Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość abraxas1983

Ile kosztuje remont mieszkania?

Polecane posty

Gość gość
Wszystko zależy od tego jaki remont chcesz zrobić. U mnie remontowała firma Quality Investment. Wcześniej zrobiono mi cały kosztorys co bardzo ułatwiło sprawę. Możesz wejść do nich na stronę, mają podany cały kalkulator obliczeń remontu https://qinvestment.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zapytać o wycenę firmę i powiedzą Ci dokładnie. Ja robiłam swój w firmie DD projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat ostatnio kupił mieszkanie w Krakowie zapłacił dosyć sporo, aż 350 tysięcy - kupił od dewelopera. Dodatkowo wkład na cały remont i wyposażenie to w granicy 50 tysięcy. Ja osobiście zainwestowałem w mieszkanie z biura nieruchomości bo nie miałem za bardzo czasu na inwestowanie w remont. Sprawdźcie sobie oferty na https://tur-nieruchomosci.pl - może też znajdziecie fajne mieszkanie i nie trzeba będzie remontować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina34
ceny są różne.. zależy co chcemy zrobić i jak duże mamy mieszkanie - ja remont robiłam jakiś rok temu z biurem DD Projekt i wydałam jakieś 40 tys na wszystko a biuro profesjonalnie do tego podeszło i zrobiło mi tak genialny projekt, że do tej pory zachwycam się swoim mieszkanie, jest cudowne, stylowe, dokładnie takie jak chciałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale remontować można również nowe mieszkania, zobaczcie - https://tapetuj.pl/blog/jak-wyremontowac-nowe-mieszkanie/ A bardziej tutaj chodzi o dopasowanie takich rozwiązań, które będą w waszych domach optymalnie pasowały. Jeśli wszystko zostanie dopasowane z głową, to powinno być OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banka113
Remont dla Was czy pod wynajem? W drugim przypadku warto zawczasu zadbać o porządne zarządzanie wszystkim z dobrą agencją, np. http://billberry-apartments.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArutrDem
Pamiętaj, że w przypadku łazienek dość często pojawia się problem z wilgocią. Ja rok temu również robiłem wszystko na nowo i tym razem już zadbałem o najwyższą jakość hydroizolacji wykorzystując WB Duo Flex, która spokojnie można stosować w pionie i poziomie. Do tego wyróżnia ją wysoka elastyczność i przy kabinie prysznicowej czy wannie poradzi sobie świetnie nie dopuszczając wilgoci w strukturę betonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tirrka
no to zalezy jakie materiały, ale szczerze mówiąc to wszystko zalezy od poszukania. i dlatego trafiłam na płytki w Cermagu - doskonały wybór, szczerze mówiąc nie wiedziałam na które się zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remont mieszkania to wiele kosztów, ale pamiętać trzeba też o materiałach budowlanych, akurat ich potrzeba wiele, więc dobrze kupować od sprawdzonych sprzedawców, dlatego polecam arsen24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remont mieszkania to spory koszt na pewno można zaoszczędzić wykonując część prac samemu mnie udało sie położyć panele w salonie. Moje narzędzia z https://www.basspolska.com bardzo wiele mi ułatwiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lomo
ja wlasnie ostatnio w Cermagu też byłam i zaskoczona byłam tym że cenowo to na prawdę całkiem fajnie to wygląda! myślę ze dobry zakup u nich może byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Koszt mieszkania możesz znacznie obniżyć, wykonując niektóre z prac samodzielnie. Trzeba jednakże wcześniej zdecydować się na zakup odpowiednich elementów. Jednym ze sklepów internetowych, który zajmuje się ich sprzedażą jest https://stalmut.pl - można w nim znaleźć elementy złączne takie jak śruby, wkręty czy nakrętki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zmieściłam w planowanych kosztach i mam porządnie wyremontowane mieszkanie, za sprawą firmy DD Projekt, bardzo ich polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katargo

Kilka zasad, których warto się trzymać:

tapetuj.pl/blog/jak-wyremontowac-nowe-mieszkanie/

Generalnie remont to nic trudnego, ale wszystko wymaga odpowiedniego działania.

Jeśli każdy element tego wszystkiego zostanie solidnie zaplanowany, to efekty powinny być znakomite.

