Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiona że hej

depilacja laserowa - groupon pytanie

Polecane posty

Gość KarlaKarotka
No ja z Grupona bym się bała korzystać... Zabieg nie trwa długo.... Ale polecam tylko laserd diodowy MEdioStar Next Pro. Miałam trzy zabiegi i włosków już brak!! A zalecanych jest 6 zabiegów! Polecam salon www.depilacjalaserowa-wroclaw.pl Włosy nie odrastają mi już dłuuugo.... a Pani w tym salonie jest bardzo miła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaPp
Zachęcam do wykonywania zabiegów depilacji laserowej. Ja za namową koleżanki udałam się do Vici Clinic w Krakowie i wykonałam cztery zabiegi depilacji laserowej na pachy. Mam święty spokój z goleniem i podrażnieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocosowa2
Polecam zabiegi depilacji laserowej wykonywane w Vici Clinic w Krakowie na ul. Św. Sebastiana. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zabiegi wykonywane są za pomocą lasera Light Sheer Duet, dzięki czemu są praktycznie bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandaBanda
Depilacja laserowa jest bardzo wygodna. Nie ma znaczenia jaka pora roku - nie muszę o nic się martwić :) Byłam w Vici Clinic w Krakowie i zdecydowałam się na pachy oraz łydki. Kilka zabiegów i z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję depilację laserową od jakiegoś czasu. https://www.laserdelux.pl/opole/depilacja-laserowa Udało mi się do tej pory wykonać 3 zabiegi depilacji laserowej nóg i 3 zabiegi depilacji laserowej bikini. Jestem bardzo zadowolona rezultatów, które uzyskałam do tej pory ale wiem, że muszę skończyć całą serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka rolnika 44
Hej Karolino, zabieg depilacji jest prosty tu masz filmik jak przebiega zabieg https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ że cena usługi nie jest najważniejsza laser laserowi nie równy , polecam dowiedzieć się trochę o różnicy między laserami Lightshher i Vectus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother 30
Najlepsza jest natrualna depilacja Od ponad dwóch lat stawiam na pastę cukrową. Nie mam żadnych problemów z wrastającymi włoskami i bliznami. Najpierw kupowałam gotową pastę cukrową, od roku sama ja robię, wystarczy woda, cukier i sok z cytryny. Tutaj to fajnie opisali http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother 25
Polecam naturalne metody Od ponad dwóch lat stawiam na pastę cukrową. Nie mam żadnych problemów z wrastającymi włoskami i bliznami. Najpierw chodziłam do sklepu gotową pastę cukrową, teraz robię ja sama. Tutaj znajdziesz trochę informacji http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 22
Kuzynka zdecydowała się na depilację laserem, to był gabinet z laserem Palomar Vectus. Jest mega zadowolona. Wcale nie musiała robić wielu zabiegów. Było w sumie bezbolesne. Po innych laserach podobno można mieć nawet oparzenia. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gść 28
Moja siostra poszła na depilację laserem, jak dobrze zapamiętałam, to szukała lasera Palomar Vectus . Jest mega zachwycona. Sama byłam zachwycona efektem. Już po pierwszej sesji zauważalne były efekty. To był bardzo dobry ruch. Depilacja była bezbolesna. Super rezultat. Jeśli macie obawy przed depilacja laserową, to w 100% mówię - tak warto. http://www.vipseo.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-skuteczna-metoda-usuwania-owlosienia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 88
Zobaczcie przez przypadek znalazłam ekstra wyszukiwarkę salonów z zabiegami depilacji laserowej. Jest możliwość wyszukiwania według miast. Działa bardzo prosto. Musicie tylko wpisać miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Przez to wybrać salon z oferujący zabiegi depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 88
Koleżanka wysłała mi link interesującą stronę o różnych rodzajach depilacji http://depilacja24.pl Może was zainteresuje. Zaszokowało mnie, że jest aż tyle sposobów depilacji. Od zawsze używałam zwykłych maszynek. Bardzo zaciekawiła mnie laserowa depilacja. nie wiem jak wpływa laser do depilacji na tatuaż , czy któraś z was depilowała miesjce z tatuażem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakosmetolog
Depilacja laserowa jest skuteczna o ile jest wykonywana przez doświadczony personel, który pracuje na renomowanym sprzęcie. Zabieg powinien trwać w zależności od obszaru od 10 minut wzwyż. Najlepszym sprzętem i najnowszym zarazem, na rynku jest Vectus. Proponuję skorzystać z zabiegu, natomiast w miejscu mającym dobrą renomę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heaven med Łódź/Warszawa

