Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

A co do kręgosłupa-ja miałem problemy ale po kuracji znacznie się poprawiło:classic_cool:.Więc na to powinno pomoc:classic_cool:.Dodam ze kuracje nie sa specjalnie drogie-1 z nich to jest wręcz otake-bonifikata 100%:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
iwona masz dokumentacje, recepty itd? Jesli tak to mozesz to zeskanowac i wyslac na maila? Bo faktycznie troche to podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam zeskanować jak skanera nie mam, laptop mam na dzis od kolezanki, mozesz do mnie przyjechac i pokażę całą dokumentację choroby dziecka i męża i inne dokumenty. do MOPSu się zgłosiłam w tym miesiącu jak dostałam wiadomość o odcięciu wody, dostałam dziś decyzję 200 zł dostanę po 20 grudnia, a rodzinne dostanę w kwocie 150 zł na dzieci 22 grudnia. czytając was wszystkich calkowicie odechciewa się żyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
Carrie wstyd sie przyznac, ale filologie polska na UwB:O Kierunek niezbyt przyszlosciowy i dlatego wyjechalam z Bialego za praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
tak się składa że jestem z północy kraju i w waszym zasięgu ale zapomnij o pomocy na odległość bez kontaktu z wami na miejscu - nawet 1zł nie wyślę bo była tu niedawno sytuacja jak kobieta płakała, że nie ma nic na koncie i chce pożyczyć 10zł na 1 dzień bo czeka na przelew... dostała... po czym zmyła się i od tamtej pory osoba która wysłała kasę na bieżąco daje znać, że została naciągnięta.. i to nie jest jedyna taka sytuacja, tu wiecznie ktoś grubo ściemnia i bierze ludzi na litość więc musisz mieć naprawdę mocne argumenty, żeby kogoś przekonać, nie wystarczy bajka o szukaniu jedzenia na śmietniku i laptopie pożyczonym od koleżanki - jak taka bogata to czemu ci nie kupi chleba czy ryżu zresztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy sie smiac czy nie - poza tym, ja studiuje dziennie i zaocznie i wyciagam miesiecznie 3 tysiace spokojnie, przy tym mam jeszcze full wolnego czasu. Moja kolezanka tez studiuje dziennie i zaocznie i ostatnio załapała sie do pilnowania dzieci (dwójki 5 i 7 lat) wieczorami z soboty na niedziele, z noclegiem. Czyli wiadomo, przychodzi dajmy na to o 18, o 22 dzieciaki ida spac. Wiec 4 godziny roboty. Siedzi do ok 8 rano, normalnie sobie spi, moze ogladac telewizor. Wychodzi 14 godzin. Ma 10 zl za godzine x 4 bądz x 5 to wychodzi 560 - 700 zl za miesiac. Fakt faktem, ze pracuje u jakiejs bardzo dzianej rodziny, bo opowiadała ze dom to maja maks wypasiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
iwona ja akurat nie przyjade do ciebie, bo mieszkam w zupelnie innym rejonie, ale moze ktos sie tu znajdzie z twoich okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
jeśli się upierasz że to prawda to jestem w stanie wam pomóc... ale nie radzę ci wysyłać komukolwiek jakichkolwiek papierów poskanowanych, nie bądź naiwna, ja też cię o to nie proszę... mogłoby to zostać wykorzystane przez jakiegoś oszusta do naciągania na kasę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
Carrie ja w Bialym pracowalam jako kelnerka podczas studiow, a tez dziennie studiowalam. Moze to nie byly kokosy, ale spokojnie sie utrzymywalam dorabiajac tez pilnujac dzieci i zadnego stypendium ani pomocy od nikogo nie wymagalam. A dodam, ze nie mieszkalam z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż był kierowcą zawodowym przez 30 lat jeżdził na tirach i po tych operacjach jego stan się nie poprawił, postaram się przesłać wam niedowiarkom dokumentację całą podajcie na mojego meila swoje meile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"1iwona12345 Jak mam zeskanować jak skanera nie mam, laptop mam na dzis od kolezanki, mozesz do mnie przyjechac i pokażę całą dokumentację choroby dziecka i męża i inne dokumenty. do MOPSu się zgłosiłam w tym miesiącu jak dostałam wiadomość o odcięciu wody, dostałam dziś decyzję 200 zł dostanę po 20 grudnia, a rodzinne dostanę w kwocie 150 zł na dzieci 22 grudnia. czytając was wszystkich calkowicie odechciewa się żyć," Czy dlatego odechciewa sie żyć bo podałem stwierdziłem że moge pomóc w kuracji i nie będzie pretekstu do żebrania:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
Carrie no bez jaj:D Powaznie FP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
iwona nie wysyłaj żadnych papierów komukolwiek kobieto!!! tylko kontakt osobisty i wtedy możesz liczyć na pomoc! a tak to albo ktoś wykorzysta twoją naiwność i zacznie zbierać kasę posługując się tymi papierami albo to ty manipulujesz mając takie papiery (sfałszowane)... to jest net, tu wszystko jest możliwe więc jeszcze raz mówię - chcesz pomocy to przyjadę i pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z obserwacji to
