Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość JezuSS
Ale ja naprawdę nie mam pewności...taki już jestem. Mój umysł oblicza statystycznie dane i przyporządkowuje prawdopodobieństwo różnym możliwoścom...a możliwości jest sporo                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JezuSS
kurwa mać...ale ja się chciałem wyspać a nie zastanawiać nad Twoją tożsamością. Piszesz, że nic nie było...następnie, że nie jesteś njun a tylko ona mogła znać odpowiedź. Może sie podszywasz? Podrzuć pare bajtów danych jeszcze noooo...plissss:( kurwa mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za penisem kryje sie
jestem okropnym:P dzieckiem , łobuzem i podlym trolem. tak to ja. a teraz spij dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JezuSS
Miał być szlaczek zamiast bluzgu...niestety błąd wklejania;)                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JezuSS
I tak oto największa zagadka 21 wieku pozostanie nie rozwiązana. Za 30 lat wnuczek Wołoszańskiego będzie deliberował o tym w holowizjii snujac rózne domysły na podstawi niepewnych poszlak. Ofiara tej ochydnej zbrodni...czyli ja...umrze z powodu przegrzania mózgu i oślepnie od wpatrywania się w monitor podczas szukania jakiegokolwiek śladu mogącego ujawnic sprawcę.... siet                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsfsfdsgd
f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JezuSS
(f)x=y ???????                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JezuSS
iF this you then next letter is T. Am I right? :P                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonardo di karpio
                                       ♅ ♆ ♅ ⚔ ⚔ ✠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonardo di karpio
                                       ♅ ♆ ♅                                                                              ⚔ ⚔                                                                             

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonardo di karpio
                                       ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonardo di karpio
♅ ♆ ♅ ⚔ ⚔ ✠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonardo di karpio
♅ ♆ ♅ ⚔ ⚔ ✠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonardo di karpio
                                       ♅       ♆       ♅                                         ⚔       ⚔                                                                               ✠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonardo di karpio
chyba jednak zostane aktorem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia nieduzia:)
Dobranoc wszystkim...Doba zdecydowanie powinna trwać dłużej. Idealne byłyby 32 godziny. I tą refleksją poprzedzoną dogłębnymi przemyśleniami i obliczeniami żegnam się z wami na jakiś czas gdyż ponieważ muszę zachować pozory człowieczeństwa i udawać, że potrzebny mi sen;) Ale wam w zaufaniu powiem, że nie musze spać, jeść ani pić bo napędzany jestem małym reaktorkiem atomowym umieszczonym w miejscu gdzie powinno być serce. No to nara marne człowiecze istoty źle zaprrojektowane i jeszcze gorzej wykonane. Kontrola jakości dała dupy po całości, że se tak rymne wesoło:D Dobra bo już mi się we łbie pierdoli. Całą noc przegadałem z jakimś pojebem z 24 centymetrowym kutasem twierdzącym, że jest inteligentniejszy od 99% ludzi. To chyba było prowo ale zlewke miałem niesamowitą....chcecie to poszukajcie tego tematu...zdjęcia kutasa naprawdę niezłe...ale chyba troszku se dodał tych centymetrów bo mój wygląda podobnie...ble ble ble...                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako uczynny donosiciel
donosze iz wspomniany temat brzydzi czytajacych swoim bezposrednim i dosadnym slownictewm, na gawedziarskim ogole 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
to jak w tym starym kawale: Dlaczego kobiety nie potrafią parkować? Bo całe życie mężczyźni im mówią, że tyle ----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
to jest 20 cm. hahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako uczynny donosiciel
cos w tym jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
jeeeeny ten topic o kutasie wielgusie to jakaś maaaasaakraa ahahahahahahaha bidny cżłowiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
co chcesz dostać pod choinkę , m. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Der reichsfuhrerSS kafe forum
chce mieć takieeego wielkiego ptakodzioba jak supermen:P                                        ☢   ☯   ☢ znowu ktoś mi szlaczek kradnie:( A Ty co byś chciał nimfo leśna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
torebke, taką co w markiecie widziała jak w mieście była, z kożuszkiem sztucznem oczywizda. już wstałeś towarisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Der reichsfuhrerSS kafe forum
Ano tak mi się jakos obudziło...śniły mi sie wielkie kutasy zgromadzone w chórze koscielnym i śpiewajace różnymi głosami...to było straszne:P Co do prezenta to musisz jakoś swojemu menowi...faunowi górskiemu niewątpliwie...jakoś zasugerować Twoje zachcianki:classic_cool:                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
tiaaaa sugerowałam... żeby tego nie robił, bo torebka masakrycznie droga, a gdzie sie będę po wsi z tym pokazywała, ludziom w oczy kłuła, spoko, mam same eroticzne sny, odkąd "faun" zachorzał, rozumiem twój ból, obudzić sie i przekonać, że to jednak nieprawda, WHY????????????? hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Der reichsfuhrerSS kafe forum
Kurcze...a u mnie sie posucha zapowiada. Święta idą. Wszystkie łanie z rodzinami siedzą...Na sylwka jakaś nadzieja jest jeszcze zanim mnie odizolują od porządnych obywateli:( No mówiłaś, że to nie taka typowa wieśtylko raczej uzdrowisko czy też kurort leśny. Lepiej kup sobie taka bardziej praktyczną co byś mogła zioła uzbierane o wschodzie sońca gdzieś schować w celu przetransportowania do domku na kurzej łąpce gdzie następnie ważyłabędziesz napary, wywary i inne zupy magiczne                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Der reichsfuhrerSS kafe forum
Hej? U was też śnieg już spadł? Bo u mnie za oknem bielutko:)                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Skoro zapomniałeś o Emili to masz posuchę. Z Twoim urokiem osobistym, możesz kiwnąć palcem i coś się na niego nawinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Biało, Panie biało, widzę z 20 planów i na każdym biało. Ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×