Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dopiero co 30tka

jAK WYGADAC MLODO W WIEKU 30 LAT

Polecane posty

Gość 2211445522114455
No i zrobil sie z tego temat o bledach i czytaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A no widzisz jak czytasz
Profesor Jerzy Vetulani w rozmowie z Gazetą Wyborczą, przekonuje nas, że, aby przeczytać dany wyraz wystarczy, że dobrze umiejscowiona będzie pierwsza i ostatnia litera, pozostałe - mogą być poprzestawiane. Wyraz musi mieć jednak taką samą długość jak napisany poprawnie. Napisany poprawnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begiebe
ja mam 20, prawie 21, a wczoraj jeden chlopak powiedzial ze wygladam na 24, a inny ze 27. to 27 mnie zabilo po prostu. nie mam zmarszczek, tylko taka powazna urode, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
boje sie z emoja skroa sie rozleniwi calkiem i dlatego nie zuywam zandych kremow przeciwzmarszkowych, moze powinnam ... nie mam takiej fotki aktulanej z bliska zeby wam pokazac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
oj tam olac to w tym temacie, nie zakladalam tematu o ortografii tylko jw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kgyhgft
Makijaż bez błędu -mjkiaża A makijarz z błędem - mjkiraza :D Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejo
pisanie słowa makijaż przez r z to nie literówka,to samo z "obco krajowcami"-pisze się razem,niestety i nie jest to literówka,i ma znaczenie znajomość języka ojczystego,i czytam temat a nie tylko wyszukuje błędy-ale razi to okrutnie i myślę,że nie tylko mnie.Nie mam zamiaru nikogo dotknąć,ale ogarnijcie się,wystarczy tylko przeczytać co się napisało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na podstawie tego zdjecia dalabym Ci tak 27-28 lat.Dodaj jeszcze jakies zdjecie ,nie chodzi o te zmarszczki:D tylko bardziej obiektywnie bedzie mozna ocenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
juz nie bede dodawac bo nie wiem teraz jak je usunac , dzieki za pomoc aczkolwiek wiecej dowiedziałam sie o błedach ortograficznych niz o tym o czym chciałam się dowiedziec . No ale tak to bywa na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem opalenizna dodaje sporo lat. zwlaszcza jak ktos sie jara tak, ze az juz plamy sie robia na skorze i to tak oblesnie wyglada. nie wiem, ale wedlug mnie biali ludzie nie powinni sie opalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ja daje ci
jakies 33-35 lat To przez twarz, taka obwisła jakby nie wiem jak to opisać Widać po prostu wiek A figurke masz fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem wlosy masz straszne z twarzy to wyglądasz na swoj wiek musisz koniecznie cos z wlosami zrobic bo są tandetne ( nie chce cie obrażac) nie o to mi chodzi ale jesli bys miala zadbane wlosy ladny kolor nie zółty to odrazu sie mlodziej wygląda chcialas zeby stroju nie komentowac ale no niestety nie da sie ubiór jest taki sam jak wlosy zero wyczucia mam nadzieje ze na codzien wyglądasz lepiej ;) moja kolezanka ma 32 lata i super sie ubiera mlodziezowo ale nie jak 15 letnia dziewczynka ale tak z wyczuciem i kazdy jest zawsze w szoku ze ma 32 lata ladny ubior to podstawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boże 20 latka czy 23 latka
Czym one sue moga roxnic? Zmarszczek jeszcze nie maja ... Porownajmy 30-35 latki do 25 to juz jest roznica. Po 25 dopiero skora traci elastyczność i coś sie zmienia . Jak ja miałam 20 kilka lat to często mi mówili np jak otwieralam drzwi żebym kogoś dorosłego poprosiła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
wlosów nie mam az takich zoltych poprostu takie swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
w zwiazku z ta obwisła twarzą macie jakies sposoby na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Lenore---
Ja mam 34 lata i nie ma miesiaca,zeby komus w pracy (duuza firma) szczeka nie opadla, bo wszyscy mi daja najwyzej 25. Czemu tak sadza- z wielu powodow. Np nie mam 'sztucznego' koloru wlosow. Mam ciemnobrazowe i pojawilo mi sie sporo siwych , ale farbe mam w naturalnym kolorze, nie jakis kasztan,wisnia czy fiolet. Dalej - ciuchy - ja to bardziej jeansy i koszula w krate, wygodne but. nig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmam30lattt
Hej Dziewczyny ! Ja rowniez niedawno skonczylam 30 lat. Mysle ze najwazniejsze to byc szczupla! Wiem ze wiele kolezanek tyje po ciazy i nagle z dziewczyn 55 kg zostaje 70kg. Ja mam zmarszczki pod oczami i cienie rowniez. Mysle ze odpowiedna fryzurka i kolor wlosow robia swoje. Poza tym ubior i usmiech ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 40
