Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

ja sie kwalifikuje :) ja robie miesko na kanapki troszke pracochlonne ale w maire tanie i mega pycha zaniedbalam topik zalozony dla mnie jutro tam zajrze dam przepis :) zapraszam linka tu podam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
iwona daj maila, ja zaplace tyle co kaciaa. od razu napisze, ze wzielabym z 5 sloikow z grzybkami:) a moze masz jeszcze jakies ogorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem nieskromnie jestem mega zgrabna mamsuper figure i nozki i hmmmm poslady :) nie zlicze kompolementow od kobiet i mezczyzn a co do textow to choc wyzwolona jestem to sie wstydze jak sobie przypomne :D Problemem jest facjata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
o podaj koniecznie:) chetnie zajrze. ja co prawda mam dwie lewe rece do gotowania, ale jak trzeba to trzeba i zawsze cos ugotuje. ostatnio z polowki piersi kurczaka mialam obiad na 4 dni:D a wcale malo tego nie bylo. Grunt tylko wiedziec co i jak zeby bylo smacznie i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kurki i gąski te szare w całości. Mój emaim lolkajan@interia.pl Tylko jak będę wysyłać żeby się nie pobiło to jak należy wysłać tę paczkę. Nie mogę Ci uwierzyć z tym wyglądem, napewno tak nie jest, wiadomo każda kobieta ma jakieś kompleksy, np. ja wczoraj jak ubrałam getry to nie pasował mi mój tyłek, ale jak na mieście widziałam śliniących się facetów, to jakoś mi to minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiiiiiiiiikt panna
Większość z was to zazdrosne pizdy. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaski hmmmmm kurki chce 4 sloiki :) gaski jeden na probe :) a soki ogorki? Ja kocham gotowac ubostwiam wecz moglabym nierobic nic innego ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllmlll
biedy nikt nie zazdrosci ale powiedzmy szczerze 60% polakow kwalfikuje sie do paczki:o a niedlugo w miare kryzysu bedzie to wieksza liczba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
kaciaa wyglad to nie wszystko- uwierz mi. Ja jestem podobno bardzo ladna itd (nie chwale sie chce tylko cos udowodnic) i co? W poprzedniej pracy szef chcial bym robila za zbyt osobista systentke:O jak chodzilam na rozmowy to wiekszosc proponowala mi 2 etaty jeden za biurkiem drugi pod:O Jak odmawialam to pracy nie bylo. Teraz znalazlam prace u kobiety, bo u faceta to watpie czy by sie udalo. Poza tym wiekszosc traktuje mnie stereotypowa jak pusta lale. Mimo, ze nie mam wlosow farbowanych, tipsow, solarium to tylko widzialam przechodzac obok i sie nie maluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllmlll
kacia zdradz jakim cudem masz taka figure?? ja nie moge 10 kg schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogórków mam mało, tyle co dla siebie, nie mogę sprzedać, a z tymi grzybkami to fajnie, wpadnie kaska, cieszę sie dziewczyny. Bogaty niby chciał, obiecywał, ze sie odezwie i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem chce przytyc i nie moge rabie chheburgery czeklae lody spaghetti gyrosy kfc nugettsy i nic :( waga stoi Mam 168 waze 52 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
iwona jutro napisze na maila w sprawie grzybkow:) co do paczki to musisz chyba zaznaczyc na poczcie, ze ostrozna jest, bo moze sie stluc. I jak z ogorkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogaty do mnie tez nic ;( a ja chcialam karme dla schroniska za 50 zl od lba chociaz ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
szkoda, ze nie masz ogoreczkow:( bo je uwielbiam:) ale coz jak tak to beda grzybki:) a skad iwona w ogole jestes? Bo moze gdzies niedaleko mnie mieszkasz i bez paczki by sie obylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
kaciaa a do jakiego schroniska zbierasz na karme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim miescie szczegoly na e-mail ok? Juz na kafe sporo przeszlam wybacz prosze moja ostroznaosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz schudnąć pij rano naczczo dwie szklanki wody nie gazowanej mi to pomogło jak przestałam karmić syna, a w ciąży przytyłam 25 lat, to szybko schudłam dodam, ze lubię słodycze, a teraz znowu mam super figurkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
kaciaa ok, zaraz zapisze maila i jutro wysle, a moge tylko zapytac czy zbierasz konkretna sume czy to jest dowolna wplata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiiiiiiiiikt panna
Większość z was to zazdrosne pizdy i kurwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllmlll
rano na czco ?? i kiedy mozna sniadanie zjesc?? po jakim czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, ale z ogórkami nie da rady, mam tylko 20 słoików, a do lata daleko, a soki malinowe mam skondensowane do rozcięczania, słoik na długo starczy, dziś piłam na ciepło z mężem, bo jakaś grypka się kręci. Mieszkam 60 km. od Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
kaciaa ja jednak ci dzis wyslalam tego maila a teraz zabieram sie za pisanie do iwony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wupiję wodę to zaraz jem śnaidanie 3 kawałki chleba, potem kawa i coś słodkiego, mam hipoglikemie i bez słodkiego się nie da, dziś upiekłam drożdzówkę i pół blachy zjadłam sama, a kolacje jem nie później jak 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrowolna iole mozesz :) ja zawioze worek karmy :) albo dwa :) niech maja psiaczki papu na swita choc to kropola wmorzu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona to wymiana za jeden slownie jeden sloik ogorkow wysle ci (za darmo oczywista ) sloik z mieskiem na kanapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×