Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Rodzina ma wielki wpływ na perspektywy człowieka

Polecane posty

Taki (zapewne nienowy) wniosek wysnułem obserwując dwie moje znajome. Obie dosyć dobrze znam. Jedna z nich w szkołach do których chodzi(ła) była niezbyt częstym gościem, właśnie przez nieciekawą rodzinkę i małe rodzeństwo, które nieprzerwanie było produkowane na skalę przemysłową przez jej rodziców. A trzeba przyznać że to jest/była dziewczyna inteligentna, z którą można było porozmawiać, fajna poprostu. Druga natomiast to kwintesencja przymuła z którym ciężko było o czymkolwiek pogadać. Też dosyć fajna, ale nudna porażająco. Rodzice wcisnęli ją do liceum i gonią do nauki a szczerze mówiąc ta pierwsza ma większe możliwości. Gdyby ta pierwsza olała swoją familię to pewnie przyzwoicie by jej szło, jednak z rodziną to nie taka łatwa sprawa. Trochę to niesprawiedliwe, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !!!
Beliar - czy Ty wiesz jak wyglada Temida ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorka***
Przychodzimy na świat z pewnymi predyspozycjami, ale środowisko, w którym żyjemy albo je wydobędzie i je rozwiniemy, albo środowisko (złe) ich nie odkryje i nie rozwiniemy skrzydeł. Bywa jednak tak, że sam człowiek ma na tyle silny charakter, że odkrywa i rozwija swoje predyspozycje sam, mimo złego środowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, chodzi o tą ślepą doradczynię Zeusa? Jeśli tak to wiem co sugerujesz. Ale szkoda mi tej pierwszej (trochę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ktos tu czegoś nie wie
twój werbalny przekaz jest zbyt kortencyjny wobec swoich jasno dedykowanych mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna chodzi do ,,Szkoły Zawodowej (...)" a druga do ,,Liceum Ogulnokształconcego"... Tej pierwszej jak się opowiedziało dowcip to się śmiała od razu, ta druga dopiero po kilkunastu sekundach patrzenia się w sufit z przymrużonymi oczami. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !!!
Beliar - szkoda to jest jak krowa w zborze wejdzie. masz cos konkretnego do zaproponowania tej dziewczynie? Czy tylko tak masz zamiar sobie pogdybac na jej temat tu na kafe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ktos tu czegoś nie wie
wiesz co autorzyno' , twój post świadczy wyrażnie i jasno o twojej tępocie i upośledzeniu sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czego obie powinny
się cieszyć, i ty też, że urodziły się w polsce a nie w somalii 🖐️ urodzićsię w polsce to jak wygrac los na loterii. Na 7 mld ludzi na swiecie tylko 21 gospodarek jest lepsze od Polski. A panstw jest 190 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, ameryki nie odkryłeś. Chociaż sugerowanie się "żartami i ich rozumieniem" też nie bardzo przekłada się na zdolności akademickie na których bazuje system edukacji. No, ale jeżeli druga koleżanka jednak nie jest z tych najbystrzejszych to w końcu braknie jej godzin na zakuwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic mondrego szanofny
cóż za idiota Beliar , chłopcze naucz sie pisać a dopier mów dowcipy , bo szkoda nadwyręzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nic jej nie zamierzam proponować. Choć i nad tym myślałem bo w sumie jest taka dosyć dosyć, w dodatku pamiętam że kiedyś kontakt z nią nie był najgorszy. Tak mnie naszło na refleksję malutką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciaaa
Beliar a jakim cudem ty znalazles sie w LO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiklhggbhnm,
mowie ze coraz wiecej głupków a damskim kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To porównanie z tymi dowcipami to (poza faktem że to prawda) odrobina sarkazmu. A jeśli ktoś myśli że pisząc ,,Liceum OgUlnokształCONce" nieumyślnie popełniłem błąd to znaczy że jest skrajnie skretyniałym pierwotniakiem. Nota bene, tak właśnie pisała słowo ,,ogólnokształcące" ta druga dziewczyna. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !!!
Czy tu nie da sie dyskutowac bez jadu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w temacie nie chodziło o to żeby kogokolwiek wysmiewać. Trzeba było napisać parę słów żeby przedstawić sytuację, kto ma IQ wyższe od temperatury swojego ciała to zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdyby ta pierwsza byłą taka mądra, to by nie poszła do zawodówki " No tak fiku, bo Ci mądrzy idą do lo ;) A potem pewnie na studia, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyfhdgafersdgbngfgbvd
hm szkoda że postanowiłeś napisać o kolezankach a nie o koleżkach , czyzby chamstwo i nienawiśc cie rozpierały? Trudny charakterku , żeby zwalczyć z w sobie ta niezbyt sprzyjającą usterkę ' to należy niestety sie zmenić o 180* ale, powyższa usterka jest wręcz edyktrium' w towim wrednym ciele i tym po prostu żyjesz.Pocieszę Ci iż 23,5 % miewa to samo Rób to co robisz ,a koncepcja życiowa,( exetro)' bedzie mniej szkodliwa dla otoczenia a tym samym dla partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się orientuję to ta pierwsza nie miała innego wyjścia. Jak już pisałem miała obowiązki domowe dosyć spore i zawaliła szkołę. Temat nie ma nikogo obrazić tylko przedstawić pewnego rodzaju niesprawiedliwość. I nie mam pojęcia po co ktoś mnie obraża, nie wiem po co ktoś pisze o gospodarce na świecie ani o hospicjum dla dzieci... Jak komuś nie pasuje temat to niech nie pisze. Proste 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem ze takak
oczywiscie ze ma przecież z tego gniazda odfruwasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ertyfhdgafersdgbngfgbvd hm szkoda że postanowiłeś napisać o kolezankach a nie o koleżkach , czyzby chamstwo i nienawiśc cie rozpierały? Trudny charakterku , żeby zwalczyć z w sobie ta niezbyt sprzyjającą usterkę ' to należy niestety sie zmenić o 180* ale, powyższa usterka jest wręcz edyktrium' w towim wrednym ciele i tym po prostu żyjesz.Pocieszę Ci iż 23,5 % miewa to samo Rób to co robisz ,a koncepcja życiowa,( exetro)' bedzie mniej szkodliwa dla otoczenia a tym samym dla partnerki Kolejny idiota. Są na tym forum osoby fajne, osoby z którymi lubię dyskutować. Ale jest tu też cała masa pseudointelektualistów, którzy zamiast zastanowić się o czym temat traktuje to wolą pisać jakieś bzdety, używając przy tym słów, których sami nie rozumieją. :O 🖐️ Z resztą tłumaczyć się i objaśniać po 100 razy matołom o czym ten temat jest nie zamierzam. Na zdaniu takich ludzi mi nie zależy, więc piszcie co chcecie. Jest na szczęście garstka osób myślących, które w jakimś stopniu szanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to nie tak
kiedys to było kiedyś , 2 szkoły na krzyz i to wszystko jesli nie poszło ci na egzaminie w wstepnym to trza było do zawodowej .Jesli radziłeś sobie to szkoła średnia i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×