Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytam i czekam

jaki wózek spacerowy plis doradźcie

Polecane posty

Gość Pytam i czekam

Witam, poszukuje wózka spacerowego takiego już typowego spacerowego w sensie jak parasolka, póki co jeździmy na stelażu z taką spacerówką sporawą, a już zmierzamy po zimie kupic lżejszy wózek. no i pytanie na co zwrócic uwage, mozecie cos doradzic? cenowo tak do 500 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytam i czekam
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasi tez szukam i nie mam
pojecia jaki kupic;/ tez na wiosne mam zamiar kupowac i do 500 zl. aa i musi miec skretne kolka przednie bo innych nie chce;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy espiro baby design, fioletowa, cena chyba cos kolo 450zl. kupilismy ja dosc pozno bo jak synek mial 2 lata, teraz ma prawie 3 i dalej czasami w niej jezdzi. no jak dla nas jest super, mala, zwrotna, lekka, i przede wszystkim piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ja...
polecam wózki co składaja sie jak walizeczki....wtedy maja opcje położenia oparcia i dziecko może spać praktycznie na leżąco. Ja mam z baby design i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasi tez szukam i nie mam
oo ten jest fajny ;) a go mozna dac calkiem na plasko? jak dziecko usnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasi tez szukam i nie mam
ojj to szkoda, to juz odpada :( ja mam wozek 3w1 ale on jest dosc ciezki i chce kupic cos zgrabniejszego... nie chcialabym co rok kupowac nowego wozka wiec chcialabym aby sluzyl do 3 roku zycia... wiadomo nawet 3 latka czasem trzeba przewiezc w wozku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britax i juz
my polecamy britax-a jest zgrabny, lekki, rozkłada sie na płasko do spania, szerokie siedzisko moja ma 2,5 roku i jeszcze sporo miejsca , i mozesz go prowadzi 1 ręką nie tak jak parasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala koszula - zgodze sie z Toba w 200% , my go mamy i jak dla mnie rewelka, tylko ja mam pettite star i bez barierki, ale tem co ty dałas jest idealny, mi troche barierki brakuje, ale i tak jestem zadowolona :) ja mam taki http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-PETITE-STAR-ZIA-STROLLER-PUSHCHAIR-PURPLE-BE-NEW-/330651162451?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item4cfc585753#ht_1237wt_1270 jak dla mnie super amortyzacja, prowadzi sie jedna reka, no moze koszyk ni jest rewelacyjny ale dla mnie to nie było najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka ma taki jak milkaa88 ale nie jest zadowolona bo się musi do niego garbić , a mąż to wogóle zgina się w pół. kupili przez internet więc nie wiedzieli co biora więc dla wysokich to nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 171cm , maz 184cm i nie narzekamy :) ale jest tez model z dłuższymi raczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wysokich to maclaren xlr
No ale cenowo już ok 1200 chyba że uzywka na allegro. Ale raczki sa naprawdę wysoko że jak się idzie to rece zgiete w lokciach i wygodnie. I do spania super obszerny no i co rzadkie w parasolkach dobra amortyzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasi tez szukam i nie mam
dobiaja mnie te niektore wozki z tymi malutkimi kolkami ;/ ja chce cos z wiekszymi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na małe kółka nie narzekam , dzięku temu wózek jest lekki, a jak wieksze kółka to i cięższy, a autorka napisała ze po zimie chce kupic wiec juz po sniegu bedzie:) a za rok to dziecko bedzie wolało na sankach niż w wózku jezdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka tez poleca ten wozek Lira, infinity kosztuje na allegro ok 450 pln. Lekkutki ja sie nad takim zastanawialm wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam quinny speedi sx,to trójkołowiec, wprawdzie nie jest to typowa mała spacerówka, ale jest naprawdę bardzo lekki i zwrotny. Składa się jedną ręką i mieści się do bagażnika cinquecento:) Ma pompowane koła , które dają radę w największym śniegu i po każdym terenie. No ale najważniejsza jest sprawa siedziska, jest szersze niż w większości wózków, dziecko bez problemu mieści się do 4 lat- wiem bo byłam nianią i mój podopieczny miał ten wózek. Dziwi mnie tendencja,że im dziecko starsze tym kupuje się mniejsze wózki i wciska dzieci w te parasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie akurat nie jest najwazniejsze zeby sie zmiescil w malutkim aucie bo mamy "krowe"; ale osobiscie nie wiem czy kupic wozek z 4 czy z 3 kolkami. Chyba jedna 4, i chcialabym zeby byla raczka z prozdu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasi tez szukam i nie mam
fajny ten quinny speedi sx, ale za drogi jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wojtusia
Im dziecko jest większe tym mniej jeździ w wózku chyba logiczne, a gdy się zmęczy to może sobie pojeździc chwilkę, a wydaje mi się że takie malutkie wózki są na zakupy albo jakieś wypady za miasto bo taką spacerówkę od wózka 2 w 1 to mam ale jest za duża żeby ciągac ją w aucie na 1h do marketu. dlatego zakupiłam takie maleństwo żeby spokojnie sobie w aucie jeździło i nie zajmowało całego bagażnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama wojtusia- zresztą w tym zappie chyba tez siedzisko nie takie wąskie jak w innych spacerówkach? no i wymiary też mini po złożeniu, tylko chyba oparcie się nie rozkłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×