Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie jedzie nic

ma ktoś dla dziecka motor na akumulator? albo samochód?

Polecane posty

Gość nie jedzie nic

mam pytanie. mamy motorek na akumulator i nie wiem jak go naładować. Gdzie się wpina tą ładowarkę (wygląda jak taka większa ładowarka do telefonu) nie mam instrukcji. Moze ktoś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiuszka
sprawdź czy siedzenie się nie zdejmuje. Może pod siedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie z tyłu?
zdejmuje się i tam jest bateria ale w niej nie ma żadnej dziurki żeby włożyć ładowarkę. Dzwoniłam dziś do wszystkich sprzedawców z allegro, którzy mają w ofercie te zabawki, ale żaden nie odbiera. W sobotę nikt nie pracuje. Trzeba czekać do poniedziałku. Pomyślałam, ze może ktoś tu taki ma i podpowie bo dziecko się niecierpliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvcgguytfcyi5dcgytfvvkh
może się wyjmuje ta bateria i podłancza bezpośrednio do ładowarki kupiłaś bez instrukcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
pod siedzeniem moga byc polaczone 2 kable,rozepnij je i do jednej ze stron podepnij ladowarke.Przynajmnie u mojego synka w motorku tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie z tyłu?
ale te kable mają inne wejście niż ładowarka. Kable to takie nakładki płaskie (jeden czarny a drugi czerwony) a ładowarka ma końcówkę okrągłą. Kupiłam ponad rok temu. Dziecko nie potrafiło jeździć wiec stal sobie, później go schowałam. Teraz sobie przypomniałam o nim i wyjęłam, ale instrukcji nie ma, musiałam wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nic? mam taki sam problem odkurzyłem motorek po latach dla 2 dziecka. a wejscia na ładowarkę nie idzie znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego synka jest wejscie tam gdzie wlew paliwa otwiera sie i jest dziurka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kabelki od akumulatorka łączą się z kabelkami od pojazdu, trzeba je rozpiąć i do tej części która łączy się z akumulatorem wpiąć ładowarkę. pewnie jakaś tam dziurka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma takie auto i super się bawi. Ja samochód kupiłam tu http://jokomisiada.pl/ i byłam bardzo zadowolona. Dla dziecka to super prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc, przybywam z 2018 roku. moze przyda sie komus informacja, że ładowarkę podłącza sie od spodu przy pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crane
Dnia ‎09‎.‎05‎.‎2018 o 22:58, Gość gość napisał:

czesc, przybywam z 2018 roku. moze przyda sie komus informacja, że ładowarkę podłącza sie od spodu przy pedale

WIELKIE DZIĘKI!!!! JEDYNA POMOCNA INFORMACJA W TYM TEMACIE!!! Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×