Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malutka_w_szpileczkach90

Jest tu kto??????

Polecane posty

Idźcie na "Listy do M." Bardzo przyjemna i ciepła komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda i nie młoda, zależy z której strony patrzeć. Na dzieci na pewno za młoda, na małżeństwo w sam raz, na wiejskie dyskoteki z koleżankami za stara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam wszyscy... Niedawno w jakimś temacie okazało się, że większość ludzi ze Śląska jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mnie się śmieją, jak mówię, że na "Listach" byłem:) Nawet, jak bilet kupowałem, to pani, która mi sprzedawała zapytała: "Jeden? To pan sam?!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba było powiedzieć, dotrzymałabym Ci towarzystwa, chociaż nie chadzam na polskie filmy :D Na wiejskich dyskach średnia wieku jest 15, więc stanowczo odbiegam od normy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety do kina zawsze sam chodzę:) A polskich filmów też zwykle nie oglądam, ale zwiastun Listów mi się spodobał, więc się wybrałem. Jaką depresję Malutka? Jesienna chandra Cię złapała. Chłopa sobie znajdź, to Ci przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stolicy dyskoteki to nie to samo, wszystkie laski odyebane w sukienunie ledwo zakrywające tyłki, kozaki do pasa, fryz jak od stylisty itp, ja się nie nadaję :O Też miałam wczoraj depresję, przez 3 godziny :classic_cool: Ale to dlatego, że przycięłam sobie palca w drzwiach samochodu i wyłam z bólu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolało jak sam sk***syn ... teraz mam sinego paznokcia, który pewnie zejdzie, i niewładną połowę ręki, bo jest spuchnięta :O Ja to jestem sierota jednak. Malutka (tylko się nie smiej). Ty wiesz, że ja do tej pory myślałam, że Ty masz męża, który ciężko pracuje, a ty jesteś w ciąży, siedzisz na zwolnieniu o gotujesz mu obiadki? :D Ja nie wiem, skąd mi się to wzięło :D Musiałam Cię z kimś pomylić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy hahahaahha no ładnie:D🖐️ , nie nie mam męża...ani dzieci i w ciązy też nie jestem;) ba ! nawet faceta nie mam , jestem sama jak paletz:D to może do lekarza z tym palcem , bo moze sie złamał skoro taka opuchlizna?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, ruszam paltzyma, więc nie połamałam, ale stłukłam masakrycznie :D Nie martw się brakiem faceta, na forume ich dostatek :D A co Ty właściwie robisz, że cały dzień przed kompem spędzasz? Praca/Szkoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoła , a dzisiaj akurat sobie wolne zrobiłam także mogę w spokoju posiedzieć na kafełe , zresztą chyba jestem uzalezniona od kafe😭 bo na uczelni tez nie opanowac nie mogę i muszę choc na chwilę wejsc na kafeterie chocby przez telefon:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka w szpil... nowe
wcielenie depeche15? :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezadowolona jesteś z kierunku? Ja chodzę do ślicznej dentystki. Nawet wyrywanie lubię:D Zębów oczywiście:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×