Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

pies mi uciekl i sie denerwuje:(

Polecane posty

A może ktos sie nie bal i podpierdoliwszy go zuchwale udał sie w knieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkopałeś najstarszy i najlepszy temat, ktory pamietaja tylko starzy bywalcy :) ale nie o tym mowa, jezuu, zeby tylko robote skonczyc i leciec na autobus;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem ja mowie jak jest. wkur...wia mnie ze ludzie traktuja zwierzeta jak swoja zachcianke i zabawke a potem maja je gdzies. np szczesliwa pisze ze to byla sekunda jak pies znalazl sie pod kolami. a kto normalny puszzcze psa luzem przy drodze po ktorej jezdza samochody? to samo z Toba. pies uciekl.. "a hooooj tam, wroci kiedys, a jak nie wroci to w d..." \jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa :)
Durna babo byłam w lesie na polu a nie na ulicy!!!! jest tam jedna mała wąska droga, którą zasłaniały krzaki, piesz szybko biega !!! to była sekunda!!!!! i nie ma co porównywać dziecka, które ledwo co chodzi do psa gończego!!! Myśl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies kciukiem
Ahhhhh, co sobie poruchałem to moje. Tanecznym krokiem, merdając ogonem wracam do domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo z Toba. pies uciekl.. "a hooooj tam, wroci kiedys, a jak nie wroci to w d..." \jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym. GDZIE TO KURWA napisałam, widzisz temat topiku? czy ja sie smieje z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies kciukiem Ahhhhh, co sobie poruchałem to moje. Tanecznym krokiem, merdając ogonem wracam do domu dziekuje, to jest piekne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies kciukiem
jak sobie pies porucha to i jesień nabiera lepszych barw. Teraz tylko cos oyebac na obiad, zapalic papierocha, walnąć kielicha i zasłużona drzemka. A potem wraca pani i id nowa chlapanie minety pod koldrą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies kciukiem
zUooo Matka wie, ze ćpiesz :classic_cool:🖐️ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze wie. sama do sniadania przynosi mi spodeczek z dragami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz starsza to sie dowiesz :D kmmm 22 lata powiadasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro uciekl, to chyba nie byl za bardzo dobrze traktowany i kochany... moje na spacerach na polanie puszczam samopas i zawsze wracaja na zawolanie, ie wyobrazam sobie takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×