Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mubla

Rozwód bez orzekania o winie - pytanie

Polecane posty

Gość mubla

Witam, Wniosłam sprawę o rozwód bez orzekania o winie. Co prawda wina leży po obydwu stronach ale nie chcemy prać brudów w sądzie tylko rozstać się i pójść każde w swoją stronę. Zastanawiam się na ile szczegółowo należy odpowiadać na pytanie o powód rozpadu związku? Czy trzeba opowiadać całą historię związku czy wystarczy powiedzieć o wygaśnięciu uczuć i braku więzi intymnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie musialam
nic opowiadac .20 minut i po sprawie .Wygasły wiezi ,nie widze mozlioosci naprawy .Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie musialam
mozliwosci naprawy relacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewka0777
calą historie zwiazku bedziesz musiala opowiedziec. kiedy byl slub kiedy zaczelo sie psuc miedzy wami i takie tam bzdurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe u mnie bylo pytanie
z jakiego powodu nie zgadzamy sie i wybralam ze powody nie zgodnosci charakteru na tle swiatopogladowym ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDAAA
Nic nie musicie opowiadać,niezgodność charakteru ,brak mozliwości poprawy i tyle,możesz powiedzieć ze nie chcesz drążyć tematu. Ale: jak są dzieci ten powód do rozwodu może być niewystarczajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owia
za dużo nie opowiada, tylko konkretnie na pytania sądu. jeżeli są dzieci to może byc przesłuchiwany świadek ale wyłącznie o dobro dzieci. jeżeli oboje jesteście dogadani to pare minut i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×