Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość Multimaxi
Ten film ja oglądałem , jak miałem kilkanaście lat tak około 20 i była to nowośc , a źe Ty jesteś prawie w tym samym wieku , spytam się ile miałaś lat jak oglądałaś to w kinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
nie wiem, mam 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
prawdopodobnie styczeń roku 1993, czyli mając lat 15,16, bo nie chce mi sie liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Nie wiem..ok ..przyzwyczaiłem się do takich odpowiedzi ..zresztą nie istotne.. Malkolm więc też jest z Poznania, jeźeli się często widujecie, jaki popularny lokal teraz jest w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
znasz Poznań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Ja teź nie wiem czemu Poznań jest takim miastem źe malarstwo tam rozkwita..byłem kiedyś z dziewczyną która uczyła się w szkole plastycznej itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Znam Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
idzie ku lepszemu, dawno nie byłam w P-niu i dzis wieczorem niemal przypominał Krakowska starówkę, wreszcie przestął być taki postpruski, wymarły po zmroku, bo handlujący mieszczanie liczą w domach talary z dziennego utargu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Znam Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
miałeś dziewczynę, przynajmniej nie jesteś kafeteryjnym prawiczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Tak ale Poznań ma swój urok , tylko trzeba go odkrywać z dobrym towarzystwem, np ten pub w zamku koło ronda kaponiera , jest jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Dubliner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Właśnie Dubliner..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
oczywiście, kocham Poznań, jest miastem niebywałej ukrytej waleczności ludzi w nim mieszkających, poznaniacy nie wojują słowem ani durną brawurą, cieżko pracują i sa bardzo patriotyczni, a jak trzeba to daja z siebie wszystko bez względu na osobiste straty, niewiele osób wie, z jaką bezwględna siła było to miasto germanizowane przez zaborcę, np ten "zamek" o jakim wspomniałeś, to rezydencja cesarza niemieckiego, gmaszysko potęzne i ponure, które było częścią kompleksu budynków wraz z grubymi murami zamykającym serce miasta w pruskim potrzasku, bo Posen miał być twierdzą i te plany kompletnei rujnowały rozwój miasta poprzez trzymanie go w uścisku murów obronnych, jak za jakiegoś średniowecza, podczas gdy był wiek XIX. Ale sie nie udało, poznaniacy eykurzyli junkrów w 1918, pomimo, że Piłsudski (i tego mu moja babcia, jak i większosć wielkopolan, zapomnieć nie mogła) nie planował przyłączenia tych ziem do nowoodrodzonej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Mam jakąś słabość do zamków bez względu na wcześniejszą historie, lubie ciekawą architekture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
niemiecki neogotyk, neoromanizm a wlaściwie bezstylowy eklektyzm, byle potęznie, cesarsko i bez wątpliwosci , kto tu rządzi, rodowity poznaniak traktuje ten budynek jako "Pałac kultury" inaczej sie w moim domu o tej czarnej kupie kamlotów, nie mówiło. ale teraz powstaje rekonstrukcja Zamku Przemysła, tuż przy rynku, na wzgórzu Przemysła, za rok, dwa przyjedź zobaczyć prawdziwie polskie budownictwo zamkowe, w kształcie domniemamym z czasów piastowskiej świetności miasta- Poznań zostął przez króla Przemysła ustanowiony stolicą Polski, ale on króciutenko panował , hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Rozumiem źe pochodzisz z Poznania , mieszkasz w Krakowie, prace sprzedajesz w Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
rozum sobie, jak cesz, to nie konfesjonał, lepiej powiedz co porabiasz w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Ok, jeśli będe miał okazje przyjade zobaczyć , ale gotyk to gotyk , nawet gotycke napisy mi się podobają..zapraszasz do Poznania ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Narazie nic nie porabiam, będe porabiał od przyszłego tygodnia prace nie warte dłuźszej wzmianki tak przyziemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
przeca nie pytam o prace li tylko zawodową, ogólnie zapytowuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Więc aktualnie jestem na cafeterii , jestem sługusem koncernów itp jeźeli nie uścislisz pytania to trudno mi będzie odpowiedzieć.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
właśnie nie cę robić Ci przesłuchania, tylko żebyś "tak od siebie" co robisz na tym łez padole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Jeźeli Ci chodzi o cafeterie to poznaje ciekawe osobowości w tym Ciebie, jeźeli chodzi o egzystencje to jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Jeźeli Ci chodzi o cafeterie to poznaje ciekawe osobowości w tym Ciebie, jeźeli chodzi o egzystencje to jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
a na co czekasz, żeby sie dowiedzieć? i gdzie jest teraz Twoja dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Ja nie mam dziewczyny juź od dawien dawna i nie mam, a czemu myślisz źe chce się czegoś dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
czy Ty musisz multiplikować swoje posty? hahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
pytam, co z tą dziewczyną z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Jak raz nacisne na enter w telefonie to mi wyskakuje jakiś repit , a tak serio to nie jaźe o co ci chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×