Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dopiero co 30tka

jAK WYGADAC MLODO W WIEKU 30 LAT

Polecane posty

Gość ja pani wasza
wygladasz staro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się wydaje że
No ale z drugiej strony jeśli to nawet prawda to nie wyobrażam sobie nie kupić kremu. Już nawet choćby z racji tych filtrów przeciwsłonecznych. I bądź tu mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się wydaje że
owszem szkoda że się człowiek budzi koło 30-stki z takim pytaniem jak w tytule topiku podczas gdy się powinno już w wieku 20 lat o tym myśleć, no ale nie dajmy sobie wmówić jest już za późno by o siebie dbać. Na to nigdy nie jest za późno. Można myśleć o soebie z troską od teraz i wprowadzić zdrowy tryb życia po to aby w wieku 40 lat wyglądać na 35 albo żeby w wieku 50 lat cieszyć się dobrym zdrowiem. Już nawet nie urodą co zdrowiem bo zdrowie to podstawa. Jak człowiekowi nic nie dolega to łatwo się uzaleznić od kawy papierosów i innych szkodliwych umilaczy, a potem jak zdrowie się sypie to nagle panika i strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
nie myslalam o tym 10 lat temu bo jeszcze dwa lata temu wygladalam zupelnie inaczej, bylam bardzo chuda. Teraz wlasnie chodze mniej na solarium bo max 2 razy w miesiacu, ale to max bo zdarza sie ze raz w miesiacu.MOzecie pokazac jakies swoje fotki dziewczyny, chociaz zobacze jaki styl ubiru macie tak dla porownania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co w ogóle glupia na solare chodzisz jak to teraz nie modne i w dodatku masz blond wlosy i to nie pasuje i skóra sie starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
Zdaje mi sie ze te opadajace policzki to wina tego ze po ciazy przytylam do 64 kg a potem spadlam do 55 w dosc krotkim czasie.Trudno moze najlepsze juz za mna, przynajmniej jak bylam mloda to sie wyszalam i zmienialam facetów jak rekawiczki.Teraz juz chyba zostają mi tylko wspomnienia... Dawajcie fotki dziewczyny chociaz ciuchy zobacze jak dobieracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21 lat i o młodym wyglądzie juz myslałam wczesniej dlatego na siłownie chodze jem duzo warzyw owoców nie pale i sie nie opalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
Dlatego ze jak jestem blada wyglądam jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
Ja tez nie palę, nigdy nie paliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
kochana ty masz 21 to jeszcze wszystko przed toba ja w wieku 27 lat bylam traktowana jak gowniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
miszekkkk ale ty jestes mlodziutka jeszcze mi chodzilo o 30tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ci sie wydzaje jak wszystkim którzy są uzaleznieni moim zdaniem do ciebie solarowa opalenizna nie pasuje za jasna karnacja i w dodatku solara dodaje lat zapisz sie na siłownie ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
kolezanki ze studiow ktore mialy po 23 lata myslaly ze jestem mlodsza od nich, jak zobaczyly indeks to byly w szoku. No ale wtedy bylam przed sama ciaza i przy 160cm wazylam 46-50 kg. Teraz waze 55 i za cholere nie moge sie tego pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem o tym ze jestem mloda i dziewczyny w moim wieku nie myslą co bedzie za 10 lat ale ja dbam bardzo o zdrowie ;) pije ziółka pracuje nad tym zeby sie zdrowiej odzywiac i SIŁOWNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
