Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość abraxas1983

Ile kosztuje remont mieszkania?

Polecane posty

naszym zdaniem remont starego mieszkania jest bardzo drogi, zastanawiamy się czy zamiast tego nie wybudować małego ekologicznego i energooszczędnego domu widzieliśmy fajny projekt na stronie Gamebodom zresztą oni też budują co myślicie o takim pomyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy remontowaniu praktycznie wszystkiego od zera na 50-60 metrach trzeba liczyc bezpiecznie te 40-60 tysiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj tyle ile jesteś w stanie odłożyć lub pożyczyć, a i tak ci zabraknie 🙂 Zależy też co nazywasz remontem, bo można tylko pomalować ściany, ale można też robić nową instalację, kuć ściany, a później robić wszystko od nowa 😉 Przy okazji tego wątku warto sobie polecać uczciwych fachowców. U mnie był to pan Piotr Zieliński z "Kreacja Wnętrz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Remont mieszkania to ogromny koszt dlatego robimy zmiany pomału, jak są środki ostatnio kupiliśmy fantastyczną kanapę na Moderno Meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

remont domu to bardzo duży koszt, teraz zastanawiamy się z żoną czy kupić dom do remontu czy jednak lepiej budować nowy nowoczesną technologią taki jak Gamebo101 co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy remont wiąże się z pewnymi kosztami. Wszystko też zależy od skali tego remontu. Nasz do najmniejszych nie należał, a więc i koszt był spory. Dobrze, że jest już praktycznie po wszystkim i zaczynamy normalnie funkcjonować. Zostało nam jeszcze do kupienia resztę mebli ale to nie będzie jakiś wielki problem, bo przynajmniej wiemy, że wybierzemy je w slf24.pl jak poprzednie. Nie ma co szukać jak tu wiemy co kupimy, a są świetne i całkiem niedrogie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nam udało się kupić komplet wypoczynkowy do salonu bardzo nowoczesny i elegancki, na Moderno Meble, warto zobaczyć ich ofertę kiedy planuje się zmiany w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 43 tysiace to mozesz sobie kupić meble a nie zrobic remont całego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu co planujecie? bo my chcielibyśmy mieć na ścianach beton architektoniczny, słyszeliśmy tylko, że trzeba go odpowiednio zabezpieczyć, wujek Google podpowiada preparat Dynasil ktoś stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Remont remontowi nierówny. Jedni robią generalkę, a inni jak my tylko zmieniamy meble i odświeżamy ściany. Tak więc nie są to jakieś ogromne kwoty. Chociaż przyznam, że meble nie należą do tanich i zauważyłam, że im gorsza jakość tym ceny są wyższe. My jednak stawiamy na jakość, co nie oznacza, że wydamy na nie fortunę. Udało się trafić na świetną ofertę i większość kupimy w slf24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.12.2021 o 12:41, Bejka06 napisał:

Remont remontowi nierówny. Jedni robią generalkę, a inni jak my tylko zmieniamy meble i odświeżamy ściany. Tak więc nie są to jakieś ogromne kwoty. Chociaż przyznam, że meble nie należą do tanich i zauważyłam, że im gorsza jakość tym ceny są wyższe. My jednak stawiamy na jakość, co nie oznacza, że wydamy na nie fortunę. Udało się trafić na świetną ofertę i większość kupimy w slf24.pl

Wymiana mebli to nie są ogromne kwoty? Przecież teraz nie podchodź bez minimum 7-8 tysięcy do takiego remontu, a to wcale nie będą meble z wysokiej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2021 o 12:17, Celestee napisał:

Wymiana mebli to nie są ogromne kwoty? Przecież teraz nie podchodź bez minimum 7-8 tysięcy do takiego remontu, a to wcale nie będą meble z wysokiej półki.

Bo on tu przyszedł tylko zareklamować jakąś stronę 😄 ciekawe ile zapłacili.

Kupiłam mieszkanie w stanie bardzo dobrym i same drobne akcje typu karnisze, nowe lampy, malowanie, listwy, szkło na ścianę, meble (są tylko szafy) pochłonie jak nic z 15 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w końcu nazbierałam kasę i chcę w kuchni zrobić meble na wymiar oraz blaty z granitu, słyszałam że takie blaty trzeba zabezpieczyć i że najlepiej zrobić to preparatem Dynasil FX ktoś stosował wykonam impregnację samodzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od tego jakich materiałów zamierzasz użyć i jak wiele jesteś w stanie zrobić samodzielnie, my z mężem sami ogarniemy sobie prace wykończeniowe podłogi ściany, kafelki, na pewno trzeba mieć do tego dobre narzędzia u nas sprawdzaja się te z Bass Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×