Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odmłodzenie 30stki.....

Mam 30 lat. Czy istnieje sprawdzony sposbób na odmłodzenie twarzy ???

Polecane posty

Gość gość
30 lat TO MŁODOŚĆ-nie trzeba odmładzać twarzy!!!!!!! Pozdrawiam wszystkie 30-stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze odmładzac jeszcze nie trzeba, ale mozna spowolnic starzenie :) Ja mam 29 lat i korzystam teraz z zabiegów spowalniających procesy starzenia - to koreański zabieg z peptydami i kwasami bez złuszczania. Mam po nim świetnie wygładzaoną skórę, polecam zabiegi w Poznaniu w www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że można :) Ja też polecam gabinety medycyny estetycznej. Jeśli pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, a w wieku 30 lat na pewno już coś widać gdzieniegdzie to polecam zabieg Geneo+. Korzystalam z niego jak miałam 27 lat. Genetycznie pojawiły się pierwsze zmarszczki pod oczami i po zabiegu nie dość, że zniknęły to jeszcze skóra rozjaśniła się i wyglądam teraz o wiele lepiej. Efekt utrzymuje się bardzo długo. Teraz jest mi łatwiej dbać o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie jest ich bardzo dużo dlatego lepiej umówić się na konsultację z kosmetolożką, żeby doradziła. ja byłam na Palomar Emerge u Pani Julii w Cosmetologice w Gdańsku. jest to laser frakcyjny, który spłyca zmarszczki i najlepiej w sumie działa na kurze łapki i na przebarwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O popatrz a ja byłam akurat ostatnio w CC dr Michajłowskiego na zabiegu ultraformer III - fakt, wydałam hajs ale jaki efekt :O i najlepsze jest to, ze nie bede musiala isc ponownie bo jeden zabieg juz mi poprawil i koloryt, i spłycił zmarchy (skora napieta elegancko) i wcale nie trzeba było się ostrzykiwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałyście osocza bogatopłytkowego? To teraz bardzo popularny zabieg i sama uległam tej modzie. Ja jestem bardzo zadowolona. Zapisałam się na zabieg do Dermapoint do Katarzyny Mierzwińskiej i u mnie efekty są rewelacyjne. Zdecydowanie warto, zmarszczki są płytsze a cera bardziej napięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat to jeszcze całkiem mlody wiek. Wiele zabiegów może pomóc. Mi pomogła radiofrekwencja mikroigłowa, którą wykonywała pani kosmetolog w gabinecie www.beautypremium.pl w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nabrałam już doświadczenia z gabinetami kosmetycznymi i tym samym z medycyną estetyczną. Po wielu latach mam bardzo dobre porównanie. Dziewczyny generalnie o to chodzi, żeby lekarz był dobrym specjalistą i oprócz tego, że jest profesjonalistą z polecenia, bo koleżanką coś tam robiła musi szczerze i rzetelnie podchodzić do pacjenta. Ale to moja opinia. Niektórzy moim zdaniem trochę naciągają, inni szczerze mówią i odradzają niektórych zabiegów z którymi przychodzimy. I chwała im za to! Jak dla mnie gabinet Dream-Med z Łodzi wychodzi na prowadzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dobrze wspominam zabiegi w klinkach z http://www.klinikiziemlewski.pl/. Dowodzi w nich doświadczony Dr Krzysztof Ziemlewski, który specjalizuje się w metodach wielokierunkowego odmładzania twarzy. Bardzo polecam, świetna atmosfera, super rezultaty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprawdziłam zabieg Pelleve i rzeczywiście działa. Byłam w Klinice Zawodny https://klinikazawodny.pl/oferta/polecamy/ na tym zabiegu. Działali na mojej twarzy i szyi – zabieg jest nieinwazyjny, a efekt naprawdę widoczny. Jest on wykonywany przy użyciu energii RF, która ogrzewa, a następnie modyfikuje budowę samej skóry, ale też tkanki, która się pod nią znajduje. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo odmłodziły sposoby pielęgnacji cery Azjatek, szczególnie koreańskie typu masaże i ich kosmetyki, niektóre warto zamówić niedostepne w Polsce, ale jest tego mnostwo, wiec nie bede polecała konkretnej firmy, jednak ich kosmetyki są o wiele lepsze niż polskie, wrecz rewelacyjne bo bazują na antyoksydantach, często naturalnych. Zresztą najlepszym dowodem na to jest to, że Azjatki z reguły wolno sie starzeja i maja rewelacyjna cerę, przy tym są zwykle szczupłe. Do tego polecam odpowiednią dietę bogatą w antyoksydanty. Na sobie widzę, ze te sposoby dzialaja swietnie, tylko nie odrazu, porzeba na to troche czasu i wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kwas hialuronowy też mnie odmłodził bo miałam go podawanego w dolinę łez i bruzdy nosowo- wargowe, ale robiłam te zabiegi dawno, a teraz kiedy już wiem, ze praktycznie wszystkie zmiany da sie cofnac masażami i cwiczeniami twarzy byc moze i tego bym nie zrobila. Miałam też zmarszczki poziome czola i chcialam juz je zlikwidować kwasem, ale udało się ćwiczeniami i dbaniem o cere, w koncu zniknely calkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja bratowa od kilku lat uzywa do twarzy na noc tylko oliwkę dla niemowląt, nie wiem czy to zasługa tej oliwki czy genów ale twarz wygląda super bez nawet 1 zmarchy , gładziutka mieciutka, delikatna, a ma 48 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwka pewnie też jest dobra bo nawilża skórę. Ale też i zdrowy styl życia, unikanie opalania twarzy. Serio, lepiej jest nałożyć samoopalacz do twarzy ( a teraz są naprawdę dobre i naturalnie wyglądające) niż spalać ją słońcem bo z tego się robią straszne zmarszczki. Wiem po sobie bo wlasnie po opalaniu się pojawily np. zmarszczki na czole u mnie i dopiero po kilku miesiacach cwiczen miesni twarzy i unikania opalania twarzy zniknely. Od tego czasu kiedy latem sie opalam to tylko cialo, a na twarz nakladam pozniej bronzer zeby sie wyrownalo i tak jest o wiele lepiej. Plus dobra dieta, troche ruchu i duzo snu i wyglada sie mlodziej. Dlatego ja teraz jestem za bardziej naturalnymi metodami odmladzania, med. estetyczna tez jest ok, ale z duuuzym umiarem wg mnie, raz na jakis czas, a lepiej za to pielegnowac skore, cwiczyc miesnie twarzy i dbac o zdrowy styl zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i generalnie najszybciej zauwazylam, ze starzeja sie moje koleżanki które właśnie nadmiernie się lubią opalać latem ( albo co gorsza jeszcze na solarce) i palą. Po ich twarzach od razu widać zmarszczki i że są takie " zmęczone", mało promienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malizna88
oj to prawda, po solarium skóra starzeje się o wiele szybciej. U mnie problem polegał na wiecznie zmęczonych oczach, podkrazonych. Stosowałam różne kremy, w końcu sięgnęłam po metody bardziej inwazyjne- mezoterapię igłową. Po samym zabiegu super efekt, ładnie wszystko wyglądało, skóra by l bardziej napięta . No ale to nie na stałe... szukałam więc innego rozwiązania, trwałego. Znajoma poleciła mi klinikę warszawską Dr Osuch Clinic, pojechałam na konsultację i zdecydowałam się na plastykę powiek. .. Powiem tak- efekt super, nawet lepiej widze, twarz wygląda młodziej, zdrowo...i gdybym wcześniej wiedziała co i jak nie męczyłabym się tyle czasu a od razu przyjechała do dr Osucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drtt

