Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sareira

Wazne !! Pomożcie -doradzcie

Polecane posty

Dziewczyny jestem w 28tygodniu ciazy i dzis sostalam skierowanie do szpitala poniewaz mam skrocona szyjke oraz bardzo mala wod plodowych.... Co ja mam robic ?? I dlaczeGO mam malo wod ? czy ktoras z was tez tak moze miala :(:((:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa różne przyczyny małowodzia. w szpitalu porobią ci wszystkie badania wiec sie nie przejmuj. bedziesz pod dobrą opieką a krótka, czy skracająca sie szyjka - po prostu bedzeisz musiałą duzo lezec. w razie potrzeby założą szew albo pessar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam tyle mysli na miniute,ze lo..... ;( przytylam tylko 4 kg :( a wod prawie nie mam.... ;;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
pędem do szpitala - może masz gdzieś pęknięty pęcherz i wody ci uciekają - albo dzidziuś ma coś z nerkami - pędem bo bez wód dziecko nie da rady - a skracająca się szyjka to krok do rozwarcia - leż leż i leż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norr rr
z tego co czytałam w poprzednich tematach autorka już nie ma praktycznie szyjki -bo tak się skróciła więc pessara nie założą bo nie mają jak. Do szpitala mieli ją położyć już wcześniej ale nie mogła iśc więc kazali jej leżeć w domu i brać leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×