Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OMG!

jak zorganizować warsztaty dla dzieci? trzeba mieć działalność? jaką?

Polecane posty

Gość OMG!

Witam, mam pytanie... ponieważ w ogóle nie orientuję się w temacie... Jestem matką 5cioletniego chłopca... i wraz z dwiema koleżankami (również matkami dzieci w podobnym wieku) stwierdziłyśmy, że w naszej miejscowości się mało dzieje... I chcemy wziąć ten problem we własne ręce... chcemy zorganizować warsztaty plastyczne dla szkrabów powiedzmy w wieku 2-8 lat... tylko... czy żeby coś takiego prowadzić - trzeba to zarejestrować? Nie chciałybyśmy by za jakiś czas ktoś nam "pogroził palcem" i nie daj boże kazał nam płacić za to, że zrobiłyśmy coś wbrew przepisom. Chodzi o warsztaty tylko w niedzielę, ponieważ każda z nas w tygodniu jest normalnie zatrudniona na etat... Niestety warsztaty będą odpłatne - ponieważ za coś trzeba kupić materiały i zapłacić za wynajem lokalu... Nie chodzi nam o jakiś wielki zarobek, ale o zorganizowanie czasu młodym. A jeśli nie wiecie, to gdzie powinnam o coś takiego zapytać? bo kompletnie nie wiem gdzie się z tym zgłosić... :/ oczywiście, gdyby z czasem te warsztaty przynosiły nam jakiś mniejszy lub większy zysk to byłoby miło... więc nie wykluczam takiej działalności dla dochodów... z góry wielkie dzięki :) Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×