Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

Problem z pempkiem

Polecane posty

Otoz od paru dni cos dziwnego sie dzieje z moim pepkiem. Mam pepek gleboki .Od paru dni zauwazylam ze jak leze na boku mam male skurcze w okolicach pepka . Do tego od 2 dni wyciea mi jakas widzielina o nieprzyjemnym zapachu. Dzis pojawilo sie w srodku jakby uczulenie ,malutkie krostki Dlaczego tak sie dzieje? Mial ktos taki problem?? Uprzedze pytania .Dbam o higiene , nigdy wczesniej nie mialam takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez miewam takie smrodki
spirytusem zalej i wytrzyj wacikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko czy powinnam sie niepokoi?? Bo to chyba nie jest normalna sprawa .. Tak sie wlasnie zastanawiam , bo zrozumialabym gdybym byla jakims brudasem ale co do higieny mam obsesje a takie cos mnie spotkalo:( boje sie zeby to nie byla przepuchlina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez miewam takie smrodki
martwić sie powinnas o swój mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w koncu problem jest z
pempkiem czy pepkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbys nie była taką chamówą
to by ci pomogli :) radz se sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawiony humorek
a ta wydzielna to jakiego koloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miewam takie smrodki - to byłam ja. w pierwszym poście, nie chciało mi się logować, ale teraz podszywom już na czarno mówię czułe spierdalaj Czasem mi się to paprze i tylko tym to załatwiam, trzeba po prysznicu dbać o dokładne wysuszenie pępka, tam się po prostu ropa zbiera czasami. Nic mi nigdy nie było po ty, tylko ten zapach jest drażniący. Spirytus pomaga, wcześniej pomna to spienić wodą utlenioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiel kto jej nie lubi
a jaki smak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do higieny to powiem ci jeszcze że rozmawiałam z lekarzem i jednak przesadna higiena też może zaszkodzić. Ale oczywiście nie popadajmy w skrajności w skrajność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus kochana dziekuje za odpowiedz :) Nie mam w domu spirytusu ale mam wode utleniona . Gdzies czytalam ze pomaga zasypka dla dzieci lub maka . No wlasnie ja mam na tyle gleboki pepek ze widocznie zle go wysluszam , ten zapach jest strasznyyyy juz sie balam ze to cos powazniejszego . . tym bardziej ze teraz w srodku ta wysypka i ogolnie takie jakby mala skurcze mam w pepku .. ciezko mi to opisac slowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, sama kiedyś szukałam rozwiązania tego problemu w necie bardzo fajne są waciki LEKO w jednorazowych saszetkach, kup sobie http://www.domzdrowia.pl/40054,leko-gaziki-do-dezynfekcji-i-oczyszczania-skory-100-szt-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poloz sie na plecach i zalej wodą utleniona. niech ona chwile tam "posiedzi" i odkazi wszystko. Pozniej jak wyleci to nie wycieraj niczym, niech samo wyschnie. i tak przemywaj po kilka razy dziennie, paluchami nie grzeb. O mące zapomnij, matko, to by dopiero tam zyf sie zrobil bo wszystko by w zakamarki weszlo i tam siedzialo, a chodzi o to by zanieczyszczenia stamtad wyplukac, a nie dokladać nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszą być zwłaszcza że pępek po odciętej pępowinie niemowlętom też się tym dezynfekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
to na pewno rak, ale trzeba byc tepoloem zeby pissac takie tesmty na kafe, sorry masz ubezpieczenie to idziesz do lekarza a jak nie to do up po swistek nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczki co do tego lekarza to nie takie proste . Bo najpierw to musze sie zarejestrowac do lekarza GP i czekam na spotkanie .. nawet do 2-3 tygodni .. Kto pyta nie bladzi , jak widac sa tu jeszcze serdeczne osoby Agus .. sprawdze , jutro pojde do apteki:):) dziekuje Karmilowa Panno .. przyznam szczerze ze troche mnie swedzi wiec pewnie troche to rozbabralam .. ale z ta maka to moja mamusia kazala mi troche na okolo palcem wygladzic .. zle zrobilam??:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz przypadeczkiem uczulenia na nikiel? bo może od guzika od spodni ta wysypka się zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz mi Kochana dokładnie jak wygląda wydzielina i czy zaobserwowałaś jakieś zgrubienie? czy masz coś takiego pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, jesteś w ciąży? jeśli tak to w końcu pępek ci sam wyjdzie i się podsuszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×