Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

Jak rany koguta. Ja tez drze ze mnie zwolnia. Niby mam umowe na czas nieokreslony w budzetowce niby ktos cos komus szepnal nie wyieram sie ale sama drze maz na czarno tyra ja z regionu gdzie najwyzsze bezrobocie co najlepsze dzis moj szanowny tatko ma otwarcie hotelu ze spa jacuzzi sauna solarium fitness etc Zgadnijcie czy bylam zaproszona? NIE przeciez chora corka z kredytami problemami i kijowym wygladem niempasuje do tego wizerunku. Ktos powie walic to ojciec cie zatrudni odpowiem nie zrobi tego nie che mnie znac dlatego ze chora jestem fajnie nie??? bo ze swoim wygladem psuje mu image i reputacje :( ehhhhh :( jak ja jeszcze daje rade powiedcie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllmlll
kacia masz dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllmlll
ja raczej tez nie bede miala z moja choroba nie chce ryzykowac ze kiedys mi sie pogorszy a dziecko bedzie wlasnie skazane na łaske innych:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
iwona a co z twoimi przetworami? Bo czytalam wczesniej, ze chcesz sprzedac. Naprawde bys sprzedala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz to Mi gin powiedzial Pani taka i taka w razie w bedzie aborcja chodze prywatnie co 2-3 miechy 70 zl w tym komplet badan ( piersi cytologia usg ) mam szczescie ze trafilam na takiego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
kaciaa to straszne co piszesz o ojcu:O przykro mi naprawde:( ale powiem ci, ze nie masz co sie przejmowac, na pewno zle nie wygladasz:) Masz tez meza, ktory cie kocha z pewnoscia wiec spokojnie tatus nie jest najwazniejszy. I wiem co pisze, bo moj tez ze mna kontaktu nie utrzymywal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllmlll
moj tez nie:o widac cos z tymi facetami nie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kaciaa. Nie martw się, ja mam rodzinę dzianą jak Ty i co i gówno z tego mam, kiedyś byłam bogata, ale , za dużo by pisać, kiedyś z pieniędzmi się nie liczyłam, a teraz szkoda gadać. Rodzince też nie pasuję, bo mam zero w kieszeni, a moje dzieci się nie liczą, ostatnio moja córka miała urodziny, to nikt nie przyjechał, zaprosiła koleżanki ze szkoły i przyszły. W ubiegłym roku córka wygrała swoje życie przeszła straszną chorobę bakteryjne ropne zapalenie opon mózgowych, myslisz, ze kogoś z mojej rodziny to interesowało, syn miał wtedy 8 miesięcy karmiłam go piersią, mąż miał silne bóle kręgosłupa, przykuty do łóżka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiejm ale boli tak teraz mysle w wydatkach zapomnialam o poisie dla mojego meza jakby cos mi sie stalo skladka 152 miesiecznie fryzjer co 3 miechy 70 zl pazurki ( tak robie ) 45 co miesiac kurcze i na wszystko nam starcza maz i ja szczesliwy kocie szczesliwe :) wiecie? Cieszmy sie z tego co mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie martwie mnie juz to obojetne gdybyscie wiedzili ile zarabia moja rodzina calkiem bliska ile miesiecznie szczeki by Wam opadly wale to z mezem mialam megaproblemy ( alkoho ) ale minelo kocham i jestem kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO JA SIĘ KWALIFIKUJĘ DO PACZKI Z przyjemnością bym sprzedała, bo każdy grosz się przyda, tylko nie wiem za ile, mam dzemy, kompoty, grzyby, soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodalo :) siedze teraz w domku cisza maz spi koc spi czekam az pralka skonczy prac i tez spadam ale jeszcze posiedze mozecie mi towarzyszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
kaciaa ja tez choruje jak pisalam wczesniej, co miesiac wydaje 200zl na leki, zostaje mi z pensji 300zl. Ale uwaga! Czasami w miesiac musze wydac i nawet 300zl na leki wtedy mam 200 i zyje jakos:D owszem dorabiam choc tez ze wzgledu na chorobe powinnam unikac pracy gdzie trzeba nosic ciezkie rzeczy, stac dlugo i wiele innych. Ale mam jasno okreslone cele i uparcie do nich daze. Dodam, ze skonczylam studia, nie jestem glupia, ale coz tak placa w naszym kraju i takie sa koszta utrzymania:( coz zrobic? Mozna albo zakasac rekawy do pracy albo zebrac. Wole to pierwsze zdecydowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez :) ale co? na kase mnie nie wezma ( wyglad choroba ) czaicie? mam wyzsze studia i po co? Moze na podstawowce powinnam poprzestac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KACIAA Wiem, ze to boli, ale cieszę się że masz kogoś kto Cię kocha, to najważniejsze, ze masz wsparcie w swoim mężu. Ja podobno nie miałam mieć dzieci. Seks 3 razy dziennie na całość przes 7 lat i udało się mam teraz 7 letnią córkę i synek będzie miał w styczniu 2 lata, teraz czeka mnie operacja, już nie bedę mogła napewno mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
no ja tez bym grzybki wziela, ale nie wiem po ile. Napisz iwona ile chcesz za sloik bo przyznaje ze sie w tym kompletnie nie orientuje. Przesylke oczywiscie pokrywam ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaciaa pisałam wczoraj do Ciebie, może pomyliłam emaila, podaj jeszcze raz. Nie zastanawiałam się nad ceną,nie wiem ile za słoik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
oj kaciaa czy ty z tym wygladem aby nie przesadzasz;) ja jak szlam pracowac dorywczo na magazyn to o chorobie tez nic nie wspominalam bo w zyciu by mnie nie zatrudnili:O ale to byla robota na czarno. Na kase nie mam co isc, bo choc znam obsluge kasy fiskalnej to nie mam na to papierka. Podlapalam prace w biurze, ale jak pisalam tylko 1500zl zarabiam, a tysiak na oplaty idzie. Po pracy w biurze lece pracowac jako telefonistka (tzw. call center). W weekendy lapie cos jako kelnerka na nocki na imprezach. Czasu niewiele mam to fakt (ot teraz mam wolniejszy miesiac ze wzgledu na chorobe), ale przynajmiej nie musze prosic o laptopa telefon czy patalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karotka251@wp.pl za sloik ( zalezy jak pojemnosc ) daje dyche :) za pol litra 15 :) za maly 10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie polega o na tm ze na wygladzie sie odznacza jak ide ulica i slysze eeeeeee patrz jaki potwor wyc sie chce :( ale sie nie poddaje a barmanka bylam u ojca i kumpla dlatego mialam te fuche teraz odmawiaja z racji wygladu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena dobra, ja mam w małych słoikach, odezwę się jutro do Ciebie, to się dogadamy i napiszesz ile chcesz> A z tym wyglądem Twoim to napewno przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
iwona to ja zaproponuje cene za sloik choc uprzedzam nie znam sie wiec jak walne za malo to mozesz upomniec- nie obraze sie;) proponuje za grzybki 6zl. Pasowaloby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
o zaproponowalam za malo jak widac:) ale naprawde nie ma pojecia o cenach za takie sloiki. Moge jednak przylaczyc sie do kaci i jej kwoty mi jak najbardziej odpowiadaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje do paczki:)
kaciaa jesli ludzie tak mowia to oznacza tylko jedno: niewychowane chamy, typowa patologia, wiekszosc to pewnie ci z SP:P Nie masz co sie przejmowac, bo masz meza, ktory na pewno kocha cie taka jaka jestes, a to juz cos:) Innych olej, niestety nasze spoleczenstwo jest jakie jest az wstyd mi czasami za naszych rodakow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×