Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dopiero co 30tka

jAK WYGADAC MLODO W WIEKU 30 LAT

Polecane posty

Gość dopiero co 30tka

Jak to dziewzyny robicie ze nie wygladacie na swój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysypiam sie, nie stresuje,
nie chodze na solarium, rzadko maluje, cwicze, nie pije i nie pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21 lat dzis pani mi nie chciala sprzedac wódki w sklepie musialam dowód pokazac hehe bylam bez makijarzu to jak sie nie umaluje to młodo wyglądamm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz za pozno zeby o tym myslec ja juz teraz mysle o tym zeby mlodo wyglądac w tym wieku nie opalam sie nie chodze na solarke nie pale cwicze jem duzo warzyw owoców i stram sie zdrow jesc slodyczy nie jadam stresu ni dam rady uniknąc niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejo
tak młodo wyglądasz,że chyba jeszcze jesteś w podstawówce ,bo ortografia w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
gdzie widzisz kulejącą ortografię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
literowki wynikają z szybkiego pisania na klawiaturze , nie staram sie pisac ładnie chodzi o pytanie nie o ortografie. Jak widać wiekszosc osob zrozumiała o co mi chodzi. Jezeli ty masz z tym problem hmm to chyba cos z toba jest nie tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jebac ortografie to nie szkola tylko forum jak ktos chce sie w nauczyciela bawic niech idzie do szkoly uczyc prawda!!! w kolko sobie wszyscy tutaj bledy wytykają zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może to i śmieszne
Nie ty. Ta druga napisała makijaż przez rz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
Ja wyglądałam młodo przed ciązą, gdy miałam 27 lat dziewczyny na studiach ktore byly mlodsze ode mnie (23 lata)myslały ze to ja jestem mlodsza od nich. Ale jak tylko urodziłam dziecko to się zmieniło, mało kto mi daje mniej lat.A w tym miesiącu skonczyłam 30tke eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może to i śmieszne
Zreszta trudno w wieku 21 lat wyglądać młodo? Jakbyśmyiala 35 i by ci nie chcieli wódki sprzedać to rozumiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23123123123
prawda!!! w kolko sobie wszyscy tutaj bledy wytykają zenada No i dobrze. Czytają cię tez niestety dzieci i potem ktoś przez ciebie nie zda matury... NIE dla kretynów i analfabetów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
No to co huj z ortografią, ludzie sa wykształceni i pracy nie mają w dupe z błędami ortograficznymi widze ze wiekszosc osob wytyka tego typu błedy nieskupiajac sie na temacie. Nie oszukujmy sie jezyk polski jest trudny nie tylko obcno krajowcy maja z nim porblemy,ale sami polacy rownież.I to nie zaleznie czy to robol czy kierownik, a skad to wiem bo pracowałam w roznych korporacjach i widziałam jak przyszło cos napisac wysłąc maila to sie pytal jeden drugiego jak to sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23123123123
Ja tu kiedyś dałam na to forum swoje zdjęcie, i miałam 32, wiekszosc dawała mi w przedziale 22-26. Ale nabijali sie ze mnie, że nie mam makijazu, wyglądam STARO- z tego po prostu polewałam, i zaniedbanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
a jezli chodzi oc zytanie to czlowiek zapamietuje pierwsze i ostatnie litery słowa, a błedy ortograficzne popelniamy zazwyczaj w srodku słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
ok na chwile dam swoja fotke i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23123123123
bo pracowałam w roznych korporacjach i widziałam jak przyszło cos napisac wysłąc maila to sie pytal jeden drugiego jak to sie pisze LOL Ale tak jest w tym kraju, ludzie wykształceni bez pracy, a ci kretyni ze znajomościami albo p o Wyzszych szkołach smazenia naleśników pracuja w biurach... Zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
tylko nie chodzi mi tutaj o to czy jestem ladna czy nie , czy widac mi stanik czy nie tylko czy wygladam na swoj wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2211445522114455
no i gdzie ta fotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
tylko nie komentujcie ubrania wygladu itp , chodzi o wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
no i co nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2211445522114455
sama nie wiem, masz mlodo wygladajacą sylwetke, ale twarzy nie widac na tyle wyraznie, zeby stwierdzic, czy wygladasz mlodo, czy staro. Jakbym Cie tak zobaczyla na ulicy ocenilabym na 33, cos takiego. jednak musze tezz zauwazyc, ze masz makijaz, jestes wystrojona, a to sprawia, ze wygladamy ladnie, ale tez dodaje lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2211445522114455
moim zdaniem to co zdradza, ze ktos jest kolo 30 to szyja i okolice ust, jakbys miala wyrazniejsze zdjecie twarzy moznaby stwierdzic cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
tak sie sklada ze sie nie stroiłam do tego zdjecia, to byla przymiarka cuchow i tak na biegu fotka, no ale widzisz mam 30 a dajesz mi 33 czyli nie jest dobrze :/, a dawali mi 25 spobuje dodac inna fotke z mniej powaznymi ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
no i nie jestem umalowana mam sztuczne rzesy wygoda jak nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
ok zaraz cos dodam , szyja i okolice ust czyli co zmarszczki czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abdullach Wisimulacha
a jezli chodzi oc zytanie to czlowiek zapamietuje pierwsze i ostatnie litery słowa, a błedy ortograficzne popelniamy zazwyczaj w srodku słowa Hahaha czytasz słowo po literce ? Bo ja patrzę na całość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2211445522114455
przy ustach to sa zmarszczki mimiczne, od usmiechania sie, ostatnio przeczytalam gdzies ze nawet od zucia gum :) ale to nie sa takie prawdziwe zmarszczki, na ktore kupuje sie kremy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×