Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

cinamonka naprawde ?to mnie naprawde bardzo pocieszylas przekonam sie jak pojde jak dlugo potrwa 1spotkanie...mam nadzieje ze masz racje a nie 5moich znajomych mnie sie wydaje ze w kazdych rtejonach uk jest inaczej moja przyjaciolka jest w leeds i po wizycie u Gp zaraz na drugi dzien miala polozna a ja czekam juz 3 tygodnie a ty skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem w dwunastym tygodniu, wymiotuje dosyc czesto (conajmniej raz dziennie) choc juz mnie tak nie mdli jak na poczatku. Schudlam 3 kg i zmniejszyl mi sie apetyt. Sny też mam bardzo wyraźne i budze sie czesto w nocy, potrafie przespac nawet 12 godzin, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:)wczoraj nie miałam nawet czasu na internet i już takie zaległości mam:)tyle stron heh:)hej nowym Mamusiom:)sporo nas juz:)fajnie;)wczoraj sprzątanie zakupy i obowiązków tyle, że położyłam się wpóldo 2 w nocy a wstałam o 6 brr...nawet spać nie mogę:( Mąż chory 2 raz w przeciągu dwóch tygodni, a to tak jak bym niemowlaka miała w domu:)) Grypsko jakieś, a ten mi mówi rano " Mysiu, kończę się" heheh zabiłam go śmiechem:)mógł wódki wieczorem nie pić to by zdrowy był:D A tak już w temacie ciężarowym:) Ta Anglia to jakaś masakra pod względem służby zdrowia i opieki zdrowotnej. Od znajomych wiem, że prywatne usługi są tak drogie, że głowa mała, a te państwowe właśnie tak jak piszą tu Dziewczyny tragiczne ze względu na czas oczekiwania i wieczną łaskę we wszystkim. A my narzekamy u nas na służbę:)wiem , że sporo jej brakuje, ale jednak nie ma jakiegoś okresu do którego nie bada się nawet matki i płodu bo jakaś idiotyczna selekcja. Moja siostra od 2 miesiąca nawet wczesniej była już na podtrzymaniu ciąży, bo miała skurcze non stop. To w Anglii jak by zyła, było by już po wszystkim możę bo synek by bez tego pewnie nie przeżył,a tak ma już prawie 3 latka i jest zdrowy:)Co do tych wypłat za L4 już się pogubiłam, a średnio mam ochotę iść do firmy i gadać z Szefem. Pójdę na początku lutego do ZUSu i zapytam się co i jka tam mi najlepiej powiedzą:)to Dziewczynki miłego dnia:)i bez niemiłych objawów oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem, że ja to nawet wagi w domu nie mam hehe;)nigdy nie chciałam mieć celowo nigdy nie kupiłam nigdy się nie ważę, bo wagę mam właściwie taka sama od kilku lat:)ostatnio u lekarza mnie ważono to dopiero na następnej wizycie mnie zważą:)10 lutego:)co do apetytu, nie zauważyłam jakiejś wielkiej zmiany, jem chyba jak wcześniej, może ciut mniej bo mdłości tak wkurzają, ze wole nie jeść:)powoli zaczynam mieć dość soczków kupowanych wiecznie przez męża, na marchewkowy powoli zaczynam nie móc patrzeć;/wyciskane z sokowirówki, bo takie też piłam też mnie coś drażniły wole zjeść pomarańcze sama banana i mandarynkę niż sok:)jak wcześniej nie mogłam patrzeć na słodkie tylko kwaśne rzeczy, tak teraz nawet coś czasem podjem;/chociaż wolalabym nie mieć ochoty bo więcej niepotrzebnych kalorii to zbędny tłuszczyk, a ja do chudzielców nie należę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia to jedz dożo owoców i pij mineralną jak ci soki w gardle stają ja naprzykład teraz pije dużo coli bo mi pomaga na mdłości lekarzowi jak powiedziałam to sie uśmiał i nie zabronił a wpierwszej ciąży tyle soków pokupowałam ,a potem wszystkie wyrzuciłam :). Nie ma co przesadzać aż tak ztym zdrowym jedzeniem jeść poprostu normalnie .W 1-szej ciąży byłam nawet zdziwiona bo nie miałam zachcianek nieraz to próbowałam sobie z męża zażartoać że coś mi sie chce ,ale potem nie miałam sumienia go gdzieś wysyłać:) jedynie na końcu mnie wzieło na słodkie ,ale to ciasta piekłam dobrze że wczesniej urodziłam bo nie wiem jak bym wyglądała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna ja jestem tez godzine od leeds i dlatego mnie zdziwilo ze mowisz 2-3 wywiad...zreszta niby o czym?? wypelnienie karty z polozna to jest max 30min wazenie..a pozniej to juz tylko krew i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe Mamusie, dopiszcie się do tabelki :) U mnie chyba jakieś skoki ciśnienia, nie czuję się dobrze, zalegam w wyrze i nadrabiam literaturowo. Może któraś mi coś ciekawego do czytania poleci? Miłego dnia Kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letnia.. no właśnie zależy co lubisz czytać.. Ja polecam Ci ze swojej str troche podróż w starsze czasy.. Przeklęte zaklete -baaardzo mi się podobała.. Oraz 3 tomy Cukiernia pod Amorem -tu mi czasy obecne przeszkadzały bo w tej książce wędruje się w przeszłość i w terażniejszość :) Och..jak ja kocham czytać o czasach naszych babc..kiedy to nawet majtki na tylku były czymś na miare wymysłu diabelskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thrillery, Coben i Gerritsen, a także klimaty Szwajowe :) Czyli trochę kryminałów medycznych i trochę lekkiego i przyjemnego czytadła, coby się lepiej spało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinamonka nie powiem ci bo nie mam zielonego pojecia napisze jak bede po 1wszej wizycie a ty jAK DLUGO CZEKALA NA 1 WIZYTE U POLOZNEJ ?BO JA JUZ CZEKAM MIESIAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna ja czekalam tydzien ale jeszcze nie dostalam listu ze szpitala na pierwszy scan dlatego robilam prywatnie w manchesterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Dziewczyny robiłyście kiedys testy owulacyjne??? Ja juz drugi dzień robie i wyszła cienka kreska testowa...