Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

Problem z pempkiem

Polecane posty

swoja droga, moglas jej troche na psyche wejsc i zapytac czy ma dzieci i czy podobaloby jej sie gdyby przez glupote lekarze miala np zagrozona ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochana za wsparcie to samo czytalam w necie wiele osob ma taki problem a nikt nie potrafi sprezycowac od czego to jest . Malo tego wiele ludzi po wizycie od lekarza przychodzi do domu z recepta wiesz jaka ? przemywac spirytusem przeciez to nie jest normalne zeby smierdzialo jak gnoj sory za wyrazenie juz jest mniej intensywne bo biegam co chwile i go mysle swedzi , drazni i jak leze na brzuchu to jakos tak nie dobrze mi sie lezy do tego te krosty ;/;/ i te szczypanie ;/ i na okolo rumien eeeeehhh!!!! do tego ta wizyta jest platna i to nie malo ;/ jak to samo mi powie to mnie szlak trafi no wlasnie nie wiem jak tak mozna olac ... MOWIE JEJ ze chyba jestem w ciazy to chyba powinnam miec wieksza opieke;/ mam ubezpiecznie place skladki i huj z tego mam ;/ ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moze tez mnie tak potraktowala bo spytala skad jestem ;/;/ po tym jak zobaczyla moj brzuch ;/;/ powiedzialam z polski i nagle ta kpina w glosie a ze na jezyk nie choruje to jeszcze wiazanke na koniec puscilam ze huj to nie szpital bo mozna lezec i umierac i moze dopiero wtedy mi pomoga i wyszlam malo tego ja w gole jestem troche przewrazliwiona po jednym incydencie mnie odpycha otoz ja mam bardzo bolesne okresy i nie raz bylo tak ze tracilam przytomnosc plakalam z bolu i moj wkurzyl sie zadzwonil na pogotowie .. rozumiesz przez pol godziny z nim gadala i pytala czy w ciazy jestem czy rodzilam czy mam bole w kregoslupie bla bla i ze nie wysle bo to pewnei zaraz przejdzie zebym wziela paracetamol zadala 1000 pytan a po pol godzinie do niego mowi ze jednak mi wysle i moj mi mowi ze przyjada to powiedzialam zeby spierdalala bo wlasnie przestalo mnie bolec co za ludzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezla opieke tak maja.. co za roznica z jakiego sie jej kurwa kraju? nawet najwiekszemu smierdzielowi z ulicy powinni pomoc, bo to ich zasrany obowiazek ale bym jej nawjezdzala! wrr jak mnie takie cos wkurwia! tez mam takie miesiaczki, czesto mdleje i mam bole nie do zniesienia, naszczescie mozna zadzwonic tutaj do jakiego kolwiek lekarza, powiedziec skad jestem jakie objawy a on np przepisuje recepte, albo przesyla faksa do szpitala i to wszystko przez telefon przykro mi jak cie potraktowali.. tak jakbys byla gorsza :O to sie przeciez w pale nie miesci! wiesz co, zrob sobie test ciazowy, wrazie gdyby lekarz nie uwiezyl ci na slowo ze masz podejzenia, bo na usg ( jezeli ci w ogole wykona ) moze jeszcze nic nie byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wrócisz od lekarza to daj znać co i jak i jakie leki ewentualnie Ci przepisał lub co zalecił. Będziemy wtedy główkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kolorowe kredki mam nadzieje ze mi cos przepisze bo innej obcji nie widze tym bardziej ze place za wizyte .... lady love .. zauwazylas pewnie po tym jak pisze ze nie daje sobie w kasze dmuchac i jak mam cos powiedziec to zawsze mowie.. Fajnie ze u ciebie tak po ludzku traktuja czlowieka Ja niestety odkad jestem w uk mialam pare takich przykrych sytuacji np opowiem wam jedna w tamtym roku poszlam ze swoim i jego bratem na sylwestra do pubu do kolezanki bo akurat wolnego nie miala .. no to poszlismy sie napilismy i co robic kurde byla 00.40 na angielski czas czyli na polski za 20 minut bylby nowy rok.. wracamy i moj szwagier mego trzymal bo troche sie nawalil ..szedl koles litwin jak sie potem okazalo .. znianacka za darmo uderzyl piescia w twarz mego szwagra , nie wiem co mu odjebalo ... ten upadl i glowa uderzyl o kraweznik ... a ten litwin jeszcze do mego sie sapal . ja mowie do M . ZEBY zostawil go bo bedzie gorsza zadyma , odpuscil .. krzycze do szwagra wstrawaj wstawaj a on bez reakcji .. nie mija minuta litina juz nie ma , podejrza policja 3 radiowozy szwagier lezy... zalany krwia nieprzytomny .. .. pierwsza mysl ze go zabil bez kitu ... zero reakcji .. tlumacze poliucjanotwi murzynowi ze koles szedl i uderzyl za darmo nawet z nim nie gadalismy nic a nic on mowi zebym sie uspokoila bla bla bla .. pieknie milo sie rozmawialo ! .. dopoki nie spytal mnie skad jestesmy to mowie z POLSKI ii huj ciach bajera ... mnie w kajdanki .. i do plotu .. mego to samo a szwagier lezy na martwo podjezdza karetka... eten sie ocknal zaczal wymiotowac .. bla bla .. puscili nas w koncu .. szwagier 3 dni wymiotowal zaprowadzilam go do szpitala .. WYOBRAZACIE SOBIE ze go nie wzieli od razu wtedy ?? bo wypil dwa piwa .. serio wiecej nie wypil 3 dni pozniej okazalo sie ze mial wstrzas mozgu i 3 krwiaki na mozgu po 2 dniach wypisali ze szpitala .. ;/;/;/;/ po pol roku .. dalej ma te krwiaki i dopiero lekarze z polski solidnie sie nim zajeli SYLWESTER ZAJEBISTy rasumujac ... MOWIA ZE MY POLACY TO RASICI .. a ja poczulam sie jak szmata bo jestem z polski to jestem winna szwagra pogotowie nie zabralo bo jak by zabralo moze by od razu cos zrobili z tymi krwiakami.. heh a potem jak zaprowadzilam go szpitala to mi powiedzieli ze sie wchloną gowno prawda po dzis dzien je ma i gdzie tu traktowanie czlowieka jak czlowieka no gdzie ;/ eeehh!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×