Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odmłodzenie 30stki.....

Mam 30 lat. Czy istnieje sprawdzony sposbób na odmłodzenie twarzy ???

Polecane posty

Gość Fantasmagoriia0000
Oczywiście genetyka robi swoje , ale są sposoby. Super efekty daje mezoterapia bezigłowa i fale radiowe. Trzeba się tylko przekonać do zabiegów co jakiś czas i potraktować je wyłącznie w kategorii inwestycji w siebie a nie zbędnego wydatku. Jesli chodzi o kosmetyki -da się tutaj tez wynaleść coś super. Moje niedawne odkrycie : serum do twarzy Dermatopoietin ( Szwajcaria) . Jest rewelacyjne , bo daje efekty takie jak zabieg - oczywiście trzeba troszkę poczekać - kuracja powinna trwac co najmniej miesiąc. Moja cera po dwoch tygodniach nabrała blasku a zmarszczki zostaly jakby wypchnięte od wewnątrz. Preparat zmusza skorę do odnowy i produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego - i o to przecież chodzi w zabiegach odmładzających !Zatem można i tak i tak. serum kosztuje ok 300 PLN ale jest bardzo wydajne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Ja polecam mezoterapię. Naprawdę fajny zabieg. Byłam już na 3 seriach w Dermique w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Miałam podobne problemy do tych, o których piszecie. Teraz idealnie może i nie ejst, ale widzę znaczną poprawę. Szczególnie uszczęśliwia mnie, kiedy znajomi, nic nie wiedząc, zaczynają chwalić kondycję mojej twarzy. Także polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liidia22
Polecam serum z kwasem hialuronowym liftingujące i wypełniajace zmarszczki (Norel) oraz masaze liftinujące lub refleksoterapie. Skóra twarzy zykuje świeżość a ciało i umysł relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoksiara
Dziewczyny, według mnie najlepiej sprawdza się po 30-tce botoks. W każdym razie ja robię już od kilku lat, a jestem po 30-tce. Nie wyobrażam sobie już życia bez botoksu. W ogóle nie mam zmarszczek a dawniej miałam :-) Bardzo polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego jakie wymagania ma skóra, w jakim jest stanie. Istotne rzeczy, które sprawiają, że Nasza skóra wygląda nieestetycznie to: - przebarwienia; - blizny, rozszerzone pory; - popękane naczynka; - zmarszczki mimiczne; - utrata gęstości skóry: zapadnięte doły skroniowe, policzki oraz tworzenie chomiczków albo jak kto woli buldożków; - cienie pod oczami; - nadmiar skóry na powiekach; No i teraz trzeba dobrać cały cykl terapii w zależności od tego jaki efekt chcemy osiągnąć. Botox, jest złotym środkiem na zmarszczki, ale nie załatwi sprawy utraty tkanki podskórnej, przebarwień, nie wypełni fałdów nosowo-wargowych, etc. Wszystko niestety zależy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelelelele
aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to kwas hialuronowy wypełni ubytki w tkance, botoks poraża mięśnie przez o twarz wydaje się zrelaksowana, tu jest co nieco na ten temat - marekwasiluk.pl/botox-jak-usunac-zmarszczki/. Jeśli chcemy odmłodzić twarz, nieco ją zliftingować to ja polecam zabiegi bazujące na podgrzewaniu tkanki, np. radiofrekwencje igłową. Podgrzewanie tkanki właściwej powoduje pobudzenie fibroblastów do odbudowy kolagenu i uszkadza stare wiązania, skracając je przez co skóra zaczyna się naciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten wspomniany zel
przytyc i zluszczyc skore. nie opalac sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale
to troche malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowa wróżka
super sprawdza się zamrażanie zmarszczek :)) ja akurat nie uznaję chirugii plastycznej, więc korzystam z dostępnych na rynku preparatów. teraz jestem absolutnie zachwycona FREEZEFRAME WITH INHIBOX, po kilku minutach nie mam zmarszczek :D wow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermeska
