Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość ach ii ech
co za zbity kundel przywiązuje sie do topiku :) :) :) przeciez to tylko gierki i żałosne zmyśłania grubych bab z nudnym życiem, a ten sie jara, niech cie lepiej wpierdola w kaftan bo jeszcze sie onanizmem zatłuczesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrrrrapę
...głupia farbowana blondynka....To Ty B.? Ale ciała dałaś:D:D Po całej lini:P Mówiłem Ci już zebyś się ode mnie odpierdoliła. Co chciałaś udowodnić? Swoją durną tezę? Głupia cipo pomyliłaś się co do mnie. PaPa i nie nawiedzaj mnie już więcej bo Cie zniszcze...razem z całym śląskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrrrrapę
Słuchaj zupa...mylisz się i sprawiałaś mi tym ból do tej pory. Ale mam dosyć zadręczania się twoją opinią na mojtemat tymbardziej, że jest gówno warta. Teraz Cię poprostu nie ma dla mnie rozumiesz? Idź sobie stąd i nigdy nie wracaj szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssssssssij
Malkolm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrrrrapę
ssseeee sssseeeessseeee.....zadowolony? A Ty to który Artur czy ferrerooo? Razem ten nieudolny plan ułożyliście? N to gratulacje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssssssssij
mocniej, opierdalasz się i nie mogę dojść. Na kolana psie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrrrrapę
Ale ja ssałem sobie :D:D Dzięki że mnie dopingujesz ale dam se rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrrrrapę
Chociaż pod pewnym względem się wam udało a raczej może sie udać jedna mała rzecz. Jeżeli stali użytkownicy tego topiku nie wykażą się chęcią zbadania o co poszło i nie cofną się do odpowiedniego momentu to pomyślą że mam ostry atak paranoi. :) Gratulacje a teraz wypierdalać stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A teraz szeroko
paszczę otwieraj, bo tryskam. Przecież tu nikogo nie ma tylko ty i twoje omamy. Co za dekiel !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowy rożen
Z tobą na czele B...Nie chce Cię już więcej widzieć. Teraz ty masz jakąś obsesje? chce zapomnieć o wszystkim co z tobą związane. Uraził o Cie moje orędzie:D Sram na to. Cały czas żywie nadzieję że zdechniesz po tym co wyczyniasz. A jak Ci nie pasuje to...trudno PaPa, zdychaj i zabierz ze sobą mamę, tatę, brata i siostrę. Chciałbym się choć trochę przyczynić do twojej śmierci ale wystarczy mi że poprostu zdechniesz...wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowy rożen
Znaczy się jesteś moim omamem? Wiesz jak tu fajnie było zanim nie pojawiliście się półinteligenci ze swoimi żałosnymi tekstami typu "co za dekiel"? Nie możecie po prostu sobie stąd iść? Czy naprawdę muszę wam tak dopiec żebyście się stąd wynieśli na zawsze? Przecież wiesz że przegracie...wiesz prawda? Nie chce was do tego zmuszać ale jeśli zmusicie mnie do tego abym was zmusił to was zmusze. Czy to jest dla Ciebie wystarczajaco jasne? Dla pewności zapytam jeszcze raz: Czy rozumiesz sens tego co chciałem Ci przekazać w tym poście? Powiedz tylko tak lub nie...inną odpowiedź potraktuję jako "nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowy rożen
...zmarnowałem rok życia przez tę sukę ale jaj mało kurwie. Chce mi zniszczyć całe życie. Tylko widzisz wychodzisz z błędnych założeń i masz mylne wyobrażenie o mnie. Próbowałem Ci to powiedzieć...cóż grochem o ścianę. Cały czas sprawiasz mi ból tym co mówisz tak na pocieszenie Ci powiem:) Ale uderzasz w złe miejsca wiesz? Sprawia mi to ból ale to wytrzymam bo obrałaś złą strategie. Jak ja mogłem Cię traktować jako inteligentną osobę...jesteś zatwardziałą gnidą, zbyt pewną siebie i stanowczo za wysoko oceniającą swoją wartość. Żadna na mnie nie splunie powiadasz?:( Tak się składa, że nie jesteś wyrocznią i jedynym autorytetem wyznaczającym kanony i standardy. Poza tym tłumaczyłem Ci jaka była sytuacja. Więc bądź tak łaskawa i schowaj sobie swoją opinie gdzieś wewnątrz Twojego przepastnego jak otchłanie kosmosu ego oki? Tak się składa, że "splunęło" na mnie już sporo kobiet...nie,nie staruszek o lasce i zdesperowanych zezowatych brzydali. Wręcz przeciwnie...więc dlaczego ciągle boli mnie to co mówisz? nie mam pojęcia. żałuje, że udało mi się rozszyfrować ten głupawy planik podpuszczenia mnie, naprawdę żałuję. Będę cierpiał kilka dni teraz przez Ciebie ale znajdę pocieszenie między nogami jakiejś fajnej NATURALNEJ blondynki. Więc sajonara i od tej pory się nie znamy. Cofam słowa o Twojej śmierci. Nic się nie zdarzyło, nigdy się nie spotkaliśmy i nie znamy się ok? A jak przez przypadek wpadniemy na siebie i zacznie nam się coś przypominać to organizujemy natychmiastową ewakuację...może być?                                        Żegnam:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednorazowynickt
