Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość njun
może być coś z fowizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniło się
to wy tu myślcie i malujcie a ja idę radośnie trollować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
                                       ☢   ☯   ☢ A może coś takiego runicznego byś chciała...jedyne 200 zyla:D                            ᛯ ᚯ ᚱ ᚥ ᛝ ᛟ ᛰ ᚻ ᚪ ᛉ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
                                       ☢   ☯   ☢ Niestety aby mieć kolorowe trzeba by pogrzebać w kodzie stronki i w dodatku musiałabyś to zrobić ty...jest to nieosiągalne nie z mojej winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
                                       ☢   ☯   ☢ poobrażało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
                                       ☢   ☯   ☢ Njun...wysłałem Ci maila z załącznikiem. Otwórz skopiuj i wklejaj na początku każdej wypowiedzi. Już Cię nie pomylą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
                                       ☢   ☯   ☢ To może coś takiego tylko musze jeszcze to wypośrodkować a to nie jest takie proste ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
                                       ☢   ☯   ☢ o lepiej będzie chyba. Ja nie widzę jak to będzie wyglądało dopóki nie wyśle na strone do .......nędzy ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
                                       ☢   ☯   ☢ Sie ma...wpadłaś po więcej?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ ※ ☯ jebane roboty...terminato kurwa...poszło won!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
                 ✪ ☾ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ✠ ⚔ ★ ⚔ ✠ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ☽ ✪ dobra nikt nie chce gwarzyć to spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
                                       ☢   ☯   ☢ spoko njun...nie ma za co...:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P.:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
                                       ☢   ☯   ☢ No i znowu frajera ze mnie zrobiono:(....Nigdy już więcej żadna kobieta nie dostanie ode mnie nic za darmo. Tą krótką refleksją żegnam się z wami niewdzięczne obłudnice:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun
to, co mi przysłałeś cały czas sie wgrywa na mojejo mułolapka, wiec nie mam za co dziękować, chyba że z góry, to dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun
                               ᛯ ᚯ ᚱ ᚥ ᛝ ᛟ ᛰ ᚻ ᚪ ᛉ łomamuniu ile tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun
                               ᛯ ᚯ ᚱ ᚥ ᛝ ᛟ ᛰ ᚻ ᚪ ᛉ ujdzie żartuję, dzięki :-) niezły patent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
                                       ☢   ☯   ☢ wysłałem Ci jeszcze drugi szlaczek...a teraz ide firany zakładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun
                               ᛯ ᚯ ᚱ ᚥ ᛝ ᛟ ᛰ ᚻ ᚪ ᛉ ha! nie mieć firan i sie nie piertolic z tym szajsem co święta i co sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
                                       ☢   ☯   ☢ Bez żenady i przesady mogę stwierdzić, że jestem mistrzem w zakładaniu firanek i zasło. Bynajmniej nie zawdzięczam tego żmudnym ćwiczeniom i latom praktyki a zwykłej kalkulacjii i przewidywaniu nieparzystości żabek co ma decydujący wpływ na równomierne rzłożenie punktów zaczepienia i fałdek Nawet moja babcia niekwestionowana mistrzyni gospodarowania domowego docenia moje umiejętności w tej dziedzinie i prosi mnie abym pozakładał jej farfocle na okno:) Jest to kurewsko wielki zaswzczyt i dowód zaufania ze strony głowy mojej licznej rodziny. W tych krótkich chwilach czuję, że spełniłem pokładane prrzez rodzinę we mnie nadzieję...przepraszam...wzruszyłem się...łzy ciekną mi ze szczęścia kiedy widze aprobatę na surowej twarzy matrony rodu i słyszę słowa pięknie to zrobiłeś wnuczku...niestety chwile szczęścia trwają krótko bo po nich następuje tradycyjna przemowa o moim kalectwie życiowym, braku żony, dzieci i moim niegodnym zachowaniu, alkoholiźmie i zadawaniu się z mentami społecznymi. Mimo to dziękuję Ci boże za firanki bo choć przez chwilę mogę zabłysnąć i poczuć się doceniony:classic_cool: Co ja kurwa pierdole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun
                               ᛯ ᚯ ᚱ ᚥ ᛝ ᛟ ᛰ ᚻ ᚪ ᛉ hahaha każdy ma jakieś swoje poletko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun
                               ᛯ ᚯ ᚱ ᚥ ᛝ ᛟ ᛰ ᚻ ᚪ ᛉ Bliźniacy męscy to maja słaby charakter w dodatku samotniczy są pomimo pozorów towarzyskości w dodatku coorva takie to niestałe, ze nie znasz dnia ani nocy. Męnczyżni, znaczy sie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
                                       ☢   ☯   ☢ Ja miałem nawet hektar ziemi. Znaczy nie ja ino moja tatula. Pamietam świnki, koniki, pieski, kurki, gęsi, sianokosy, zbieranie pyrów, pielenie truskawków:P Wchrzanianie rabarbaru...ale najbardziej pamiętam zapach bzu. Tak to se jo mieszkał na wsi spokojnej wsi wesołej do 15 roku życia a potem w świat żem ruszył bezkresny i straszno tajemniczy z tobołkiem na ramieniu i sercem w gardle...łepopeja normalnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
                                       ☢   ☯   ☢ Jak można 6 miliardów ludzi pogrupować na 12 rodzajów. Gdyby tak było jak astrologia to widzi to to 250 mln męszczyzn byłoby identycznych...BYZDURA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun
Ludzie są pogrupowani w sześć grup pod względem usposobienia, w sposób uznany naukowo więc jaki problem? dzieciństwo na wsi to skarb na całe życie, jak szkatułka ukryta za pazuchą, na pochmurne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun
                               ᛯ ᚯ ᚱ ᚥ ᛝ ᛟ ᛰ ᚻ ᚪ ᛉ zapomniałam tego szlaczka szlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
                                       ☢   ☯   ☢ Jak to są pogrupowani naukowo na sześć grup? Nigdy o tym nie słyszałem. Co to za nauka? Frenologia może?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
                                       ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickt...
                                       ☢   ☯   ☢ Zaraz wracam, musze zwalić konika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×