A może spróbowałabyś czegoś naturalnego ale w co trzeba włożyć trochę pracy, że tak powiem fizycznej. Mówię tutaj o ćwiczeniach na modelację twarzy i zmarszczki. W książce "Facefitness" opisanych jest ok 50 ćwiczeń, które wykonywane regularnie, pomogą odzyskać dobry wygląd twarzy. Jeśli chcesz to możesz wygrać tę książkę w konkursie. Napisać trzeba recenzję produktu do pielęgnacji twarzy i zamieścić na forum : netkobiety.pl/t47683.html . Ja tę książkę już przeczytałam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdziłam
ja sprawdziłam softtrix - bardzo polecam wszystkim, którzy chcą odświeżyć cerę i zlikwidować maleńkie kurze łapki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z niezielonego wzgórza
Kobiety ! : serum do twarzy anty aging Dermatopoietin. Działa tak jak zabiegi : skóra sama zaczyna się regenerować i produkować kwas hialuronowy i elastynę. Polecam - dla mnie to HIt na Nowy rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie wiesz
tylko operacja lifting, powieki etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a macie coś
na krzywy nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fulmanka
TYLKO ZAFFIRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka234
Pewnie ze istnieje! Skad Ty sie urwalas dzieczyno! Przygotuj ok. 10000 i bedziesz jak nowonarodzona! Najpierw zrob cos , zeby dalej sie nie starzec, czyli np. serie zabiegow Zaffiro (najlepszy sprawdzony sposob,ja robie w GoodTime w Łodzi bo tylko tam jest ten sprzet w moim regionie ) (to bedzie kosztowac ok.4000zł), a potem kwas hialuronowy w policzki i bruzdy przy nosie, troche w usta, nieco botoksu (ale nie przesadzac!), ewentulanie Radiesse - lifting. A pozniej Intraceuticals co tydzien, albo inny tego typu zabieg zeby wszystko sie trzymalo. No i mikro regularnie, do tego mozna zrobic cos na przebarwienia ( w GoodTime jest bardzo dobry VPL), jezeli sa. No KObieto, nie zapomnij o zabiegach na cialo, ewentualnie cwiczeniach jak masz czas i ambicje. a jak nei masz to Icoone daz rade! I juz. DO 50 tki jak Cie moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka234
dodam ze ja ma 40 stke i wiem jak to wszystko sie posuwa po 30tce. Zacznijcie walczyc Kobiety wczesnie i zapobiegac, bo ja zaczelam caly ten schemat od lifitngu powiek u chirurga plastycznego i podniesienia biustu. A jakby 10 lat temu istnialy takie sprzety, to dzisiaj mialabym duzo duzo mniejszy problem do zwalczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesita92bv
Hmm...dołączę do wątku i dodam swoje zdanie lub kilka :-) Nie poddawałam się zabiegowi, ale moja mama - tak. Mama ma 50 lat. Ogólnie nie narzeka na wiek, ale dało się dostrzec, że zmarszczki wprawiały ją w kompleksy, bo przecież każda kobieta chce być młoda możliwie jak najdłużej. Rok temu, na Dzień Matki ja i moje rodzeństwo kupiliśmy mamie "eliksir młodości" :-) U dermatologa dowiedzieliśmy się o zastosowaniu osocza bogatopłytkowego w zabiegach wypełniania zmarszczek. Lekarz doradził nam, byśmy skorzystali z nowego koncentratu otrzymywanego techniką Angel System. Tak też uczyniliśmy, ponieważ ten preparat obecnie jest najsilniejszy na rynku, a jego działanie dwukrotnie przewyższa dotychczas produkowane koncentraty. Nasza mama zasila populację alergików i baliśmy się, że po zabiegu może pojawić się jakiś niepożądany efekt uboczny. Dermatolog uspokoił nas jednym argumentem. Koncentraty przygotowywane są z własnej krwi pacjenta, więc nie ma mowy o żadnych reakcjach alergicznych. Zdecydowaliśmy się na osocze bogatopłytkowe. Zabiegi nie są tanie, ale dają ogromne efekty. Mama wygląda wspaniale i tak też się czuje. Zabieg pomógł jej odzyskać "wewnętrzną młodość" i poczuć się pewniej, a przecież to jest najważniejsze. Polecam osocze bogatopłytkowe Angel System, bo widzę jakie daje efekty. Moja mama jest zadowolona. Może warto spróbować - raz, a dobrze :-) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za młoda i dobrze
jesli w wieku 30 lat będziemy się odmładzać to co bedzie z nami po 50? Nawet nie chcę myśłeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara0909
