Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oioiiul

co porabiają w ciągu dnia wasze niemowlaczki?

Polecane posty

Gość oioiiul

jak nie śpią i nie jedzą to co porabiaja takie 2 miesieczne malenstwa?zajmujecie je czyms, musicie ciagle nosic?czy same poleza?moja corcia skonczyla 2 miesiace i owszem polezy sama ale doslownie kilka minut a tak to placz.nie mam chwili zeby cokolwiek zrobic...jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena204
moj synek ma 11 tygobni i ma ogół sobie leży i gada albo wkada rączki do buzi jak bo niego mowie to sie usmiecha wie nie mam z nim problemów a może twoja mala ma kolke albo przyzwyczaila sie do noszenia na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oioiiul
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma mi me
ja swoje dziecko: 1) kładę w łóżeczku albo na macie na brzuchu albo na plecach 2) wożę wózkiem po mieszkaniu (prócz spacerów) 3) jak mam coś do roboty, na przykład chcę się wykąpać albo ugotować to wsadzam do leżaczko bujaczka, daję zabawkę, najlepiej grającą i idę się kąpać, względnie gotować obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie śpi to jest problem:O Poleży sama parę minut, i zaraz zaczyna się stękanie, które przeradza się w płacz. Uspokaja się po wzięciu na ręce lub przy kołysaniu - wiem że to zgubne praktyki, ale któż ich nie stosuje;) Ciężko mi coś w domu zrobić, więc jak już nie mogę jej zabrać z sobą np w leżaczku, to zostawiam, popłacze, zmęczy się i zaśnie. Grzechotki jej nie interesują, lądują zaraz na druim końcu łóżeczka, a do karuzeli celuje kopniakami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sama w domu...
2 miesięczne dziecko jeszcze nie może się przyzwyczaić do noszenia takie małe potrzebuje bliskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×