( dodam ze stosunek z m miałam tydz temu a to był ok 14 dzien cylku...cykl trwa u mnie 30dni wiec to były dni płodne. Następ @ mam miec 29.01) po przytulaniu dwa dni później zaczęły boleć mnie piersi i czułam kłucie jajnika prawego lub gdzies w okolicy przy pachwinie. piersi bolą mnie nadal, kłucie trochę przeszło,, w tyg we wtorek i w czartek miałam przytulanie z m więc jest jakies prawdopodobieństwo zajscia w ciąże. Tylko nie wiem jak to jest z tymi testami owulacyjnymi...powinnam była zrobic je od 14dc a nie teraz,,tylko wczesniej o nich nie wiedziałam, dopiero na forum wyczytalam ze można po ok 9-10 dniach stosunku sprawdzic poprzez testy owu czy jest się w ciąży. Nie wiem czy one zawsze pokaża wynik pozytywny w czasie ciązy czy negatyw tez może byc? Chyba ze jest u mne za wczesnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinamonka ja tez wlasnie myslalam o manchesterze bylas tylko na scanie czy zrobili ci jeszcze jakies badania jaki byl koszt wszystkiego i ile czekalas na wizyte w manchasterze jak sie umowilas telefonicznie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate 1989 ja robilam testy owulacyjne przez 3 miesiace no ale w miedzyczasie nie staralismy sie od dziecko cchialam sie przekonac czy wogole mam owulacje .....no i byla zawsze slabviutka kresecke potwierdzajaca dni plodne dokladnie w 14 dzien od 1 dnia ost miesiaczki cykle mialam 28dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
JoannaUK.......ale pojawyły Ci się 2 kreseczki z tego jedna jaśniejsza? Bo mi tylko jedna.. a teraz jestes e ciąży? masz może jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak byly dwie kreseczki z czego jedna bardzo jasniutka ale to bylo bardzo dawno temu bylam ciekwa czy wogole mam owulacje teraz tego nie potrzebowalam;) mysle ze jestem w ciazy 1objawem to brak miesiaczki przez 2miesiacej 8 pozytywnych testow ciazowych mdlosci i powiekszenie piersi a no i zapomnialabym o humorach (placze z byle powodu nawet ogladajac normalne filmy masakra doslownie )-ale podejrzewam ze to sa hormony. :)aktualnie czekam na 1wizyte.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna lekarz w green surgery jest co tydzien w niedziele..umawiac sie najlepiej jest tydzien przed..scan i wizyta kosztuje 100 f i nie mozesz zrobic niestety samego scanu..nie robilam zadnych badan tylko usg i zwykle badanie ginekologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinamonka dziekuje kochana za informacje mysle ze poczekam do konca tygodnia jak bedzie cisza wybiore sie do Manchasteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1111
Witam drogie Panie Jestem tutaj nowa termin na 14 sierpnia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Słuchajcie dziewczyny czy was też boli brzuch i podbrzusze? mnie od soboty boli praktycznie ciągle. Mam wrażenie wiecznie pełnego pęcherza no normalnie masakra a to dopiero 12 tydz a gdzie do końca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki znowu rzadko piszę, bo Mężuś chory i skakam koło niego:):) co do bóli podbrzusza to ja też mam czasem i kłuje jajnik mnie też raz na jakiś czas, lekarka mówiła że pod wpływem hormonów. Ale ja mam jeszcze z tym brzuchem problem, tzn. ciągle mam uczucie jakbym za dużo zjadła, taki przepełniony i niby wzdęty eh trudno to opisać, ale mam nadzieje, że to nic złego. W sumie po jedzeniu tak mam, ale nie jem właśnie jakoś mega dużo więc tak nie powinno być, ale może powinnam jeszcze zmniejszyc porcje a jesc czesciej. Lekarka tak właśnie mówiła, że małe porcje ale cześciej. Ja się teraz boję naciskać doł brzucha bo jak widziałam jak maluch się wkurzył na głowice aparatu to nie chcę go drażnic hehe;)mam takie miejsce gdzie czuje tak pod skora tak jakby rozpulchnioną macicę i wiem , że tam ułożony jest maluch:) Wiecie z czym mam problem?