Agnesita92bv - zgadzam się z Tobą w 100%. Moja mama też poszła na ten zabieg, wcześniej pomagałam jej wyszukać jakieś informacje, pytałam znajomych lekarzy i w końcu zdecydowała się na mezoterapię osoczem bogatopłytkowym metodą Angel System. Nam też wszyscy mówili, że to najlepsza metoda. I podobnie jak u Was - mama jest bardzo zadowolona i wygląda świetnie:) już 1 zabieg dał świetne efekty, mama wygląda i czuje się zdecydowanie młodziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara090912
Agnesita92bv - zgadzam się z Tobą w 100% Moja mama tez poddała się temu zabiegowi z Angel System, to była mezoterapia osoczem bogatopłytkowym. Długo szukałam informacji na ten temat, pytałam znajomych lekarzy i wszystcy polecali ten zabieg, a szczególnie właśnie tę metodę. Okazało się, że słusznie, bo mama już po 1 zabiegu wygląda świetnie! Skóra wygląda o wiele młodziej, a zadowolenie mamy jest ogromne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiamon
A ja troche nie rozumiem co prawda jestem odrobine przed 30tką 29 lat, może dlatego, ale nie rozumiem tych którzy mówią, że należy zacząć się odmładzać po 50tce np????????? Co prawda daleko mi do 50tki i może nie jestem wystarczająco empatyczna, ale wydaje mi się że po 50tce to chyba będę się starała coraz bardziej akceptowac swój wygląd i wiek... w końcu będę mieć świadomość że nie zmienie się w 20tke, a nawet jeżeli będę super wypełniona i ostrzyknięta to i tak będę wyglądać co najwyżej na ok 45 więc i zainteresowanie mężczyzn nie to, dzieci odchowane, mąż spokojnie w domu siedzi. Moim zdaniem największy problem z odmładzaniem mają 30 i 40latki, bo one wiedzą, że cały czas są względnie młode i cały czas mogą być atrakcyjne, 30latki chciałyby wyglądać jak jeszcze kilka lat temu, bo to w sumie tak niedawno:), a 40latki znów jak 30latki pewnie. Oczywiście nie każe 50latkom zamykać się w domu chodzi mi tylko o samą świadomość. mirka234 jestem pod wrażeniem... o ciało to akurat bym sobie zadbała sama, ale ten buziaczek:)... a co to za zabiegi, o których mówisz co tydzień utrzymujące wstrzyknięty kwas hialuronowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miti
Volumetria + Botox w okolicach oczu oraz czoło. Gwarancja odmłodzenia co najmniej o 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotkamotka
Ja myślę, że w każdym wieku trzeba o siebie dbać, ale wiadomo, że inaczej jak się ma 20-kilka lat, a inaczej jak 50. Trzeba też brać pod uwagę, że każdy inaczej się starzeje, niektórzy długo dobrze się trzymają, a innym niestety dosyć szybko widać zmarszczki itp. Np. moja koleżanka właśnie w okolicach 30-stki robiła sobie ten zabieg, o którym pisała Lara, mezoterapię Angel System i jest bardzo zadowolona. Wygląda i czuje się też o wiele lepiej, więc nie wiem dlaczego miałaby sobie tego odmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkowska
Ja zrobiłam sobie mezoterapie cytocare-i tez jestem bardzo zadowolona.Musze powiedziec ze nie sadziłam tez ze mezoterapia w ogole da takie efekty.Ja zastanawiałam sie miedzy mezoterapia a wypełniaczami i teraz wiem ze to pierwsze jest naprawde dobre jesli chodzi o efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko botox a po nim Voluma gwarant o 10lat młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maritka2
Ja byłam na takim zabiegu, o którym pisała Lara0909. To była nawet ta sama metoda - Angel System. Muszę przyznać, ze efekty są powalające, skóra jest zdecydowanie wygładzona i wyglądam zdecydowanie młodziej:) Co prawda ja mam 40, a nie 30 lat, ale jeżeli autorka wątku czuje taką potrzebę, to myślę, że śmiało może zdecydować się na taki zabieg. Jest bezpieczny (w końcu to nasza własna krew) i niesamowicie skuteczny, czego chcieć więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks i wypełniacze samo zło.Daja tylko złudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla 30 lat wystarczy terapia mikroigłowa, dobre kremy na codzien i regularne nawilzanie cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×