Miałam największe w życiu wrażenie odmłodzenia po stosowaniu https://proaktiv.pl/s/2-29-0-NIEJONOWE-NANO-ZLOTO-KOLOIDALNE-AU-200---z-atomizerem-100-ml.html. Nic chyba tak na mnie nie zadziałało, nawet wypełnianie kwasem hialuronowym. I jakby libido lepsze po smarowaniu, ale to może pewne złudzenie. Jak dbasz o siebie to nie zaszkodzi na pewno, a złoto jest coraz popularniejsze właśnie w odmładzaniu. Jeszcze niewiele kobiet ma świadomość zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

Na odmłodzenie skóry na twarzy moge polecić zabieg infuzji tlenowej. Ja robiłam w Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/ i wyszło rewelacyjnie. Dzięki temu zabiegowi moja skóra wygląda na dużo młodsza i odzyskała blask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka!M

Ja mam sposob, zeby wolniej się zestarzeć. 2 razy w roku robię serię peelingow chemicznych, najczęściej medycznych i wcale nie z jakimś dużym złuszczaniem. Dodatkowo co jakiś czas robię zabieg mezoterapii mikroigłowej i używam tylko tych kosmetykow, ktore poleca moja kosmetolog. Mam 40 lat i nikt mi tyle nie daję, mówią ze mam max 30 lat. Dodam jeszcze, że od wielu lat nie opalam twarzy. Jeżeli szukacie dobrego gabinetu w Poznaniu to polecam panią kosmetolog z Beauty Premium www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla 30-stolatki najlepiej na odmłodzenie twarzy  zadziała zabieg- kubeł zimnej wody  wylać na głowę.

Jeśli nie pomoże to nic już nie pomoże.

Stop reklamom.Dajcie spokój młodym dziewczynom.Nie muszą się odmładzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raffia

ja zrobiłam zabieg Restylane Skinbooster. I szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z efektu - jest skóra świeża, gładka i taki ma naturalny wygląd! super! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaCzka

Ja polecam zabieg HIFU. Sama miała robiony w klinice Esderm i zdecydowanie efekt mnie zadowala! Skóra wygląda pięknie i efektu takiego nie dadzą żadne kremy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×