Było tu fajnie? Było minęło spierdoliłeś sprawę po raz tysięczny i wiesz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowy rożen
Jezuuu odejdź wreszcie ok? Rozpłyń się w powietrzu jak zły sen. I to nie ja spieroliłem sprawę tylko Ty:) Nie udało i sie potwierdzić swoich jakże intelektualnie i naukowo podbudowanych teorii. A wiesz dlaczego? Bo są nieprawdziwe...dotrze to do Ciebie wreszcie? Nawet moje zwycięstwo nazywasz klęską...i jak tu z Tobą rozmawiać? Trzymam się kurczowo topiku powiadasz? A Ty się kurczowo trzymasz swoich mylnych sądów...może weź autoanalizy dokonaj co. Zastanów się czy jest to cecha Twojego mało elastycznego umysłu (głupota) Czy też może kryje się za tym coś więcej. Może idź do psychoanalityka niech Ci wybebeszy podswiadomość. Bo jak dalej tak będziesz przekręcała fakty to ja dokonam anlizy twojej zrytej psychiki. Chcesz tego naprawdę "zwyciężczyni" innaczej? Prosiłem Cię żebyś już mi dała spokój i sobie poszła ale jak nie chcesz pokoju to mogę cie rozjebać w każdym momencie. I nie robi na mnie wrażenia Twoje 180IQ...chuj wie ale wychodzi na to, że mam więcej...nigdy mnie to nie interesowało i nie robiłem żadnych testów. Więc proszę po raz ostatni: ZNIKNIJ...ROZPŁYŃ SIĘ...ZAMILCZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednorazowynickt
Już nie chcesz mi służyć? Naprawdę, nie chcesz? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednorazowynickt
Znalazłeś sobie inną idolkę, szybki jesteś B....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowy rożen
Wow..nowa sztuczka. Odpowiem dyplomatycznie, że służenie komukolwiek nie leży w mojej naturze:) Tymbardziej jeśli ten ktoś jest ze śląsk i ma zamiast mózgu zupepomidorową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowy rożen
Nie mam żadnych idolek. Znajomość z Tobą doprowadziła mnie do kalectwa emocjonalnego. Nie potrafie traktować was innaczej niż kawałki miecha do dymania. Może jeszcze kiedyś ozdrowieje. Dobra...kończe ten koszmar...BUDZE SIĘ... "kiedy doliczę do trzech i pstryknę palcami obudzisz się rozumiesz Bartku?....... 1........................................................................................ 2........................................................................................ 3.................................................................................PSTRYK!!! [..........................................................................................................} :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):): :):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednorazowynickt
Nie mam nic wspólnego z tym, że jesteś psychiczny, to Ty mnie o tym nie uprzedziłęś, więc nie rób z siebie teraz ofiary. Możesz kołować te panny tutaj, mnie to tylko bawi. I tak przyjdziesz prosić się o rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowy rożen
Tak przy okazjii to jedna nie jest panną bo ma męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowy rożen
Nie mam z Tobą o czym rozmawiać...Nie lubie mówić takich rzeczy...nie cierpie się wywyższać...ale kurwa reprezentujesz zbyt niski poziom jak dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka w bigosie
Wesołego Chanuka:) I dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treser ślimaków
A idź se już w pizdu i nie wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka w bigosie
Poczytam jutro, bo sporo tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treser ślimaków
I trochę szacunku wykaż pani kuluralna wielce bo kazda z "panien" na tym topiku jest starsza od Ciebie. [smarkam na Ciebie] {żygam na ciebie] [sram na ciebie] [szczam na ciebie] ../....i CHUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka w bigosie
Yyyyy dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treser ślimaków
TO JEST KURWA MÓJ TOPIK. ZAKAZ WSTĘPU DLA DEBILI I ZUPYPOMIDOROWEJ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Postulat postawienia alkomatu i minilabu na wejściu, kto trzeźwy i czysty- WYPAD!!! hahahahahaha Bardzo wkurzona jestem, więc lepiej nie podchodzić, spać, udawać Greka, zatopić sie w lekturze, etc, bo jak sie rozglądnę i dojrzę delikwenta, to wykoszę połowę składu tego przytułka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×