Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dnwekqldewqdwed

czy to jak czesto dziewczyna jest podrywana jest wyznacznikiem atrakcyjnosci?

Polecane posty

Moorland no widzisz, wiec tak jak napisalam, glupia nie jest, rozmawia dosc madrze, zanim nie wyskoczy z niej kolejna idiotyczna cecha charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcsgsgg
KURWA FACET TO FACET I NA PASZCZURA Z DUPA I CYCKAMI NA WIERZCHU POPATRZY I BEDZIE SIE SLINIL!!!! CO WY MYSLICIE ZE TYLKO TWARZ SIE LICZY? PUSTE MALE KUREFKI Z PRZEROSNIETY EGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
to widocznie jest zarozumiala i nawet sie nie stara zainteresowac kogos rozmowa..a jest glupia bo tego nie rozumie ,ze sam wyglad na dluzsza mete nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovannion czego jej zazdroscisz? Kiedys jak bylam mloda i glupia to tez jej zazdroscilam bo wtedy mi sie wydawalo ze uroda to jednak wszystko - ja bylam fajna a ona sliczna, mnie tylko po doopie kopali. dzis kochani jest na odwrot;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dcsgsgg K**WA FACET TO FACET I NA PASZCZURA Z D**A I CYCKAMI NA WIERZCHU POPATRZY I BEDZIE SIE SLINIL!!!! CO WY MYSLICIE ZE TYLKO TWARZ SIE LICZY? PUSTE MALE KUREFKI Z PRZEROSNIETY EGO" tak tak kolego/kolezanko i wtedy od razu wiadomo z kim mamy do czynienia - z pustym kolesiem z gownem zamiast mozgu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
mnie facet tez wydaje sie atrakcyjniejszy jesli ma fajny charakter.. ostatnio mnie podrywal taki facet nawet przystojny. ale co z tego jak chwalil sie ze chodzi na silownie i pokazywal mi swoje miesnie , mowil ciagle o pieniadzach i sie pytal ile moi rodzice zarabiaja i ogolnie zachowywal sie jak kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szryniek - powodzenia. Chciałabym żeby mi jakiś facet chociaż raz dał szansę, żebym mogła pokazać jaki mam charakter. Bo jak na razie nie miałam okazji sprawdzić, czy mój charakter jest aż tak denny, żeby mnie skreślić jako potencjalna partnerkę. Kumple twierdzą, że jestem świetną przyjaciółką. Ale może to nie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v Rhovannion zle to widzisz, nie pomyslisz, ze skoro potrafisz byc choc dobra i fajna przyjaciolka to jednak masz fajny charakter? Ludzie ktorzy sa naprawde brzydcy maja gorzej to fakt, sama mimo to, ze uwazam ze wyglad to nie wszzystko,nie zwiazalabym sie z brzydkim dla mnie facetem z fajnym charakterem, musi mi sie jednak wizualnie podobac. Musze miec 2 w 1::Phah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuguuu
ja znam wiele naprawde nieatrakcyjnych a zmieniaja facetow jak rekawiczki, ale z kolei sa bardzo otwarte, smiale, a taka dziewczyna ktora w klubie nie podejdzie nie usmiechnie sie nie zagada wcale nie ma wianuszka facetow kolo siebie, mowie wam czesto to widuje, tak samo jak dziewczyna jest bardzo ladna ale naturalna, nie chodzi do solarium, nie ma fryzury jakby wyszla od fryzjera, nie nosi butow na obcasie tez wcale nie ma adoratorow, mi nie chodzi o podryw w stylu ze ktos zagwizdze na ulicy albo w klubie podejdzie, tylko raczej o powodzenie ktore objawia sie tym, ze slyszy sie ze dana laska sie podoba, ze ma propozycje randkowe, albo po prostu kreca sie kolo niej faceci jako niby zwykli koledzy, owszem obiektywnie ladna dziewczyna nawet niesmiala bedzie miala opinie ladnej, czy beda podchodzic do niej w klubach zwlaszcza w wiekszych miastach gdzie nikt sie nie zna, ale nie liczcie ze ona bedzie wiedziala ktoremu sie naprawde podoba, albo ze ktos chcialby do niej zarwac, bo czesto osoby niesmiale niedostepne sprawiaja wrazenie zarozumialych czy wywyzszajacych sie, a jak naprawde do tego maja urode i intelekt nie ma co liczyc ze taka osoba bedzie przebierac w facetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcsgsgg
A JAK FACET POELCI NA LADNA Z ODKRYTA DUPA I CYCKAMI TO EJST WIELE WART?? BUAHAHA NIE SMIESZ MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
no taki to chce raczej ja tylko przeleciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuguuu
ale z kolei takie dziewczyny czesto szybko znajduja tego swojego i tworza stale zwiazki, a te brzydkie ale "zrobione" czesto sa traktowane jak na 1 noc i nie maja co liczyc na cos wiecej niz obmacywanki w klubach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
ale ja widzialam Twoje zdjecie i wcale brzydka nie jestes :) moze za malo pewna siebie i nie chodzisz w takie miejsca gdzie moglabys miec to powodzenie? ale rozumiem ,ze nie kazdy lubi chodzic po klubach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że chodzę do klubów. Ogólnie jestem od jakiegoś czasu dość rozrywkową osobą. Po kilku latach przerwy znowu zaczęłam chodzić na imprezy, ale to niczego nie zmieniło. Mam po prostu wielu kumpli, ale żaden się mną nie zainteresował jak kobietą. Taki mój urok, że nie przyciągam facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
moze masz cos takiego w sobie ,ze traktuja Cie bardziej jako kumpelke? a skad wiesz ,ze zaden sie z Tobie nie podkochiwal? nie wierze zeby nigdy Cie nikt nie podrywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy :) Ale coraz mniej nad tym ubolewam. Myślę, że w moim przypadku posiadanie faceta byłoby bardziej stresujące niż jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
mysle ,ze jestes wogole nie pewna siebie i dlatego tak sie dzieje bo z reka na sercu znam wiele brzydszych od Ciebie dziewczyn i one maja facetow ,a nawet nie jednego mialy moja sasiadka jest brzydka i za taka uchodzi . a ciagle ma nowego faceta mimo ,ze ma dziecko do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ale ja jestem pewna siebie, wygadana, mam trochę dziwne poczucie humoru bo często śmieję się z tego jak wyglądam. Nie siedzę w kącie i nie zerkam nieśmiało na facetów. Bardzo swobodnie się wśród nich czuję. Więc to nie to. Ale nieistotne, nie ma się nad czym roztkliwiać. Przynajmniej nie muszę się stresować tym, co ewentualny partner powie na moje rozstępy, blizny i inne mankamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12333213321323
W koncu trafisz na swojego uwierz mi ;) a cellulit i ja mam no i co? moim facetom on jakos nie przeszkadzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszająca myśl. Ale do zakochania długa droga, szczególnie dla kogoś, kto się z nikim nigdy nie umawiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes rok mlodsza ode mnie :) Wiem, ze to co napisze nie bedzie nawet pocieszajace, ale na 1 rzut oka widac, ze jestes b.wartosciowa i masz poukladane w glowie wiec tym bardziej przykro mi, ze nie mozesz znalezc kogos z kim bylabys szczesliwa, rozumiem ze fotki nie pokazesz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to już 14 mam, odmładzam się na siłę :) Powiem tak, bedzie co ma być. Jak kogoś znajdę, to się będę cieszyć, jak nie, to też tragedii nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×