Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odmłodzenie 30stki.....

Mam 30 lat. Czy istnieje sprawdzony sposbób na odmłodzenie twarzy ???

Polecane posty

Gość gość
ja polecam regenerris sama jestem po tym zabiegu przeprowadzonym w klinice Amaryllis, efekty przeszły moje oczekiwania, skóra wygląda na młodszą, po porostu rewelacja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatpaproci9
Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego w Euro Klinice w Siemianowicach, mogę polecić z doświadczenia. Efekty są praktycznie od razu widoczne, a sam zabieg nie trwa długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poezjasłów
Po pierwsze należy dbać o siebie, a po drugie korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej, bo ona naprawdę pomaga. Przykładem jest klinika dra borczyka w katowicach, która takie zabiegi oferuje. Sama korzystałam i czuję się odmłodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjakiccek
Ja w klinice borczyka robiłam sobie zabieg mezoterapii na twarz oraz szyję. Z efektu jestem bardzo zadowolona. Odmłodniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam na mezoterapii. W Krakowie, w Mobilnym Instytucie Urody i też jestem bardo zadowolona. Wykonywane są tam też inne zabiegi, same możecie zobaczyć - http://miu.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno. Moim zdaniem najlepszy jest odpowiedni zabieg, polecam się wybrać do kliniki dra Wasiluka, on jeśli chodzi o medycynę estetyczną jest dla mnie mistrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 30 lat, więc Twoja skóra dość szybko sama się zregeneruje tylko musisz jej pomóc. Polecam wizytę w Salonie Beauty Premium w Poznaniu, będziesz miała tak dobrane zabiegi, że w krótkim czasie twoja twarz zrobi się idalna. Mają tam przeróżne zabiegi z kwasami, mezoterapię, Rf i wiele innych. Mnie najbardziej zachwycił zabieg PQ-Age, po którym moja skóra zrobiła się gładka jak nigdy dotąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może po prostu, jakiś dobry i skuteczny zabieg? ja się przymierzam do laserowego u dra Wasiluka, bo teraz jesienią jest na to idealny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, dwa lata temu przekroczyłam 30stkę, chciałam coś zrobić zeby poprawić wygląd skóry twarzy, żeby była elastyczna i miała lepszy koloryt. Zdecydowałam się na laser Scarlet, poleciła mi go koleżanka, która jest bardzo zadowolona z efektów. Również się nie zawiodłam, udałam się tam gdzie moja koleżanka - do Karbokliniki. Zabieg był bezbolesny, wykonany w znieczuleniu, brak okresu rekonwalescencji, miałam czerwoną buzię przez ok 3-4 h, póżniej nic nie było widać. Twarz się rozjaśniła, ujędrniła, poprawił się owal twarzy, stała się jakby znowu napięta. Uzyskałam efekt takiego liftingu, jestem zadowolona i będę polecała dalej swoim znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej sytuacji postawiłabym na zabieg osoczem bogatopłytkowym. Jesli chcecie wykonac taki profesjonalny zabieg to na pewno polecam Wam to miejsce http://www.aestheticmed.com.pl/ Same bedziecie bardzo pozytywnie zaskoczone efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, kremy z kwasem hialuronowym coś dają czy to ściema? A klinika Aestheticmed? warto jest sie wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liberka
no ja byłam na zabiegach odmladzających w klinice miracki...bardzo fajne miejsce a zabiegi super są, czułam się po nich rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje , wybór kliniki Aestheticmed to strzał w 10tke i uwazam ze jesli naprawde chcemy poddać sie profesjonalnemu zabiegowi to dokładnie własnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truflowelove
Polecić moge zabieg termoliftingu Venus Freeze. Sama robiłam w Vici Clinic w Krakowie. Oprócz ogólnego efektu odmłodzenia, skóra jest bardziej jędrna i elastyczna. Buzia promienna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba używać dobrych kosmeceutyków. Jak seria EVENSWISS na przyklad.Polecam w sklepie www.sheartist.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów się na konsultację do dr Dmytrzaka, powiedz mu co byś chciała zrobić i jakie masz obawy. Gwarantuję Ci, że nie miałaś jeszcze do czynienia z takim lekarzem i takim facetem. Pomoże Ci znaleźć najlepsze dla ciebie rozwiązanie i zrobi to tak, żebyś jak najmniej ucierpiała. uwielbiam go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stronę z opiniami o salonach www.dobrakosmetyczka.pl na pewno znajdziesz miejsxe, w którym odmłodzą twoją twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadaga
Ciekawe opinie oraz salony możecie znaleźć w wyszukiwarce www.estibook.pl. :) Ja dla siebie znalazłam też fajny salon. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w wieku lat 47 uważany jestem za 30-latka, po pierwsze dieta wegetariańska i zero alkoholu, nie mówiąc o papierosach, po drugie wiara, że młodo się wygląda i wyglądać będzie, po trzecie, to czego nie robię obecnie, ale chętniej bym się zabrał, to ćwiczenia fizyczne. Częste wyjazdy do krajów słonecznych. Nie ma co się oszukiwać, wiecie to dobrze, że jak się ma kasę, możliwości dbania o siebie rosną i widać to również po osobach zamożnych, są na luzie, wypoczęci, stać ich na wszystko. Jedna rzecz na pewno, nie jest zależna od kasy, to jest optymizm, tylko ile trzeba samozaparcia, aby go mieć, gdy ledwo starcza na życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie trochę ciężko jest oceniać, albo doradzać, bo nie bardzo wiem, w czym jest problem, bo jeśli to kwestia ziemistej i szarej cery, to faktycznie warto zmienić nawyki żywieniowe, więcej się ruszać się wybrać do kosmetyczki, jednak jeśli to kwestia zmarszczek, czy coś w tym stylu to może warto byłoby się wybrać do jakiegoś dobrego chirurga plastycznego. Ja byłam na Puławskiej w klinice dra Piotra Osucha na konsultacji, bo wiecie, czasem nie mamy świadomości, jakie nowe, fajne zabiegi oferuje medycyna estetyczna. Więc dlaczego z niej nie skorzystać, jeśli jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 to już niestety ten czas, gdy zauważamy zmiany na naszej twarzy i czas działać. Na szczęście teraz jest już masa sposobów żeby sobie z tym radzić. Zobacz ofertę gabinetu jak ten - http://luxusportal.pl/pl/kosmetyka-i-uroda/prezentacje/bonadea, gdzie wykwalifikowany personel dobierze odpowiednią metodę dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dr Osuch najlepiej Ci doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzony sposób? ostatnio na odmłodzenie skóry widziałam maseczki zostawiane na cała noc, szczególnie dla osób, które mało spią albo chcą po prostu mieć promienną twarz. A co z kwestią lasera frakcyjnego ( http://www.beauty.com.pl/) chociażby? Bo jeżeli nie pomagają naturalne metody to warto skorzystać z pomocy specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Wam sie wybrać na tą stronkę a na pewno znajdziecie dla siebie idealną metode jesli chodzi własnie o sprawdzony sposób na odmłodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, ze zabieg powiększania ust nie jest raz na zawsze, kwasu hialuronowego trzeba dostrzykiwać ca jakiś czas. Ale jak ja robiłam w Aestheticmed to już 9mc minęło i usta nadal takie jak na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzony sposób to świetne kosmetyki. zainwestuj w krem CAVIAR OF SWITZERLAND - od razu poczujesz różnicę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×