Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinky reggae

przezywanie "dupa" kobiety

Polecane posty

dobry wieczór :) jestem ciekaw dziewczyny :P waszej opini na to, kiedy faceci nazywają was "fajna dupa" Jak reagujecie na taki komplement? To według was obraźliwe określenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytasz powaznie?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 prymitywne określenie, przy okazji poniżające. prawdziwy facet nie nazwie tak kobiety, nigdy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detijam
Jak kobieta to 'dupa' to facet to 'dupek'. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet to kutas albo chuj. dziewczyny moga nas za tą "fajna dupa" mówić "o Kaska patrz jaki fajny kutas idzie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj jeszcze raz bo zle zrozumiałaś co napisałem 😠 :P Albo ja źle sformułowałem. Albo tez różnimy sie na tyle ze nie jesteśmy wstanie sie dogadać :P Czyli możliwe ze tej wiadomości tez nie zrozumiesz... i poco sie tak męczymy razem ze sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie przepadam za tym określeniem na kobiety a jestem facetem ;) może jakiś dziwny jestem, ale żadnej ziemskiej nimfy o nieziemskiej urodzie bym tak nie nazwał raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kastracja polega na obcięciu żołędzia. Ptak jest ale bez głowy :D Bo dzieki głowie możemy dojść bo tam sie znajdują nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kastracja polega na obcięciu żołędzia. Ptak jest ale bez głowy :D Bo dzieki głowie możemy dojść bo tam sie znajdują nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxmodelsszok
tylko wieśniaki tak określają kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to zależy. Jeżeli powie tam dobry znajomy czy mój partner to się nie obrażę. Ja znam tych ludzi, oni znają mnie, więc wiem co mają na myśli i, że nie mają na celu mnie obrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To określenie nie ma na celu obrażanie wprost przeciwnie :) Ale samo w sobie jest obraźliwe, to zalezy od odbiorcy właśnie jak sama to ujełaś i od nadawcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na znajome to też raczej mówię "Aleś gryfno frela" niż "ale z Ciebie dupa" ;) tak gwoli wyjaśnienia, nie jestem Ślązakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laydy nie GaGa
ja nie reaguje jak mnie jakies chlopaki tak nazwą bo czesto po tych chlopakach widac ze to tzw wiesniaki a nawet powiem wiecej denerwuja mnie te podniecajace się mną półgłowki :O o wiele bardziej mi sie podoba jak facet podejdzie i zagada jakos normalnie i inteligentnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli męskim 'haczykiem' jest nic innego niż męskość sama w sobie 😭 tajemnica rozwiązana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijany kjójićek - ojj tam... pożartować nie wolno? :) moim haczykiem jest to, że jestem niełatwo dostępny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żarty żartami, ale ta teoria sprawdza się w praktyce taki haczyk to nie haczyk tylko zaleta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz dla niektórych to właśnie wada, bo wtedy ich haczyk pozostaje nietknięty :D a mi prawdę mówiąc to wisi ;) nie, nie mówię o haczyku! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×