Iwona minimum na osobę jest 354 zł.W Mopsie możesz starać się o zasiłek celowy, pomoc żywieniową , dodatek mieszkaniowy i rodzinne.Jeżeli masz dokumentację to dlaczego tylko 200 zł.Nie macie żadnego dochodu a przepisy raczej są takie same wszędzie. Dodatkowo możesz iść do caritasu po żywieniówkę z cała dokumentacją .Dodatkowo ciuchy jakieś możesz dostać.Chyba lepiej niż po śmietnikach chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Ja pracuje w lokalnej gazecie (wiesz jakiej, ale nazwy nie wymieniaj! :P) + pisze prace na zlecenie i daje korepetycje. Duzo moich kolezanek z roku pracuje jako kelnerki/barmanki. Jedna sie ostatnio załapała do Passion Beach, w sumie nie wiem ile zarabia, bo nie dopytywałam sie, ale mowiła ze jest bardzo zadowolona i mówiła, ze z napiwków wychodzi jej drugie tyle ile zarabia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
no więc właśnie iwona, dziwne to trochę bo bezproblemu powinnaś się załapać na solidną pomoc z mopsu i caritasu, zasiłki celowe, dopłaty do rachunków, itd. więc coś tu nie gra, a im chętniej zaczniesz rozsyłać te papiery tym szybciej dochodzę do wniosku że to element gry i papiery są fałszywe/cudze (a to byłoby już przestępstwo)... napiszę maila do ciebie i jeśli to wszystko jest prawdą to będę w stanie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
W passion Beach dobrze placa uwierz mi na slowo:P Wiem w jakiej pracujesz gazecie, ale ok nic nie napisze na ten temat:D Ja tez tam kiedys troche skrobnelam od siebie (stare dzieje eh...), a teraz pracuje w znanej gazecie na cala polske, ale przyznaje, ze jestem w niej od niedawna takze zarobki nie sa oszalamiajace. jednak mi zalezalo by isc w kierunku tego co mnie pasjonuje. Z tego tez powodu nie zostalam nauczycielka jak wiekszosc kolezanek i kolegow z roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
z pania bernadetta mialam ADL:P Smieszna kobita jak dla mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie fakt jak ktoś myśli że chce naciagnąc, nawet konta nie mam, zrezygnowałam, bo po co. jak pracowałam, mąż miał rentę to żyło nam się bardzo dobrze, było nas stać na wszystko, a teraz na nic staram się jak mogę, zresztą oboje się staramy, a z tym śmietnikiem nie przesadzam, ostatnio znalazłam dużo zabawek dla dzieci i ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
kurde jakie to dziwne tak przypadkiem spotkac kogos ze swojego uniwerku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Stomatoloszka z powołania max, naprawdę, takich jak Ty powinno się do więzienia wsadzać. Znam ortografię a błąd w moim loginie jest świadomy i nie zostanie zmieniony Jak tak najeżdżacie na lekarzy, to leczcie się u znachorów!" Właśnie konowałów powinno wsadzać się do pierdla za tępienie konkurencji:P.A zwłaszcza jak nie rozumieją co to ,przysiega hipokratesa:P.No i jak zwykle do mnie się czepiasz:P.A argumentów na to że kłamie że mi pomogło to nie masz:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z obserwacji to
a dodatkowo to jeżeli dziecko jest chore składasz o ustalenie stopnia niepełnosprawności i też na tej podstawie masz pomoc z mopsu.Z mężem możecie próbować w zusie rente socjalną.Jestem za pomocą ukierunkowaną.Ale widzę że masz niezła zabawę.Tekst o zabawkach ze śmietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz że żaden lekarz już przysięgi hipokratesa nie składa? Bajerujecie chorych na nowotwory ludzi dietą Gersona, którzy w akcie skrajnej desperacji zaczynają wam wierzyć. Farmacja ma przynosić zyski? A czym wyleczysz gruźlice jak nie wankomycyną? energią słoneczną, witaminą C czy kapsaicyną? przykłady można mnożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie smiac czy nie
oj z Bozenka mialam HLP na pierwszym roku. Tak, to naprawde specyficzna osoba:D Potrafila nas wygonic wiosna, bo bylo jej np. za goraco i weszla do sali z krzykiem, ze my jako "stado baranow" okien jej nie pootwieralismy i nie da sie z nami "tepa mlodzieza" pracowac:D Ale poprawki u niej nie mialam:P Do dzis nie wiem jakim cudem, bo mnie ostro na egzaminie zjebala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, najlepsze było to jak sie kazała ustawiac w równym rzędzie przed salą i czekać na nią juz z otwartymi drzwiami :D No parodia, a ten jej wzrok. Nigdy nie wiedziałes kiedy Cie opierdoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×