Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubia chodzic czy nie

czy wasze jeszcze marudza przed pójsciem do przedszkola ?

Polecane posty

Gość lubia chodzic czy nie

?szczególnie maluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne nic
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja w ogóle nie marudziła ;) ja przezywałam... łykałam valeriny itp. ryczałam do poduszki a ta poszła i zaaklimatyzowała sie z predkoscia swiatła jak jset chora to smutna, ze nie idzie do przedszkola rano ciezko jej wstac ale jak tylko jej powiem, ze do przedszkola sie spóźni to wyskakuje z wyrka :) poszła do przedszkola mając 2 lata 9 miesiecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzi strasznie
...jak nie może pójść!! teraz 2 dni siedzi w domu bo ma zapalenie spojówek i jęczy ze do przedszkola chce.....jutro juz pójdzie - ma 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wypowiem sie na podstawie własnego doświadczenia, bo moje siedzą ze mną w domu póki co. Ale koleżanka swoje dziecię posłała do przedszkola i mała takie histerie urządzała, że w końcu z przedszkola została wypisana. Ale zastanawiam się jak to będzie kidy moje dzieci pójdą w przyszłym roku do przedszkola....jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja chodzi chętnie, tylko nie wstaje już tak ochoczo, zawsze musi sobie jeszcze minutkę "dospać" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja marudzi - nie chce z ranca ale pozniej jest naprawde dobrze. I ciesze sie bo bardzo sie zmienila na plus. I widze jak rozwija swoje umiejetnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsgsggs
Niestety tak, potrafi w drodze do przedszkola powiedziec ze bedzie plakal i kiedy wchodzi na sale to placze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×