Kupiłam groupon za 400zł (20 zabiegów) w heaven med w Łodzi. Byłam w tym miejscu trzy razy i miałam kilka nieprzyjemnych sytuacji. Odradzam wykupywanie zabiegów! Skusiła mnie niska cena ale nigdy więcej nie popełnię tego błędu. Firma nie wie co to jest obsługa klienta. Są tragiczni.
1. Umawianie się przez telefon przez Warszawę to męka, można się dodzwonić tylko jak wykonacie 20 telefonów pod rząd. Na pierwszej wizycie powiedziałam o tym Pani wykonującej zabieg i dała mi inny numer. Pod tym drugim numerem odbierają od razu ale chłopak zapisuje na inną godzinę niż ustalacie w trakcie rozmowy. Raz pomylił się o 2,5h.
2. Raz wysyłają przypomnienie przed wizytą a raz nie, loteria.
3. W regulaminie jest napisane, że obie strony nie mogą odwołać wizyty mniej niż 24h przed - u mnie raz zdarzyło się że dostałam smsa o 22 że mam nie przychodzić.
4. Na jednej z wizyt poprosiłam Panią żeby przytrzymywała mi maszynę dłużej przy skórze bo bardzo mnie boli i jestem wrażliwa. Pozmieniała coś w laserze i nie miałam żadnych efektów po zabiegu. Nie poinformowała mnie że może tak być!
5. Na ostatniej wizycie Pan powiedział że mogę zapisać się od razu u nich i nie dzwonić do Warszawy. Tak też zrobiłam szczęśliwa, że nie będę musiała się z tym ...em przez telefon umawiać. Wizytę miałam umówioną na 29 maja, ustawiłam sobie pod nią całą majówkę. Jak przyszłam to pocałowałam klamkę. Zadzwoniłam do Warszawy a oni wielce zdziwieni bo przecież dzisiaj zamknięte. Zapytałam się co mają zamiar z tym zrobić i usłyszałam że mogą mnie zapisać po majówce! Oczywiście cały czas rozmawiałam z chłopakiem, który już dwa razy pomylił mi godzinę zapisu więc poprosiłam go żeby przekazał informacje o tej sytuacji chłopakowi pracującemu w Łodzi bo on już będzie wiedział jak to rozwiązać. "Tak oczywiście, przekażę. Na pewno będzie się z Panią kontaktował po majówce". Jest 13.05 i telefonu nie było..... Z taką obsługą klienta nigdy wcześniej się nie spotkałam. Jak wpłacicie pieniądze to mają was już w dupie. Lepiej dopłacić to 20zł do zabiegu i nie psuć sobie nerwów. Kupujcie mądrze i sprawdzajcie wcześniej żeby się nie wkopać tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Depilacja laserowa daje świetne efekty. Ja robiłam zabiegi na łydki w Vici Clinic u pana Bartosza i jestem bardzo zadowolona. Włoski nie odrastają  Zdecydowałam się na laser LightSheer Duet i to był dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2018 o 02:31, Gość Mother 25 napisał:

Polecam naturalne metody Od ponad dwóch lat stawiam na pastę cukrową. Nie mam żadnych problemów z wrastającymi włoskami i bliznami. Najpierw chodziłam do sklepu gotową pastę cukrową, teraz robię ja sama. Tutaj znajdziesz trochę informacji http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

w to akurat nie uwierzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×