śpię na brzuchu;;/ nie wiem jak będzie potem pewnie i tak się nie będzie dało, ale teraz póki co tak spię. Powiedzcie mi nie powinno to mieć złego wpływu prawda?bo malucha chronią wody płodowe i łożysko prawda?zapytam jeszcze lekarki ale to dopiero 10 lutego:( Co do testów to ja nigdy nie robiłam więc nie wiem jak jest z nimi:)ja szybko zaszłam w ciążę:)po ślubie a jesteśmy króciutko po nim powiedzieliśmy sobie, że dajemy sobie rok i jak się nie uda pójdę do lekarza:)i udało się za 3 razem:) a nawet 2:)chociaż przed ślubem też czasem się zdarzyło zaszaleć i nie było ciąży:)Pozdrawiam Mamusie;)dzisiaj słoneczny dzień u mnie oby zwiastował słoneczny humor i samopoczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia28 ja tak mialam przez dwa tygodnie codziennie zaczelo sie w 3 tyg mialam klucie jajnikow raz lewego raz prawego i klucie w calym brzuchu teraz tez mam czasami klucie w brzuchu gdy sie rozciagam rano w lozku....niewiem co to jest ale to bedzie moje 1 ppytanie jakie skieruje do polzonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaUK1987 ja mam wrażenie ciągle że przewiało mnie, i boli tak jak czasami wcześniej jajniki jak miałam przeziębione. Mam nadzieję że to nic poważnego z tego co czytałam to właściwie to norma. Dziewczyny a jak u was z brzuchami chodzi mi o wielkość widać coś już u was? bo u mnie jest już spory a to 12 tydz w spodnie juz nie wchodzę mogę jedynie pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zaczynam 10tydzien a brzuszek jest juz trozeczke widoczny momentami zastanawiam sie czy nie bedziemy miec bliniakow nosze spodnie na gumkach bo wszystkie inne mi przeszkadzaja.... ic nie moze mi uciskac ns brzuch bo mam wrazenie ze bede wymiotowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ...które dziecko ********************************************************* ********************** BettieO............?..............?............01.08..... .................? alcia28............28.......Gdańsk..........02.08.< br />.............1 letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... . ..........2 .A.N.I.A............?..............?............02/10.0 8..................? taka tam aga....29...........?..............02.08.................... . .2 Kropelka03........?.............?.............03.08...... . ...............? Mam 2 serca ....32........Wrocław.......04.08......................2(6. 5l ) Karmalek_30.... 30............?.............05.08.......... .............? Andi_2011.........?.............?.............05.08...... .. ...............? Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.......................2 przyszłamama....?.............?.............07.08....... .. ..............? Patrycja 2810....?.............?.............08.08................... .. ..? Quore1988........?.............?.............10.08....... .. ..............? Lissy_Bee.........?.............?..............10.08..... . .................? ajlin...............23.......Wrocław.........10.08........................1 Młoda Mama ......?............?...............11.08.................... ...? Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ......11.08/18.08 ....... 2 (22m córka) Karolinkaa_j/Z. Wola/........?..............11/21.08..................? Miss.M............17.........Łódź............15.08 ..............(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .. ................? joannaeł..........?.............?...............19.08 ......................? MISIACZEK ......24.........Wrocław........19.08.....................1 < br /> Camerata.....?.............?...............22.08....... ...............? Oliwia27l .?..............? Dzierżoniów 22.08 2 Dagniesia36..... ?.............?...............25.08....... ...............? mamazuzia.......?.............?...............25.08...... .. ..............? Ania78............?.............?...............26.0 8.......................? Lina87............24.......,Gdańsk..........26.08....... . ...............? Cycha26......... 26........Toruń............27.08 .< br/>.............1 Paulinka...........?.............?...............28.08.< br/>..............? malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki).....3 Adusia883.........?..............?..............30.08 .< br/>.............? Młoda z Torunia .25........Gdańsk.............27.08......................1 pafi86..............?.............?...............31.08.. ....................? *kinga*123.......21........Rzeszów.............?........ .. ..............1 hmmmm177......24......Warszawa..........22.08.... Witam :) Ja też dołączę :) Jestem w 11 tc i wygrałam walkę z mdłościami :P choć czasami jeszcze mnie męczą. Za tydzień mam usg genetyczne i mam nadziej, że będzie wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaUK1987 u mnie podobnie. Niby brzuszek duży nie jest, ale wszystko mnie uciska w brzuch i muszę już w ciążowych ciuszkach chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin na USG genetyczne zostałaś skierowana przez lekarza czy sama od siebie postanowiłaś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×