Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość onababiszon

co dajecie dzieciom na przeziębienie???

Polecane posty

Gość Lidka2
Na katar psikam dziecku woda morską. Nic więcej nie używam. Ogólnie staram się jak najmniej leków podawać. Na kaszel znalazłam jeden syrop, dicotuss baby działa na każdy rodzaj kaszlu więc podaje za kazdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjasesese
ja daje nie na przeziembienie ale przeciwko przeziembieniu i daje meltiki witamina D dla dzieci polecam wszystkim bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiu
To prawda, Meltiki to jakiś cud, wreszcie mi dziecko przestało chorować non stop. Ave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletamak
Jest taki inhalator jak Pro Sanity. Mi się sprawdza, nie narzekam. Wiadomo człowiek by zawsze chciał, żeby może ewentualnie udało się mniej zapłacić, ale jak na te funkcje co ma to moim zdaniem 200 zł to nie było dużo. Widziałem w sklepach online dużo droższych inhalatorów które nie dość że miały większą cząstkę leku to jeszcze dużo wolniej podawały lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina554
Bardzo skuteczny we wziewnej terapii jest nasz inhalator Sanity Simple. Rodzinny aparat, w każdym wieku można tutaj stosować inhalację. Lekka konstrukcja, ale solidna. Raz mi spadł z krzesła i miałam stresa że coś się stało, ale nie ucierpiał. Jak coś to gwarancja jest długa bo na 3 lata także w razie wypadku jestem jakoś tam zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podaje nic, organizm sam zwalczy przeziebienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiftusiek
U nas świetnie się sprawdza Pyramidonek. Ale działamy zaraz jak widać pierwsze objawy przeziębienia a nie czekam na rozwinięcie się choroby. Bo później już tylko lekarz ratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałabym być porządnie stuknięta, żeby przy takich lajtowych objawach cokolwiek podawać dziecku. Dmuchanie nosa i spacery - całe leczenie. Normalnie wtedy chodzi do przedszkola. Samo przechodzi po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
neosine . pulneo i sinecod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wódkę z pieprzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16.53: Nie dość, że rozwalasz organizm własnego dziecka, to jeszcze narażasz innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evka35
Pyramidonek warto dawać dziecku, są różne produkty tej marki, ja podaję w przypadku przeziębienia Pyramidonek Temperaturka. Ma miodowo-malinowy smak więc dziecko nie marudzi na smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej staram się stosować domowe sposoby. Dużo picia, cytryna, syrop z cebuli, czarnego bzu, czosnek. Ale jak synka zaczyna męczyć kaszel, to od razu daję mu przeciwzapalny fosidal, żeby infekcja nie zeszła na dolne drogi oddechowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda morska do nosa a do picia przez jesień i zimę łyżeczkę syropu domowej roboty z cytryny, czosnku i miodu. Śmierdzi potwornie ale dzieci lubią i piją chętnie- 3,5 latek i 2 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy od objawów. Jak lekko synek przechodzi przeziębienie, to najczęściej domowymi sposobami go kuruję, ale zdarzyło się też tak, że były potrzebne nebulizacje benodilem przeciwzapalnym, bo kaszlu niczym nie dało się złagodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia621
Tydzień temu gdy poszłam z moim 4letnim synkiem do lekarza z objawami grypy pani doktor polecila nam lek, ktory nazywa sie Pyramidonek. Oczywiscie do tego duzo cieplej herbatki, duzo odpoczynku i po 3 dniach syn zdrowy jak ryba. Polecam poczytac o Pyramidonku drogie mamy, bo naprawde pomaga i jest bezpieczny dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka33
Ja jestem zadowolona z urządzenia Alergia Stop. Niby w nazwie jest alergia, ale równie dobrze można tutaj każdą inną terapię dla dróg oddechowych prowadzić. Myśmy zamawiali z myślą o leczeniu oskrzeli. Wygodny, przenośny model, całość waży niewiele ponad kilogram także jak gdzieś jedziemy z dziećmi to nie ma problemu żeby szybko spakować sprzęt i zabrać ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio odkryłam bardzo dobry syrop przeciwzapalny fosidal. Bardzo skutecznie złagodził kaszel i szybko zahamował chorobę, żeby nie zeszła na dolne drogi oddechowe. Do tego też robiła inhalacje solą fizjologiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej domowymi sposobami się leczymy, ale ostatnio tak było źle, że lekarz przepisał córce nebulizacje benodilem przeciwzapalnym, żeby choroba zaczęła się cofać, bo nic nie pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariazh
Dzieci u mnie w domu inhalujemy inhalatorem Alergia STOP i zdaje egzamin jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guraleska
Jak zauważam pierwsze objawy przeziębienia u moich dzieci to podaje im Sambucol Immune Forte jest to syrop który działa szybko i skutecznie praktycznie na 2 dzień od momentu podawania objawy znikają. Oby więcej takich sprawdzonych leków było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciak79
A jest Sambucol ale wersja dla dzieci? Moja córcia ma 8 miesięcy i zauważyłam u niej pierwsze objawy przeziębienia i nie mam pojecia czym je wyleczyc mozecie cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciom powyżej roku podaję napar z porostu islandzkiego. Mam 3 dzieci[11, 7 i 5 lat]. Dzieci nie znają antybiotyków, żadne z nich nigdy nie doświadczyło tego medykamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się od paru miesięcy bardzo dobrze sprawdza inhalator Baby to jest polska marka, na długiej gwarancji, dedykowany głównie dla małych dzieci ale nie tylko (model jak najbardziej rodzinny). Mało leku zużywa szybko podaje aerozol pracuje cicho – nie mam uwag jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę pochwalić Alergia Stop na pewno za dłuższe przewody. Chodzi mi o rurkę na aerozol i o kabel do zasilania, wszystko jest na tyle długie że ustawienie inhalatora w mieszkaniu nie jest misją niemożliwą i nie trzeba się gimnastykować przy inhalacji tylko można sobie wygodnie bezpiecznie usiąść co ułatwia prawidłowy wdech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanthi

Ja małej podaję profilaktycznie od samego urodzenia probiotyk Active Flora Baby - w formie kropelek, żeby wesprzeć florę bakteryjną. Do tego witamina D3 z K2 i niezależnie od pogody, regularne spacerki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×