Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

kurcze wjkrzam sie bo nie mialam jeszcze zadnej wizyty u poloznej ciagle czekam no ale coz taka tutaj sluzba zdrowia.....dobrze ze sie umoiwlam prywatnie na usg w 12 tygodniu czyli bedzie to 11 ltego mam nadzieje ze tam wszystkeigo sie dowiem.....i ze wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzuch już wylazł, ale jeszcze nie wygląda zgrabnie.. Dziś początek 15 tc, więc już za chwilę będzie taki okrąglutki :) to moja druga ciąża i stres jest ogromny. Poza tym tylko w pierwszej ciąży można się wylegiwać, wysypiać.. już później w żadnej ciąży się to nie zdarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie, ja w obu ciążach od początku jestem na zwolnieniu... W pierwszej ciąży wybyczyłam się za wszystkie czasy, tak mi się wtedy wydawało, teraz mi troszkę tego brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha a ja mam sytuację, w której jestem na L4 a muszę pracować :-/ wprawdzie to zwolnienie było tylko dla bezpieczeństwa, ale strasznie mi się nie chce pracować gdy pomyślę, że mogłabym sobie siedzieć w domku i się wylegiwać ... a by się przydało .. :) pozdrowionka dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
no tak ... w koncu w nas jest mały człowieczek i "cos" musimy czuc ... a tez was tak swedza brzuchyyyyy bo mnie jak nigdy ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie masujcie a smarujcie. Pamiętajcie, że masowanie brzuszka może wywołać skurcze, a te na razie nam niepotrzebne. Właśnie, czym smarujecie brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
Balsam Palmers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smaruje sie tym co przed ciaza.Oliwka i balsam nivea. Ja tez na l4 siedze od 8tc.Praca w calodobowym wiec same rozumiecie.Ja jutro zaczynam 15tc a mdlosci wieczorem jeszcze sa i tak jakos apetytu nie mam. Za tydzien mam wizyte i nawet nie wiem kiedy to zlecialo. A brzuszek hmm mieszcze sie jeszcze bez problemu w moje spodnie rozmiar 25 wiec nie jest zle a wiczorem to wygladam jakby mnie lekko wzdelo.W 1 ciazy tez tak samo mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
te Balsamy Palmers sa swietne :) moja siostra sie nim smarowala i nie ma ani jednego rozstepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten balsam Palmers jest do dostania w Polsce wogóle?ja mam z Daxa krem na miejsca dla kobiet w ciąży narazone na rozstępy czyli piersi uda brzuch. Narazie nim nie smaruje bo jest napisane od 4 miesiąca i boję sie wczesniej chociaz pewnie by nie zaszkodzilo:) I nawet nie wiem czy pomoże. Myślę, że to zależy od predyspozycji do rozstępów od skóry. Sama jako że mam większy biust mam na nim troszkę rozstępów, chociaż nie bardzo widoczne ale są, więc myślę że i na brzuchu się pojawią. Ale np moja mama nie miala ani cm rozstępu i to po 2 ciążach wiec licze na geny:)Co do swedzenia to ja jestem astmatyczką i mam sporo uczuleń i przed ciążą brałam lek na to bo skóra mocno mnie swędziała i musiałam zażywać lek żeby mi przeszło, w ciązy okazało się ze absolutnie nie mogę go brać i mogę pić tylko wapno, które akurat na mnie nie działa specjalnie:(Więc swędzi mnie całe ciało nie tylko brzuch ehh...ale zimno...pogoda tylko na siedzenie w cieplutkim domu:)dobrej nocki Mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
wpisz sobie w google Palmers i znajdziesz ... w dobrych aptekach internetowych są, dostępne tez sa na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski nareszcie jestem po 1 wizycie u poloznej termin mam na 28sierpnia. wkurzylam sie bo za 1 razem praktykantka probowala pobrac mi krew i nie mogla wbic sie w zyla no ale za 2 razem kiedy polozna to zrobila bylo duzo lepiej nastepna wizyta za 6 tygodni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ...które dziecko ********************************************************* ********************** BettieO............?..............?............01.08..... .................? alcia28............28.......Gdańsk..........02.08.< br />.............1 letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... . ..........2 .A.N.I.A............?..............?............02/10.0 8..................? taka tam aga....29...........?..............02.08.................... . .2 Kropelka03........?.............?.............03.08...... . ...............? Mam 2 serca ....32........Wrocław.......04.08......................2(6. 5l ) Karmalek_30.... 30............?.............05.08.......... .............? Andi_2011.........?.............?.............05.08...... .. ...............? Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.......................2 przyszłamama....?.............?.............07.08....... .. ..............? Patrycja 2810....?.............?.............08.08................... .. ..? Quore1988........?.............?.............10.08....... .. ..............? Lissy_Bee.........?.............?..............10.08..... . .................? ajlin...............23.......Wrocław.........10.08...... ..................1 Młoda Mama ......?............?...............11.08.................... ...? Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ......11.08/18.08 ....... 2 (22m córka) Karolinkaa_j/Z. Wola/........?..............11/21.08..................? Miss.M............17.........Łódź............15.08 ..............