Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość abraxas1983

Ile kosztuje remont mieszkania?

Polecane posty

Gość gość
zalezy jak wiele naprawde musisz wymienic. maeble mozna przerobic, aby nie kupwac nowych. za niewilka cene kupisz ciekawe akcesoria do nich w www.rudex.cze.pl . Będą miały duszę, a ty zaoszczedzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozne sa ceny remontu mieszkania, zlaezy co dokladnie chcesz zrobic za jakie pieniadze i jak duze masz mieszkanie. Niedawno my kupowalismy meble w www.mebleswiata.com.pl sa bardzo ladne i solidnie wykonane. typowe meble na lata. warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompletny remont trochę kosztuje chyba że masz na myśli jakiś skromniejszy i coś konkretnie do wymiany naprawy, ja ostatnio robiłem remont ale pod kątem wymiany okien i zapłaciłem niedużo bo 3500 zł. Okna kupiłem tutaj http://www.oknowro.pl/ firma Okna Konieczny robił mi też wymianę także w całości wyszło to taniej a niżeli w wycenie innej firmy na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli to duzy remont- uderzaj do hurtowni, mozesz tam negocjowac ceny i kupisz wszytsko w 1 miejscu. http://anitech.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remont swoje kosztuje niestety :) Może oszczędzisz później na drobnych elementach, jak będziesz potrzebować wkręty, to na przykład u spax mają fajne promocje czasem www.spaxcentrum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też czeka mnie generalny remont ale domu i dlatego też zastanwiam się czy na dom 12o metrów wystarczy mi około 30 tysięcy. Jak mysliscie ? jak razie przed zimą zrobiliśmy to co najważniejsze czyli remont dachu i akurat to się udalo w miarę tanio. Dobrych dekarzy mają w tej firmie http://kom-bud.com.pl/. Poza tym, prowadzą tez hurtownię budowlaną, więc można wyhaczyc niezle promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena zależy m.in. od tego czy poza materiałami budowlanymi będziesz dokupować także sprzęt budowlany. Jeśli zdecydujesz się na wynajem to koszta będą znacznie mniejsze. Ja w taki sposób zrealizowałem swój remont mieszkania. Sprzęt budowlany wynająłem z wypożyczalniwww.ramirent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużo zależy od ekipy która remontuje i standardu jaki chcesz uzyskać ale myślę że ok. 50 tysięcy wydasz. Sprawdź sobie firmę www.fixbaum.pl. Mają świetne produkty, remonty też przeprowadzają terminowo i w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tak zaawansowanych prac remontowych, wydaje mi się, ze będziesz potrzebował znacznie więcej sprzętu i elektronarzędzi. Tutaj pojawia się pytanie jak go pozyskasz, aby te koszta w miarę możliwości zminimalizować. Otóż jeśli mogę podpowiedzieć to u mnie, co prawda w trakcie budowy a nie remontu, wykorzystywało się możliwości oferowane przez wypożyczalnie sprzętu budowlanego. Wszelkie potrzebne narzędzia, których nie miałem, a nie opłacało mi się ich kupować wyłącznie na budowę, starałem się wypożyczać i fajnie to działało wspólnie z www.ramirent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz233
Jeżeli szukasz taniej ale profesjonalnej firmy remontowej z Warszawy to wynajmij malaowaniescian.webgarden.com/firma-remontowa. Panowie przemili, profesjonalnie podeszli do mojego remontu bez dodatkowych kosztów. Prace zostały wykonane w umówionym terminie. Panowie pomimo młodego wieku okazali się profesjonalistami. Polecam ze szczerego serca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgoś9
Z pewnością trzeba się nachodzić i posprawdzać ceny produktów. DObra ekipa na pewno jest zajęta i trzeba na nią poczekać. Ja wzięłam taką która miała czas i nie jestem zachwycona niektórymi elementami które zrobili... Mogę za to podsunąć bardzo tani sklep z wyposażęniem do łazienki - sklepbaterie.pl. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od miejscowości, metrażu i materiałów jakich będzie się używało. I oczywiście ekipy, której powierzysz prace. Mi mieszkanie wykończyła firma Kowalczuk, i jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy co sie bedzie skladalo na ten remont, ale wystarczy, ze zapytasz w jakiejs firmie, moge Ci ta polecic od remontow www.prbrembud.pl spcjaliscie jakich malo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iras