I teraz to juz pewnie wygladam na 40 ale do niedawna duzo ludzi patrzac na maja date urodzenia mowilo niemizliwe. Mając 36 mówili mi ze mam 28 .. Dużo kobiet w wieku 30-35 lat bardzo młodo i ładnie wyglada. Jak sie ma ładna cerę nie pali i jest szczuplym to sie nie wyglada na swoje lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja doprawda mam prawie
29 lat, ale praktycznie wszyscy mi dają o wiele mnie, wczoraj facet w ankiecie zaliczył mnie wiekowo do przedziału 18-25, wiele razy zdarzyło mi się że nie chcieli mi sprzedać papierosów, bo nie miałam dowodu, w pracy traktują mnie jak gówniarę, a zwłaszcza uczniowie, bo w liceum pracuję, niby mam worki pod oczami ale zawsze tak miałam, pewnie ludzie mnie tak postrzegają bo nie ubieram się zbytnio elegancko, raczej na sportowo, tylko do pracy inaczej troszkę, jak idę z córą, która ma siedem lat to myślą, że to moja siostra. Nie powiem jestem przerażona, że niedługo kończę ostatnie 20 lat i potem już 30. Nie czuję się kompletnie na tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ponad 36 lat
jak kupuję bilet to panie w sklepie pytają mnie jaki ma byc: normalny czy ulgowy? Co wpływa na postrzeganie liczby lat?: najbardziej figura, okolice oczu, szyja i głos. Figurę mam super, pupa tak jędrna (bez cwiczeń), że faceci za mną gwiżdżą. W szkole średniej byłam tzw. patyczakiem i dopiero od niedawna mam normalną figurę. Oczy bez zmarszczek, szyja też. Głos mam młody. Włosa ani jednego siwego, ale mój ojciec ma prawie 70 lat i tez nie ma siwych włosów. Ja mam cerę mieszaną i to z pewnością daje mi taki wygląd, choć przez to mam trochę blizn ale urody mi nie ujmują. Nie mam zbyt wiele zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ponad 36 lat
dodam, że moja siostra ma 29,5 a wszyscy mówią, że pewnie jeszcze chodzi do liceum, czasem nawet do gimnazjum. Ma malutki nosek i takie rysy twarzy, że ma ciągle dziecinną twarzyczkę bez zmarszczek. Młodziutki głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bhohohoho
Ulgowy bilet to dla emertow chyba albo inwalidów a nie dla moldych co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ponad 36 lat
na MPK nie ma ulgowych biletów dla emerytów? no i po co się wyśmiewasz? żal ci, że ktoś wyglada młodo?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś ma bogatą mimikę
to to szybko na twarzy widac, przykład z Kocham cię Polsko: Rogalska. Wiem wiem, ona nie ma 30 lat, a raczej pod 40stkę, ale ta mimika zupełnie jej twarzy nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocenię szczerze
dopiero co 30 Wyglądasz na ponad 30, wyraźnie. Druga połowa. To przez kilogramy. Szczuplesza figura i szczuplesza twarz, i byłoby lepiej. Ale zmarszczki też widać. Sorry, czasu się nie oszuka (no, może na chwilę). Dla faceta... cóż, raczej na ulicy się nie obejrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się wydaje że
najważniejsze czynniki wpływające na zachowanie młodego wyglądu to zdrowe odżywianie i uprawianie sportów. A takie rzeczy jak unikanie słońca to niby prawda ale też taka na dwa razy, bo jakaś tam dawna słońca też jest człowiekowi potrzebna zarówno dla jego psychiki jak i ciała ponieważ wiadomo że promienie słoneczne dają nam witaminę D ważną dla zdrowia. Nie biorę pod uwagę ludzi uzależnionych od opalania bo to dla mnie skrajne przypadki głupoty. Natomiast ja sama jako nastolatka lubiłam się opalać we wakacje ale później już z wiekiem coraz mniej a teraz praktycznie w ogóle się nie opalam od lat. Kremy to tez temat taki na dwa razy no bo czy ktoś przeprowadził eksperyment na ludziach ale taki naprawdę wiarygodny, że to naprawdę pomaga zachować młody wygląd ? Gdyby zrobić eksperyment na bardzo podobnych do siebie siostrach bliźniaczkach prowadzących podobny tryb życia kiedy jedna używa kremów regularnie a druga prawie wcale nie używa, a i jeszcze trzecia bliźniaczka by się przydała która codziennie się maluje i po 10 latach zrobić porównanie która wygląda młodziej to wtedy by było wiadomo czy to wszystko jest prawdą, że kremy zachowują młody wygląd że makijaż szkodzi itd. Ale nikt tego chyba nie przeprowadził. A ja czytałam taką książkę o gimnastyce twarzy i podobno taka specjalna codzienna gimnastyka twarzy pomaga zachować młody wygląd a dodam jeszcze że w tej samej książce pisało żeby nie kupować kremów do twarzy wymyśliły je koncerny przemysłowe dla nabijania kasy na zdesperowanych kobietach, że kremy nic nie dają skórze nie zachowują młodego wyglądu, a jednyne korzyści jakie ma z tego kobieta to poczucie że o siebie dba i czuje się rozpieszczana. Nic więcej. W tej samej książce pisało żeby kremy zastąpić olejkami ale takimi prawdziwymi olejkami gdzie jest czysty olejek bez żadnego chemicznego kombinatorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×