Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jang Mamuśka

Złobe/ przedszkole prywatne kraków opinie!!!!!!

Polecane posty

Witam, uprzejmie proszę o opinie o żłobkach prywatnych w krakowie, interesuje mnie głównie Puchatowo przy ul. Lipskiej slyszalam niestety niepochlebne opinie. A może mamy coś zaproponują? Chodzi mi o żłobek/przedszkole dla 18 miesięcznego dziecka.dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córkę w tamtym roku zapisywałam do przedszkola Fair Play. Moim zdaniem najważniejsze plusy to duży plac zabaw, sporo zajęć dodatkowych i nastawienie na codzienną naukę języka angielskiego. Odwiedzałam przedszkole. Kadra doświadczona. Placówka zarządzana według mnie w optymalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaKros
Jeśli chodzi o przedszkole to zainteresuj się placówką w Skawinie, tj pod Krakowem ale to przedszkole językowe, tu masz linka http://royalschool.eu/przedszkole do opisu, sporo znajomych moich ma tam dzieci w różnym wieku i są zadowoleni z edukacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa

Ciekawą ofertę będzie miało publiczne przedszkole Fair Play przy ulicy D. Pasterza. Chyba od marca mają zacząć działalność. Do tej pory działają tylko prywatnie, mam córkę w ich prywatnym żłobku. Świetna opieka, komfortowe wnętrza, jest ogródek z placem zabaw, no i przede wszystkim bardzo otwarci na dzieci ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moje dziecko chodzi do przedszkola przedszkolefairplay.info.pl/krakow-banacha-31// i jesteśmy zadowoleni. Bardzo elastyczne opiekunki. Mój syn praktycznie z każdym w grupie się obecnie przyjaźni i mamy nadzieję pociągnąć te znajomości dalej, bo super ludzie współpracują z przedszkolem. Uważam, że placówka działa na wysokim poziomie i opłaca się pokryć czesne. Nie ma żalu po prostu, jak się widzi zadowolone dziecko wracające do domu 🙂 Żadnych skarg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Płacimy z orzeczeniem o niepełnosprawności 100 złotych wsmoczadolina.edu.pl/. Duża preferencja dla integracji i moim zdaniem lepsze warunki niż w placówkach publicznych. Nie, żebym miała jakieś tam mocne wątpliwości, czy konflikty. Po prostu stwierdzam fakt. Dwa, dyrektorka Teresa Sternal (gorąco pozdrawiam) swoją osobą gwarantuje jakość tego przedszkola. Kobieta na swoim miejscu, zdecydowanie. W przedszkolu najważniejsza zasada dotyczy opieki, bezpieczeństwa, rozwoju dzieci. Reszta to sprawy poboczne i tak ma być właśnie, żeby rodzic się nie zamartwiał. A no i nie ma problemów z cateringiem. Bardzo dobra dieta, bo o tym zapomniałam napisać. Jak chcesz to możemy się umówić i cię przedstawię 🙂 Nie mam z tym problemów 😉 Życzę powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliiija

Chodziliśmy do Krakowa do Fair Play, a teraz po przeprowadzce chodzimy w Tarnowie, do nowej placówki na Klimeckiego. Wspaniałe miejsca godne polecenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aż się nie da czytać - tak reklamuje się non stop fair play - ludzie opanujcie się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga

Placówki Fair Play - to franczyza - nastawiona już tylko na maksymalizację zysku. Ostatnio próbująca się otworzyć placówka w Krakowie - jest prowadzona/zarządzana przez Panią, która działalność założyła dwa miesiące wcześniej. Nic wspólnego z opieką nad małymi dziećmi nie miała! Ostatnio pracowała w fitness klubie, ale nie ogarnęła i zabrała się za żłobek. Wystarczy wygooglować nazwisko i oczom ukazują się roznegliżowane zdjęcia tej Pani - efekty wcześniejszych działalności.... Kulturystyka itd... Masakra kto teraz i bez żadnego nadzoru może otworzyć żłobek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Malutkowo.  Mój synek tam chodzi. Świetnie się tam czuje. Panie są w jak najlepszym porządku i pięknie zajmują sie dzieciakami. Panuje miął atmosfera. Przedszkole ładnie urządzone z dużymi i komfortowymi salami zabaw. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×