o to chodzi ze nie mam czasu na silownie mam ruchomy grafik w pracy. Pracuje od 9-21ej kazdy tydzien jak i weekend wyglada inaczej, a jak mam dzien wolny to siedze z malym zeby rodzice mogli odpoczac. Myslam o bieganiu np jakby maz wracal z pracy wtedy biegam kiedy chce i kiedy mam mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze ci cos z czego mi sie smiac chce hah znajomi mojego wujka mysleli ze mam 15 lat pomyslałam sobie poj..ebalo ich heh bez przesady az tak mlodo nie wyglądam w dodatku jestem wysoka 175 cm na dyskotece kolega mojego znajomego myslal ze mam okolo 24 lat ja jak sie nie umaluje to wyglądam bardzo mlodo ale jak widac makijarz dodoaje mi lat ;) hehe tak jak wczesniej napisalam ze jak kupowalam wodke bylam bez tapety to mi kobieta nie chciala sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pracujesz po 11 godzin ? ja jak wczesniej nie bralam lekow to np po 10 godzinach pracy na silke i wracalam do domu po 22 ;) jak sie chce to sie znajdzie czas wiem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
wlasnie tak sie zastanawiam czy te sztuczne rzesy nie dodaja mi tez lat bo jest mocno podkreslone oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz biore leki i na serio cięzko mi jest cwiczyc bo nie mam tyle sily co wczesniej ale jest motywacja i daje rade chociaz dzis po silowni to nie moge dojsc do siebie lecze sie dermatologicznie i biore silne leki nie jest to trądzik nigdy nie mialam a teraz sie lecze na gronkowca ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
po 12 godzin pracuje i mam prace siedzaca niestety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
no ale zobacz na to tez trzeba kase conajmniej 100zł w miesiacu zeby miec trenera sowjego bo sama nie wiem jak sie do tego zabrac a nie chce zrobic sobie krzywy, wolalabym cwiczyc w jakiejsc grupie np chodzic na lady styling albo dance aerobic ale wtedy juz ustalone sa godziny takich zajec no i u mnie odpada chodzenie regularne ze wzgledu na ruchomy grafik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
miszekkkk o matko wspolczuje no ale zobacz mowisz ze sie zdrowo odzywiasz chodzisz na silownie a i tak twoj organizm nie pracuje prawidlowo skoro jakies chorubsko sie wkradlo.Ja odkad urodzilam nie jem batonow itp, slodze o wiele mniej herbate, nie sole jak kiedys,praktycznie wogole nie sole. NIe biore antybiotykow na przeziebienie i nie szczepilam sie przeciwko grypie i wszytsko ok od dlzuszego czasu niezapeszajac a mimo to wygladam staro, o wiele gorzej niz kiedy zarlam slodycze, faszerwoałam sie prochami, piłam itp. no i solarka nie 2 razy w miesaicy tylko 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjklkjnbvcxzxcvbnmnbvcxz
zmień kolor włosów i fryzurke - nie pasuja do twojej urody. Kolor nie wiem - brąz? A fryz szukaj dla kwadratowych twarzy. Powinno pomóc. Aha i nie ubieraj się na różowo i usuń rzęsy sztuczne. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddfgghjhjhjhk
wygladasz na 30 lat, po prostu daj sobie spokoj z solarium, glupota jak dla mnie... a inne ktore piszą, ze maja 30 lat a wyglądają na 20 to tylko pusty smiech mnie ogarnia ;) w necie to wszystkie wygladają co najmniej 10 lat mlodziej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
Tak się skłąda ze mam fryzure do kwadratowej twarzy jak te ponizej http://www.google.pl/search?q=fryzura+dla+kwadratowej+twarzy&hl=pl&client=opera&hs=FEm&pwst=1&rls=pl&channel=suggest&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=I5vSTvn9DIPb4QSrucB9&ved=0CDsQsAQ&biw=1280&bih=646 tylko na tym pierwszym zdjeciu mam opaske bo grzywka troche mi przeszakadza, gdy bylam mala mialam jasne blad wlosy bardzo jasne wrecz biale, dlatego caly czas czepiam sie blodnu bo z blondem sie urodzilam. Jesli chodzi o braz kiedys pomalowalam s obie na taki kolor to wygladalam jeszcze starzej, zawsze ciemny kolor postarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero co 30tka
widac wory pod oczami to wiem napewno, no ale to efekt nieprzespanych nocy maly nam nie daje spokojnie spac , ok teraz jak pousowac te zdjecia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×