Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Szczerze powiedziawszy to nie chce wspomnień z topu Szukania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie to taki wporzo gość ale pewne klimaty mi sie traumatycZnie kojarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wzorowa, ja dzis mam luźniej ale tak w ogóle to sie nie opedzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 3,50 to sobie co najwyzej mozesz na te bramki popatrzec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahalka9898:)Anka
Ja mam troche utrudnione zadanie,poniewaz szukam na emigracji:) Mnie skolei nikt nie pociaga fizycznie,faceci ktorzy wygladaja lepiej niz przecietna,wala wprost ordynarnie ze on jest special one i moge sie o tym przekonac jak przyjade do niego na upojny weekend w Dublinskim hotelu....nie dziekuje,nie ta kategoria:)) Polacy ci z normalna aparycja sa zajeci...reszta ponizej poziomu,tak jakby szukac faceta wsrod popegeerowskich ugorow,lub wsrod ,,ziomali,,Peji.....rowniez nie ta kategoria Murzyni,Arabowie,Pakusy-Odpadaja z oczywistych wzgledow Irlandczycy,na pozor normalni,no wlasnie na pozor,bo sa szarmanccy,kulturalni,kompletnie nieurodziwi,wygadani-narodowy atut...jednak po dluzszym poznawaniu,okazuje sie ze ten czlowiek ma gotowy plan zwiazku i zycia,a ty albo do tego planu sie dostosujesz albo i nie i wtedy zegnamy bez ceregieli,z ich strony absolutnie zadnego kompromisu,masz byc zazwyczaj weekendowa narzeczona,stala partnerka,odskocznia od jego pracy,jego!!!zycia (nie licz na wspolne zycie),masz byc takim podpunktem na liscie co nalezy miec w zyciu,podpunkt ,,kobieta,, ma zostac odhaczony na warunkach owego wesolego jegomoscia,czysta kalkulacja i egoizm do potegi etej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem typem człowieka, który hołduje karierze. mam pracę, która może nie jest karierą przez wielkie "K", ale pozwala na godne życie, nie ograbia mnie z czasu i godności a przy tym sprawia przyjemność i zbytnio nie nadwyręża. Ukończyłam studia tytułem magistra i na razie nie planuję dalszego kształcenia typu doktoryzacja. Nadmiar pozycji w CV czasem wręcz szkodzi. A zdobywanie wiedzy na własną rękę to już zupełnie inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahalka9898:)Anka
Jakie to wzgledy????- podstawowe,roznice kulturowe,oraz to ze ich intencje sa skrajnie nieszczere,a ja jestem po przejsciach i nie jestem chetna na to zeby eksperymentowac na swoich i tak juz poszarpanych uczuciach,tak wiec kwalifikuje ich do grupy wysokiego ryzyka i nie zamierzam sprawdzac czy ogien parzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahalka9898:)Anka
jak chcesz wulgarny czlowieku to sie zwiaz z Arabem,Murzynem lub innym,ja mam prawo wyboru i nie odpowiadaja mi skrajnie rozne kultury,i nie masz prawa obrzucac mnie wyzwiskami,bo nie jestem rasistka,nie przeszkadzaja mi inne nacje i narody,poprostu nie szukam wsrod nich partnera,ale to nie jest rasizm Masz potwornie niski poziom jesli twoja rozmowa na necie schodzi do obelzywych wyzwisk,zenujace i denne,czysta patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×