Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość Multimaxi
M -węźe nie są aź takie straszne , gorsze są pająki , i nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie duźe podobienstwo mają pająki do kobiet, wytłumacze moźe ci podobienstwo anatomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Szczękoczułki pająka bardzo przypominają cipke kobiety..ma wykształcone 4 mięsnie zassysające i wyssysające mikroelementy, biało itp ze swojej ofiary, pozatym pająk wbija jad a kobieta wydziela chemie -chormony uzaleźniające ofiare, poczytaj o tym, mało tego pająk ma teź mięsnie zassysające i wysysające w szczękoszczułkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Uświadomie Cię jeszcze w czymś ..przeznaczenie to nic innego tylko nitka prowadząca do pająka który jest twoim przeznaczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Więc witaj w sieci przeznaczenia..njun się za tobą stęskniła..zaczyna być zazdrosna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sieć pajaka ma to do siebie, że nie wytrzymuje w starciu z odkurzaczem. Ba, zwykła szmata do dla niej mega problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Ja teź nienawidze, zawsze eksterminuje pająki , kiedys zajebałełem u siebie w domu pająka jadowitego, serio ,nie wem komu uciekł ale wrodzona czujnosc obudziła mnie w nocy po to tylko aby go ubić na scianie, Bóg nademną czuwał wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Ja teź nienawidze, zawsze eksterminuje pająki , kiedys zajebałełem u siebie w domu pająka jadowitego, serio ,nie wem komu uciekł ale wrodzona czujnosc obudziła mnie w nocy po to tylko aby go ubić na scianie, Bóg nademną czuwał wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Ja teź nienawidze, zawsze eksterminuje pająki , kiedys zajebałełem u siebie w domu pająka jadowitego, serio ,nie wem komu uciekł ale wrodzona czujnosc obudziła mnie w nocy po to tylko aby go ubić na scianie, Bóg nademną czuwał wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
nie mieszaj Łynd, bo Ci wyfanzole prosto w klukier hahaha W temacie arachne, boje sie owszem i nawet pamiętam sytuacje powstania tego lęku w dzieciństwie, ale z czasem coraz mniej sie boję, kiedyś z tej paniki na widok pająka zabijałam je trzaskajac czym popadnie, dzisiaj za żadne skarby nie zabiję pająka, w moim domu jest czysto, nie ma pajęczyn, ale każdy pająk przy sprzątaniu ma szansę sprysnąć na swoich szesciu długich nogach w jakis bezpieczny zakamarek, ja go ominę odkurzaczem albo poczekam ze z miotką. Dla każdego , kto chce troche oswoić arachnofobie polecam poczytać o tych zwierzętach i popatrzeć na makrofotografie z ich pracowitego życia. Np na takie: http://www.gsa.org.pl/forum/viewtopic.php?f=39&t=856&start=290 czyż to nie zwierzęcy WA.L.L.Y.? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pająki, karaluchy i te duże, obrzydliwe, śpiące muchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
nie zabijam pająków, maja takie samo prawo do życia jak wszystkie stworzenia, no i zabicie pająka przynosi pecha- sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
A był taki twardy źe 3 razy musiałem go jebnąć laczkiem zanim wypruł flaki, jakieś zjeby chodują to badziewie które ucieka im z terrariów i dzecko moźe ukąsić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Cze Nw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Pająki, muchy, karaluchy, wszystko eksterminuje, u mnie w domu mucha nie ma prawa latać chociaź jest totalny bałagam.,Iftar wyjdziesz za mnie za mąź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
węże mają niesamowicie przyjemną w dotyku skórę, raz w życiu głaskałam węża i od tej chwili marzę by to znowu zrobić. mrrrrrr :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
W poznaniu njun sprzedadzą ci w zoo nawet pytona tygrysiego- mi chcieli go sprzedać, wąź mi uciekł z terrarium 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
a teraz coś z innej beczki, oglądał ktoś dzisiejszy program Cejrowskiego, gdzie stwierdził, że buddyzm jest okultyzmem? Takie persony jak on, skutecznie zniechęcają młodzież do katolicyzmu, co sądzisz Łynd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Chodowałem kiedyś dusiciela tajskiego , ale później moja była go wzięła do chodowli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
dzikie zwierzeta powinny przebywać w swoich naturalnych ekosystemach, koniec tematu Cejrowski to katolski beton, koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Cejrowski nie powinien wypowiadać się na temat relgi o wiele bardziej zaawansowanej w rozwój duchowy niź katolicyzm, taką wypowiedzią zrobił z siebie błazna który mówi o czymś o czym nie ma zielonego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Jeźeli neguje czyjąś religie, sam zaprzecza swojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
gorzej niż błazna, stął pod świątynią w Indiach i nazywał mijających go tubylców, którzy przychodzili sie modlić: głupimi ludźmi modlącymi sie do złotych cielców i demonów. Łaził wśród nich i pytał do czego sie modlą skoro w buddyzmie nie ma boga? Niech sie pojebaniec zapyta babci w Koziej Wólce, dlaczego modli sie do Matki Boskiej. co za jełop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
mniejsza zresztą na tego oszołoma, bo on dla nikogo nie jest autorytetem moralnym, ale kto to puścił do emisji w TVN-ie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
Mam pytanko: księża pobierają jakieś wynagrodzenie za niedzielną mszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Mały budda tzw modli się przy drzewie -symbolem opisanym w bibli - drzewo źycia - przez 40 dzionków utrzymując post - powstał program na jego temat, nagrywali go 24 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Jak nie masz na tace to wrzuć guzika teź będzie dobrze tacka to teraz symboliczna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
chodzi mi o to, że w niedzielę nie powinno się prcować zgodnie z najstarszym wpisem w biblii. Jeżeli siopę zasysają za to to łamią podstawowe prawo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
M przeczytałeś o pająkach wcześniej na topicu ? to do ciebie temat tam był skierowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×