Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

pies mi uciekl i sie denerwuje:(

Polecane posty

Quentino? :D Pamietasz topik jak ktoś chciał nazwać dziecko Kłentin? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfwefwerf
Mam nadzieję że się znajdzie cały i zdrowy. A na przyszłość pamiętaj że kojec czy zamknięcie psa w domu jest tańsze i mniej kłopotliwe niż czyszczenie z niego jezdni i jeszcze płacenie odszkodowania za uszkodzony samochód. Mąż raz był świadkiem jak mały pies wpadł pod koła jadącego samochodu i zginął na miejscu. Potem okazało się że właściciel płacił i odszkodowanie za uszkodzenia pojazdu, i karę za znęcanie sie nad zwierzętami (chodziło o to że nie zabezpieczył psa przed wpadnięciem pod samochód). Jeśli masz jeszcze wątpliwości, to zresztą odpowiedz sobie na pytanie czy swoje dziecko też byś tak puściła samopas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam, ale ja mam oryginalna pisownie zachowana, bo to od tarantina:) zUooo nie rozwalaj mnie. skad Ty jestes, od Leszna, czy Rawicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam był chyba jeszcze Żanklod :D Niestety z daleka jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ściemniam. jak chcesz wiedziec to na mailu ci powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zUooo nl
Kciukiem, I'm your father :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zUooo nl
tits or GTFO :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie. wrocil wczoraj po południu z zaropiałym śypiem , bo pewnie sie o panne bił i pół godz temu znowu poszedł w tango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i juz niech nie wraca
to się nauczyłaś jeszcze? wrócił, a ty go znowu wypuscilas teraz to mam nadzieje ze niei wroci! jestes beznadziejna nic cie nie nauczylo to doswiadczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to już wiem do kogo chodzi. do kolegi za potem, gzie mają 3 wilczyce. tam może być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttyyryty
to idz po niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i juz niech nie wraca
czyli pies był za płotem to znaczy, że wcześniej nawet nie wyszłaś go szukać. Na kafe udajesz taka dobrą, a gdybyś wyszła przed dom na pewno byś wiedziała, że pies jest u sąsiada taaak daleko, bo aż za płotem:o lamentujesz tu ,a pies gowno Cie obchodzi zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś czytał wyżej, to było by wiadome, że wczoraj byłam w pracy i szuać go mogłam dopiero po powrocie z niej. wczoraj się znalazł, a dziś jeczał strasznie , to pozwoliłam mu iść, bo wiem , że u kumpla i do domu go wpuszczą i jeść dadzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocil. kupel zadzwonił, że go pogonił naszą ulicą i za chwilę już go przez okno widziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×