Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość Multimaxi
Twoja obecność o tej porze juź świadczy o tym źe tak naprawde szukasz juź czegos nowego w swoim źyciu..niekoniecznie dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
tępawy psychoanalityku, a nie wpadłeś na to iż mając "kompleksy" i szukająć już "czegos nowego" nie trąbiłabym tak o tym mężu wszem i wobec, gdyz mogłabym tu anonimowo i bezkarnie uchodzic za dziunię do wziecia? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Spokojnej nocki..paparazzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
To szkoda że z męźem nie rozmawiasz tylko ze mną lub innymi..nie masz juź tematów do rozmów? seksu teź nie uprawasz? źałosne intelekcie L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
naprawdę nie ośmieszaj sie, co Ty wiesz o moich rozmowach z mężem? każdemu życzę takich rozmów i przyjaźni z facetem na całe życie, jak mi sie trafiło, skończ, bo cały czas kulą w płot trafiasz, a coraz bardziej nadęty sie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Dobra kończmy . Paps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Like it ..dodałem Cię do facebooka..źarcik.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Jak stare dobre małźeństwo się sprzeczamy .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
:) moźna? ide spać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
Jeszcze tylko rada. O ile naprawdę chodzi wam o anonimowośc a nie o dodatek do makijaż ew imagu:/ to najlepszą metodą jest dezinformacja. Ale komu ja to tłumacze? Jest tu kto jeszcze bo sie obudziłem dopiero. Georg? Suko? reszta śpi bo się pochwalili, że z morfeuszem umowe podpisali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
Podzielę się z wami głęboką refluksją: włosy najlepiej wyglądają dwa dni po umyciu. Myślę, że ta uwaga nie jest nie na miejscu w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Ciiii sza nocna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
Jak o tej porze nie ma ciszy tzn. że już nie będzie. Widzę się z łyntym zgadaliście:) Pyra i Łynt...czyż to nie brzmi znajomo roantycznie? Wspólna piwnica z i nnymi małymi pyrami i łyntami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
sorki miało być: reumatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
Muszę teraz zrobić to za co zostałem już skazany bo akurat okoliczności są sprzyjające: Orzygać wszystko co Ci najdroższe i poznęcać się nad Twoim mężem. Ale krótko tylko bo procha wziąłem więc zaraz będę chrapał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Wszyscy papugija po mnie nazwy własne, Młody, if, Łynd- ludzie, czy Wy nie macie kreatywności własnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Masz obsesję na punkcie njun? Wyobraź sobie jak kupe robię, zaraz ci przejdzie. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
Ja jestem bardzo kreatywny. Moja kreatywnosć jest porównywalna tylko z tą boską. Stworzyć C coś? Co chcesz? Nowy wszechświat? Podaj jedną regułę żebym miał się na czym oprzeć pomimo braku czegokolwiek jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
Nie mam obsesji a co do kupy to mnie nie przeraża bo sam ją robię prawie codziennie więc jesteśmy oswojeni: Kupa wie co ma robić i ja wiem co mam robić. Taki układ. Jeszcze jakieś pomysły wychędożony umyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
To mi ulztło Zasne Dobrze że nie piles będą z Ciebie ludzie Nerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
Ustalmy...napisałem bo się obudziłem i poczułem taką potrzebę...zupełnie jak z kupą. Nie znacz to automatycznie, że mam obsesję odnośnie osoby, która wypowiadała się bezpośrednio przede mną. Jeżeli ta osoba tak myśli tzn, że to ona ma obsesje. Rozwinąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
kurwa miałem z Tobą nie gadać...a idź w pizdu już. Sam se popisze bo jestem wycięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
A i jeszcze jedno: To, że się "dogadaliście" nie znaczy, że będziecie tu teraz paradować jak król i królowa. O ile będą miały na to ochotę powrócą tu osoby, znieważone przez Ciebie i już nawet przez łynta...L wbijaj tu bezoporowo. Tak chciałem zaznaczyć bo się kurwa nagle słodko zrobiło jak po glukozie... nerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogucik m z ładnymi włosami
(sam tak twierdzi) jest po prostu zazdrosny ;) ale swoją drogą przegina !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Jak moźna być zazdrosny o postać wirtualną ? ..moźe i słodko się zrobiło , jakaś odmiana, staram się nie schodzić do pewnych poziomów które miałem w wieku lat kilkunastu, a tak ogólnie to próbuje źyć według przykazania - nie czyń drugiemu co tobie nie miłe, i mam nadzieje źe mi wyjdzie to, chyba źe sprawdzi się porzekadło - kto ma miękkie serce to musi mieć twardą dupe ..wtedy najlepiej oko za oko, ząb za ząb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malcolmie
To dla Ciebie ten bit...Pieją kuryy, pieeją , nieee mają kooguuta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
zabójczo piękna, zabójczo inteligentna, slowem jak z reklamy- njun, pozdrawia z kołchozu :( koniec hajlajfu hhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Ty to jednak jesteś niedorozWój, Łynd, oczywizda, że można być zazdrosnym o każdą postać, szczególnie że tu nie ma żadnej "wirtualnej postaci", tylko osoby realne za pomocą nicków komunikujące sie w sieci. nie licząc Toi (czyt.Tła, znacz. Ciebie) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Właśnie wypiłem kawe, przeczytałem gazete lokalną i się zastanawiam ..jak wy to robicie? :) źe nawet w nocy odpisujecie sobie ? niun nie można Cię spuścic z oka na chwilę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Ach, kiedy ona cię kochać przestanie: Zobaczysz noc w środku dnia, Czarne niebo zamiast gwiazd; Zobaczysz wszystko to samo,Co ja. A ziemia, zobaczysz,Ziemia to nie będzie ziemia: Nie będzie cię nosić. A ogień, zobaczysz, Ogień to nie będzie ogień: Nie będziesz w nim brodzić. A woda, zobaczysz Woda to nie będzie woda: Nie będzie cię chłodzić. A wiatr, zobaczysz Wiatr to nie będzie wiatr: Nie będzie cię koić. A kiedy ona cię kochać przestanie: Zobaczysz obcą własną twarz, Jakie wielkie oczy ma strach; Zobaczysz wszystko to samo,Co ja. I wszystkie żywioły, Wszystkie będą ci złorzeczyć: Lepiej byś przepadł bez wieści! Sądzę, że Stachura idealnie pasuje do tej sytuacji, tu są żywioły, a nie "wirtualne twory". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×