Ale wszystko wymaga czasu...`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zukko

no to wiadomo że zalezy od wyposażenia ale mozna w dobrych cenach znaleźć na prawdę fajne okazje. ja znalazłam własnie w Cermagu niezłe ceny na prześliczne płytki! także warto szukać okazji cenowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucia9

Ceny są różne i zależnie od metrażu, czy standardu. Najlepiej konsultować z firmą, która będzie się tym zajmować. A skoro już przy firmie jesteśmy to polecić mogę Complete Home - dla osób z Warszawy czy okolic. Jest to firma, która u mnie robiła remont. Gdyby nie ich pomoc to nie doszedłby chyba do skutku, bo poprzednia ekipa zostawiła rozpoczęta pracę i rozpłynęła się w powietrzu. Przykre, ale takich przypadków jest podobno dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

koszt remontu zależy od tego jakich użyjesz materiałów i lie prac wykonasz sam mnie udało się ostatnio położyć panele w salonie wszystko zrobiłem sam, rewelacyjna okazała się przycinarka do paneli kupiłem ją w Bass Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ja Ci polecam sklep Arsen, na pewno znajdziesz wszystko czego potrzebujesz w dobrych cenach i szczególnie ważne - nie zrujnujesz swojego portfela, bo to przy remontach jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artek

Polecam Ci firmę Iwo-Bau, sprawdź ich ofertę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illkoska

Wydaje mi się, że ciężko o takie "średnio" szacunkowe koszta. Wszystko zależy od tego jakie masz mieszkanie, co chcesz remontować no i najważniejsze - jaki efekt chcesz osiągnąć. Generalnie czynników które o tym decydują jest sporo. Najlepiej napisać do kogoś , zapytać o wycenę i wtedy ewentualnie działaś. U mnie robiła firma RS-DOM. Dużo dobrych opinii mieli , więc postawiłam na nich. Z perspektywy czasu nie żałuję. Efekt naprawdę super. Jeżeli jesteś z Lublina lub okolic to możesz ich sprawdzić. Gwarantuję , że będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella11

Wszystko zależy od firmy, którą się wynajmuje czy materiałów. Ja skorzystałam z usług biura projektowego DD Projekt przez co sporo zaoszczędziłam a to jak wyremontowali mieszkanie przeszło moje najśmielsze oczekiwania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Wszystko zależy od firmy, robilismy ostatnio remont kuchni, maż zdecydował się na firmę Electro Conect Łukasz Szołtysik, nie żałujemy decyzji :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

może kosztowac bardzo roznie. u nas nie bylo dramatu ale tylko dlatego ze remont zostal powierzony firmie projektowej i bardzo dokladnie ustalam z mezem i z wykonawcami z firmy ile pieniedzy mozemy na ten cel przeznaczyc. drugi raz przy remoncie tez bym wziela taka firme, w naszym przypadku akurat DD Projekt bo latwiej i TANIEJ wszystko idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

To zależy kto ten remont robi. Ja mam fajnego brata ciotecznego, który w budowlance siedział całe życie i raz go poprosiłam - było tanio, ale zostało wiele niedoróbek, a głupio mi go było poraz wtóry fatygować. Potem robiłam malowanie mieszkania i trafiłam na świetną ekipę DD Projekt - też tani, ale już solidność świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania p

Też ale tak naprawdę to zależy od tego co robimy, od zakresu tego remontu. Nasz na szczęście czeka niewielki i cieszę się z tego, bo nie znoszę jak w mieszkaniu wszędzie jest ten wszędobylski pył i kusz. Zamierzamy odświeżyć tylko troche salon, a konkretnie pomalować na nowo ściany. Farby nie są bardzo drogie, a i pójdzie nam to mam nadzieję że szybko. W planach ma też zakup nowych dekoracji i oświetlenia. Wstępnie już się rozglądałam. Do gustu przypadła mi https://www.superwnetrze.pl/king-home,k2730.html  jak widać to świetna marka w dobrych cenach, a druga sprawa, że mam praktycznie wszystko w jednym miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia Żbik

Tylko wykończenie pod klucz w pakiecie z projektem. https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×