Niesamowicie ciężkie pytanie, bo remont może być tak różny jak różne są wymagania i możliwości. Czy to ma wyglądać jak tutaj np.: http://completehome.pl/galeria/wykonczenia-remonty Czy też ma być zupełnie przeciętnie. Ja bym powiedział od 3 tyś. zł za pomieszczenie w górę do kilkudziesięciu nawet:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz musisz ustalic z ekspertami, w zakresie remontu mieszkania kompletnego polecam bardzo firme www.prbrembud.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena zalezy od produktow ktore wybeirzesz i czy masz sprzet i meble czy tez kupujesz? Jesli szukas zmebli to na wymiar piekne robia w www.jawena-meble.eu/ solidnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena remontu moze byc rozna - zalezy od materialow ktore uzywasz. pamietaj ze wazna jest jakosc mebli, jesli kupisz drewniane - beda Ci sluzyly przez lata. zarknij na oferte www.ludwikstyl.com/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczas remontowania mieszkania pamietaj jak waznym pomieszczeniem w domu jest lazienka. musisz miec tam najlepsze meble i produkty, ktore nie beda sie niszczyly pod wplywem wody, pary wodnej i wysokiej temperatury. tutaj www.radmark.com.pl/ znajdziecie duzo wspanialych lazienkowych produktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
calego mieszkania moze kosztowac kilkadziesiat tysiecy. W www.gammameble.pl/ znajdziewsz piekne solidne meble, ktore beda sluzyly CI przez lata. moga CI sie przydac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozne moga byc ceny, zalezy jakie meble kupisz. pamietaj o meblach z www.agmakuchnie.pl/ dzieki nim Wasza kuchnia bedzie doslownie idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietajcie o pieknych meblach do domu. beda idealne. znajdziesz je w www.bumeb.pl sa dodatkowo na wymiar takze bardzo beda pasowaly do wszystkich pomieszczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszt remontu może zależeć od wykorzystanych materiałów i całego wyposażenia. A co do łazienki to mogę polecić Ci sklpe www.sanitarplock.pl z Płocka gdzie w dobrej cenie dostaniesz całę potrzebne wyposażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba pamiętać, że cena nie tylko zależy od wybranych materiałów, choć naturalnie też, ale także od zakresu prac. https://www.facebook.com/decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na fachową pomoc profesjonalistów. Pół roku temu korzystałam z usług pracowni ARCHITETTO.PL i mogę im wystawić wzorowe świadectwo. Wszystko, cała współpraca, przebiegała przykładnie, bez problemów, a efekt końcowy był więcej niż zadowalający. Polecam jednak zdać się na profesjonalną rękę - naprawdę robi różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszta takiej inwestycji uzależnione są od tego jak ty będziesz nimi zarządzał. Można to zrobić dość drogo, albo skorzystac z pewnych dróg prowadzących do oszczędności. Na przykład jeśli chodzi o sprzęt. Zamiast kupować można wynająć z wypożyczalni takiej jak www.ramirent.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy czy zamierzasz wymienic wszystkie mebele czy tez czesc z nich zostawisz. dobrej jakosci meble mozesz np poddac renowacji. w http://rudex.cze.pl/ znajdziesz duzy wybor akcesoriow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy czy wszystko bedziecie wymeinaic czy nie? duzo zaleznego jest takze od mebli i materialow. z doswiadczenia chce tylko dodac ze bardzo wazne jest aby meble byly doskonalej jakosci. my sporo zamowilismy w http://jawena-meble.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×