Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Brak mi tego czegoś

Polecane posty

Wiesz co Beliar, wydaje mi się, że za mocno wierzysz, że ktoś jest taki jak Ty. Poza tym brak Ci pewności siebie i wyczucia w towarzystwie. Nie masz żadnego pola "parapsychologicznego", po prostu pijesz od dziecka i nie umiesz bez alkoholu dogadać się z ludźmi, upośledzone relacje socjalne to nic niezwykłego i nie ma nic wspólnego z parapsychologią. Poza tym to, że ona wydaje się być samotnikiem może mieć zupełnie inne podłoże niż u Ciebie. Ludzie nie dzielą się tylko na dwie kategorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No ja jeszcze nikogo nie miałem to trudno mi stwierdzić czy wolę być sam czy z kimś. " ostrzegam, że po długim czasie bycia samemu bycie z kimś wydaje się takie... dziwne i nienaturalne :P no ale ja się związałam pierwszy raz w wieku 24 lat, więc byłam już stara :classic_cool: "albo kup jakieś winko weź koc i gdzieś w plenerze sobie wypijcie'' Świetny pomysł! Szczególnie o tej porze roku" buahahahah :D wino w plenerze pod koniec listopada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fake czy nie fake
Czepiliście się tego wina w plenerze ,a to jedna z propozycji. Ja pamietą ze spontan w wieku 18 lat nie jest obcy ludziom i już nie przesadzajcie ze jest nie wiadomo jak zimno. Jest wiele opcji : - łyżwy , pub , jakis klub , kręgle , bilard , własny dom ? ,a autor wydaje mi się po prostu sztuczny w jakiś sposób i działa zbyt chaotycznie raz jest spokojny ,a raz pajacuje ...zdecyduj się chłopie jaki jesteś ,a nie udajesz kogoś wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×