje, ze jest NUDNA. Nie ma nawet o czym z nia gadac, a ze stalych znaj pisza tylko ci, ktorzy leca na jej cialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna sprawa, że osoba atrakcyjna może się nieatrakcyjnie ubierać, mieć nieciekawą fryzurę i raczej wtedy nikt się nie będzie zastanawiał jak wygląda nago pod za luźną kurtką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
to prawda ze kazda osoba co o siebie nie dba nie bedzie wygladac najlepiej mimo regularnych rysow np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHE JAK BYLAM MLODSZA (OK 16 - 17 LAT MIALAM) NIE WYGLADALAM JAKOS SPECJALNIE MIALAM TRADZIK I W OGOLE NIE WIEDZIALAM JAK ZADBAC O SIEBIE - ALE MIALAM KOLEZANKE SLICZNA NATURALNA I NIE BYLO IMPREZY, WYJSCIA DO BARU ZEBY KTOS SIE DO NIEJ NIE PRZYCZEPIL, PODOBALA SIE DOSLOWNIE WSZYSTKIM, KAZDY CHCIAL SIE UMAWIAC JESLI JUZ DOCHPODZILO DO SPOTKANIA MUSIALA MIEC PRZYZWOITKE CZYLI MNIE, KAZDE SPOTKANIE KONCZYLO SIE NA TYM ZE ZE MNA ROZMAWIALI, SMIALI SIE ( NIC WIECEJ) ZAWSZE PRZYZNAWALI ZE JESTEM ZAYEBISTA - A DO NIEJ JUZ SIE NIE ODEZWALI. BYLA ZWYCZAJNIE NUDNA I ZAROZUMIALA. WIEC CO JEJ PO URODZIE? TERAZ NIE MA NIKOGO -A JESLI JUZ TO SPOTYKA SIE Z JAKIMIS PASZTETAMI BO JUZ W NIKIM ZAINTERESOWANIA NIE BUDZI, MALE MIASTO WSZYSCY JUZ WIEDZA JAKA JEST. A JA Z WYGLADU B. SIE ZMIENILAM I MOGE Z REKA NA SERCU POWIEDZIEC ZE MAM 100RAZY WIEKSZE POWODZENIE, ALE TEZ COS W GLOWIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
no tak ,ale sama widzisz ,ze Twoja kol mimo ,ze jest nudna i potem ja odrzucaja powodzenie ma jak ktos ja pierwszy raz zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - nie chodziło mi o zaniedbanie. Osoba zaniedbana z zasady nie jest w ogóle atrakcyjna. Chodzi mi bardziej o nie podkreślanie wyglądu, nie można powiedzieć żeby ktoś workowato ubrany był zaniedbany tylko dlatego, że ma ubrania o rozmiar za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ktoś jest pasztetem, to nikt się z nim nie chce umówić i ciężej takiej dziewczynie pokazać, że ma fajny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
TakaMALAjedna- to prawda ,ze wygladem mozna przyciagnac ,a charakterem zatrzymac i w pelni sie z tym zgadzam ,ze faceci patrza tez na charakter tylko na dalszych spotkaniach ale nie o to chodzi w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA GDYBYS MIALA TAKA KOLEZANKE, SAMA BYS STWIERDZILA TO CO JA :) CO JEJ Z URODY ? WIESZ JAKA JEST NIESZCZESLIWA? MA ZRYTY CHARAKTER KTORY ODRZUCI KAZDEGO FACETA, CHOCBY WYGLADALA JAK ANGELINA JOLIE;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tobie z charakteru skoro żeby się umówić potrzebujesz atrakcyjnego wabika? Najlepiej mieć jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E TAM MNIE BARDZIEJ BY CIESZYLO GDYBY 2-3 MNIE PODRYWALO I CHOC JEDEN NAPRAWDE SIE ZAINTERESOWAL. NIZ GDYBY LATALO ZAMNA 50ciu I KAZDY UCIEKAL W PODSKOKACH PO 1 SPOTKANIU;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, nie wiem ilu za Tobą lata, ale mimo wszystko twierdzę, że dobrze być i ładnym i mieć fajny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W DZISIEJSZYCH CZASACH URODA TO NIE WSZYSTKO I LADNE ZGRABNE CIALO NAWET JESLI CHODZI O FACETOW, SZTUKA MIEC COS WE LBIE A Z TYM JUZ GORZEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
hmm no racja. ale ta Twoja kolezanka nie probuje jakos pracowac nad tym swoim charakterem ? najlepiej byc ladna i miec fajny charakter ;) ja tam bylam na wielu randkach ,ale nie z kazdym facetem sie dogalam . zawsze mialam jakiegos faceta na stale ( i to nie glupich) wiec z moich charakterem chyba nie jest zle ;) ale jak nie potrafisz z kims znalezc wspolnego jezyka to wyglad nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaMALAjedna- co dalej nie zmienia faktu, że idealną sytuacją jest mieć coś "we łbie" i być atrakcyjnym. Bo wtedy i szybciej zwrócisz na siebie uwagę wyglądem i zatrzymasz na dłużej charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MAM TO DO SIEBIE ZE POTRAFIE ZNALEZC WSPOLNY JEZYK, NO CHYBA ZE JEST TEPYM IDIOTA Z KTORYM ZEBYM JAK CHCIALA NIE ZNAJDE, Z RESZTA TACY MNIE NIE INTERESUJA. Z TEGO CO WIDZE CHYBA NIE ZAMIERZA BO DO TEJ PORY DO JEJ GLUPIEGO LBA NIE DOSZLO DLACZEGO NIE MOZE ZNALEZC CHLOPAKA , NIE POMYSLALA NAWET ZE MA DEBILNY CHARAKTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
to chyba naprawde musi byc glupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie, a mam prośbę - wyłącz caps locka :P A tak jeszcze dodając - to podobno charakter też ma wpływ na atrakcyjność - ludzie których lubimy wydają się nam po prostu ładniejsi, a ci z którymi nie umiemy się dogadać szybko zaczynają irytować i tracą na uroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
zazdroszcze bo to sztuka umiec sie z kazdym dogadac.. ja z czescia ludzi sie dogaduje latwo ,a z czescia nie potrafie rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA ONA NIE JEST GLUPIA, JAK Z NIA SIE ROZMAWIA TOJEST DOSC INTELGENTNA. ALE ZDAJE SOBIE SPRAWE ZE JEST MEGA LADNA I WYDAJE JEJ SIE ZE TO WYSTARCZY. JEST ZAROZUMIALA - WYSTARCZY ZE FACET MA NA TWARZY PRYSZCZA ALBO BUTY KTORE NIE SA ORYGINALNE I JUZ ODPADA. RAZ SIE Z FACETEM JEJ MARZEN NIE CHCIALA POCAOWAC BO MIAL ZA WASKIE USTA. CZAICIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz...niezły egzemplarz. Takiej to żadna uroda nie pomoże, jak jej buty przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moorland ok wylaczam. a tu masz calowita racje - dla mnie jesli facet jest przystojny a do tego ma poukladane w glowie ze tak to w skrocie okresle - po prostu zwala mnie z nog bardziej niz niejeden ktory wyglada jak z gazety a nic soba nie reprezentuje. mnie poza wygladem pociaga umysl wrecz podnieca hehe moze glupio to zabrzmialo ale taka jest prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie takie zachowanie jest śmieszne, Wiadomo, ideałów nie ma. Ale trochę tej Twojej koleżance zazdroszczę. Nawet nie trochę, bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×