(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .. ................? joannaeł..........?.............?...............19.08 ......................? MISIACZEK ......24.........Wrocław........19.08.....................1 < br /> Camerata.....?.............?...............22.08....... ...............? Oliwia27l .?..............? Dzierżoniów 22.08 2 Dagniesia36..... ?.............?...............25.08....... ...............? mamazuzia.......?.............?...............25.08...... .. ..............? Ania78............?.............?...............26.0 8.......................? Lina87............24.......,Gdańsk..........26.08....... . ...............? Cycha26......... 26........Toruń............27.08 .< br/>.............1 Paulinka...........?.............?...............28.08.< br/>..............? malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki).....3 Adusia883.........?..............?..............30.08 .< br/>.............? Młoda z Torunia .25........Gdańsk.............27.08......................1 pafi86..............?.............?...............31.08.. ....................? *kinga*123.......21........Rzeszów.............?........ .. ..............1 hmmmm177......24......Warszawa..........22.08.... slonecznikowa91...20....Bielsko-Biała.....9.09.......... .......... JoannaUK1987......25 United Kingdom .....28.08.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ...które dziecko ********************************************************* ********************** BettieO............?..............?............01.08..... .................? alcia28............28.......Gdańsk..........02.08.< br />.............1 letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... . ..........2 .A.N.I.A............?..............?............02/10.0 8..................? taka tam aga....29...........?..............02.08.................... . .2 Kropelka03........?.............?.............03.08...... . ...............? Mam 2 serca ....32........Wrocław.......04.08......................2(6. 5l ) Karmalek_30.... 30............?.............05.08.......... .............? Andi_2011.........?.............?.............05.08...... .. ...............? Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.......................2 przyszłamama....?.............?.............07.08....... .. ..............? Patrycja 2810....?.............?.............08.08................... .. ..? Quore1988........?.............?.............10.08....... .. ..............? Lissy_Bee.........27.............Zamość...10.08..... . .. ......1 ajlin...............23.......Wrocław.........10.08...... ..................1 Młoda Mama ......?............?...............11.08.................... ...? Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ......11.08/18.08 ....... 2 (22m córka) Karolinkaa_j/Z. Wola/........?..............11/21.08..................? Miss.M............17.........Łódź............15.08 ..............(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .. ................? joannaeł..........?.............?...............19.08 ......................? MISIACZEK ......24.........Wrocław........19.08.....................1 < br /> Camerata.....?.............?...............22.08....... ...............? Oliwia27l .?..............? Dzierżoniów 22.08 2 Dagniesia36..... ?.............?...............25.08....... ...............? mamazuzia.......?.............?...............25.08...... .. ..............? Ania78............?.............?...............26.0 8.......................? Lina87............24.......,Gdańsk..........26.08....... . ...............? Cycha26......... 26........Toruń............27.08 .< br/>.............1 Paulinka...........?.............?...............28.08.< br/>..............? malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki).....3 Adusia883.........?..............?..............30.08 .< br/>.............? Młoda z Torunia .25........Gdańsk.............27.08......................1 pafi86..............?.............?...............31.08.. ....................? *kinga*123.......21........Rzeszów.............?........ .. ..............1 hmmmm177......24......Warszawa..........22.08.... slonecznikowa91...20....Bielsko-Biała.....9.09.......... .......... JoannaUK1987......25 United Kingdom .....28.08.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ...które dziecko ********************************************************* ********************** BettieO............?..............?............01.08..... .................? alcia28............28.......Gdańsk..........02.08.< br />.............1 letnia_mama.....30.......W-wa............02.08....................2 .A.N.I.A......... .31.......S-ce..........01.07 -02.08.............synek 5.5r - teraz bliźniaczki taka tam aga....29...........?..............02.08.................... . .2 Kropelka03........?.............?.............03.08...... . ...............? Mam 2 serca ....32........Wrocław.......04.08......................2(6. 5l ) Karmalek_30.... 30............?.............05.08.......... .............? Andi_2011.........?.............?.............05.08...... .. ...............? Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.......................2 przyszłamama....?.............?.............07.08....... .. ..............? Patrycja 2810....?.............?.............08.08................... .. ..? Quore1988........?.............?.............10.08....... .. ..............? Lissy_Bee.........?.............?..............10.08..... . .................? ajlin...............23.......Wrocław.........10.08...... ..................1 Młoda Mama ......?............?...............11.08.................... ...? Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ......11.08/18.08 ....... 2 (22m córka) Karolinkaa_j/Z. Wola/........?..............11/21.08..................? Miss.M............17.........Łódź............15.08 ..............(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .. ................? joannaeł..........?.............?...............19.08 ......................? MISIACZEK ......24.........Wrocław........19.08.....................1 < br /> Camerata.....?.............?...............22.08....... ...............? Oliwia27l .?..............? Dzierżoniów 22.08 2 Dagniesia36..... ?.............?...............25.08....... ...............? mamazuzia.......?.............?...............25.08...... .. ..............? Ania78............?.............?...............26.0 8.......................? Lina87............24.......,Gdańsk..........26.08....... . ...............? Cycha26......... 26........Toruń............27.08 .< br/>.............1 Paulinka...........?.............?...............28.08.< br/>..............? malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki).....3 Adusia883.........?..............?..............30.08 .< br/>.............? Młoda z Torunia .25........Gdańsk.............27.08......................1 pafi86..............?.............?...............31.08.. ....................? *kinga*123.......21........Rzeszów.............?........ .. ..............1 hmmmm177......24......Warszawa..........22.08.... slonecznikowa91...20....Bielsko-Biała.....9.09.......... .......... JoannaUK1987......25 United Kingdom .....28.08.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jakoś nie miałam czasu się odezwać ostatnio..ale sobie podczytuje was :) widziałam, że coś było o balsamach..powiem wam ,że ja smaruje się na razie oliwką - tak czytałam, że jest dobra, zresztą szwagierka stosuje i tak mi poradziła (a rodzi już niebawem:)), widziałam jakieś jeszcze specyfiki z ziajki w aptece, coś parenaście złotych, na rozstępy pisze...używała któraś? ciekawa jestem czy dobre..może sobie kupie :) jeszcze chciałam napisać, że byłam dziś na badaniach moich pierwszych, robiłam prywatnie w Luxmedzie...masakra..218 zł zapłaciłam! a wy jak sobie radziłyście z badaniami? w poniedziałek idę do lekarza, jak odbiorę wyniki, to zobaczymy, co tam wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesl
czy ktoras z was miala usg dokladnie w 10tc..ile mial zarodek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych kremów to zgadzam się z Basią wszystko zależy od uwarunkowania genetycznego. Ja sie nie kremowałam niczym w 1 -szej ciąży i zero rozstępów a miałam potężny brzuch:) mi już mdłości przeszły tylko raz wymiotowałam jestem jedynie ospała i zmęczona:) za dwa tygodnie kolejna wizyta... już nie mogę się doczekać:) pozdrawiam nowe mamuski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Dziewczynki z zawodu kosmetyczką i o rozstępach teoretycznie wiem sporo:)i wiadomo że te kremy balsamy oliwki i inne specyfiki nie szkodzą, ale i szałowo nie pomagają:)często czynniki hormonalne, zaburzenia tkanek jak i geny biorą górę i te kosmetyki niewiele zdziałać mogą:)na te rozstępy które już wystąpiły nie pomogą, może tylko złagodzą :)tak że pozostaje mimo wszystko się smarować i modlić żeby ich nie było albo było malutko:)co do pytania o usg w 10 tyg ciąży ja miałam w 10 tyg i 4 dniu i mój maluch miał 39,1 cm :)Mi też mdłości przeszły też tylko raz wymiotowałam i też teraz chodzę ospała i zmęczona;)zadziwiające podobieństwo;)mi jeszcze kręci sie w głowie dośc czesto:)wizyte mam za tydzien 10 lutego też czekam na nią jak na zbawienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde tylko raz wymiotowalyscie..? Dziewczyny ja mam mdlosci od ponad miesiaca i wymiotuje codziennie przynajmniej 2-3 razy, zdarza sie ze wiecej.. wykancza mnie to, ale pocieszam sie ze to juz koncowka pierwszego trymestru i z tego co czytam ma byc teraz troche lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 11 tygodniu i juz mialam nadzieje ze mdlosci mi przeszly bo mialam 4 dni spokoju a tutaj dzisiaj rano niespodzianka myslalam ze do lazienki nie dobiegne tak mnie zemdlilo.... wkoncu sie doczekalam tej mojej wizyty u poloznej i w dwa tygodnie jedziemy na pierwsze usg malenstwa a na nastepnej wizycie 15marca bedziemy slyszec bicie serduszka naszego malenstwa bedzie to ok. 16tygodnia a wy kiedy slyszalyscie juz serduszko?Pozdrawiam cipelutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia masz racje uwarunkowania genetyczne sa wazne.Jesli chodzi o samopoczucie to moze byc mecza mnie jeszcze mdlosci szczegolnie wieczorem :( a to juz 15tc no i brzuch mnie wczoraj bolal wzielam nospe ale nie pomogla.W pierwszej ciazy( 8 lat temu)dopadla mnie kolka nerkowa (takie dziadostwo ze musialam w szpitalu prawie 2tygodnie lezec) i wczoraj poczulam taki sam bol na szczescie chwilowy mam nadzieje ze to nie powtorka z rozrywki. JoannaUK ja w 8tc bo wczesniej stwierdzilam ze nie ma sensu isc i sie stresowac chociaz dla mnie to ogromny byl stres bo w lipcu zeszlego roku mialam ciaze obumarla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×