Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

tralala ale nie chodzi by dziecko w nim siedziało jak się bawi, ale jak je, jak ogląda bajkę...moja kolezanka nauczyła dziecko zeby piło sobie siedząc (by sobie nic nie zrobło) i właśnie siada na swój fotelik i pije z kubeczka i potem leci dalej...wiadomo że taki dzidziuś nie usiadzie i nie posiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trala wiesz niby nie mozna ale mojej bratowej pediatra kazala stosowac jak maly mial problemy i bardzo szybko wszystko zeszlo a linomag masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha chyba ze o to, ale u nas i tak bez sensu bo corcia ma stolik swoj i dwa krzeselka to sobie razem posiedza :) no ale co tu dużo mowic- kazdy ma inne potrzeby dlatego jest tyle lezaczkow do wyboru :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie niedlugo ruszam do sklepu po linomag bo slyszalam ze dobry. A na moja małą dzialał tylko krem penatena na pupe i kupilam 4 duze w niemczech a malemu nie wiele pomagaja:( a to jest jeden z lepszych kremów na odparzenia.. ehh co chwile coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosna te nasze brzdace i niech zdrowe beda najwazniejsze:-) :-) :-) moj w 6 tyg przybral od wyjscia ze szpitala 1810:-) Maz dzis corke odbiera wiec nie musze wybywac z domu:-) czekam sobie gotujac kopytka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY kochane;* u mnie mąż ma walne i całymi dniami mamy znajomych lub my odwiedzamy;) z małym super w czwartek mam bilans w 6 tyg wiec zobaczymy co tam z nim. ale tez jest pulpecik;) leżaczek mam tez ten z wibracjami i mały chyba jest zadowolon bo zawsze w nim zasypia;) i z tej samej firmy mam mate edukacyjną. była dośc droga ale naprawde jest super. krosty u mojego małego tez sa pisałam już o nich czerwone i zkińczone białym. cała buźka,uszka i brzuszek troszke na rączkach i plecach. mi lekarz powiedział że to potówki. i same maja zejść. ale jest tak że jedna schodzi a kolejne się pojawiaja;( nosidełko mam takie i jestem tez zadowolona http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplay0_10751_-1_90629_10001 niemowle nosi się przodem do siebie a po 4 miesiącu odwrotnie. a spacerówke kupiłam taką http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_37+5001+605_10751_-1_14552_76504_10001_14552 super się prowadzi i juz mały był w niej na spacerku;) dziewczzyny współczuje kolek, u nas troszke lepiej, mały zawsze miał w tych samych godzinach w nocy i w dzien a teraz czasami popłacze i tyle. na zaparcia lekarz kazał mi włożyc troszke czopka gricerynowego i kupisko leci;) ja jeszcze karmie troszke piersią ale w 90% to butla cycek tak tylko do pomymania;) kochane mój synek ma niekształtna głowe to znaczy z tyłu jena połowa je.t wklęśnięta;( w czwartek dopiero się doweim czy to normalne. u was tez maluszki tak maja??? oj strasznie sie boje że może byc coś nie tak;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trala a make ziemniaczana probowalas? Stary dobry sposob Kasiula a synek nie spi czasem tylko na jednym boku? Bo jesli tak to staraj sie go ukladac na przemian wlasnie po to aby glowka sie "uksztaltowala"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala - nie mam niestety hasła do nowej poczty, wyślijcie mi na maila - malgorzata.gardynska@wp.pl. Linomag tez używam do codziennej pielęgnacji lub alantan - skład ten sam. Dobre sa te kremy:) I niedrogie - ok 7 zł. kasiula - jak pisze aga - może układaj go częściej na tej stronie gdzie nie jest wklęśnięta? Zresztą główka sie jeszcze kształtuje:) Moj ma krwiaka podokostnowego na czubku głowy i tez się martwię, żeby mu nie zwapniał i nie została taka górka:( My po spacerku, Igor mi dzisiaj pięknie śpi:) Starszy synek z tatą na karate, ale zaraz wrócą. A ja wzięłam się za robienie buraczków do słoików i zostało mi tylko zawekowanie. Durna jestem, 3 tyg. po porodzie a ja słoiki robię:P A i jeszcze mam dwie pralki prasowania. To tak na deser:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja fajny deser:-) ja musialam zabrac pranie bo ktos zaczal palic jakas folie i masakrycznie smierdzialo a dymu tyle ze grrrr:( ech uroki domkow:-) U mojego meza w pracy tez sie skladali na prezent dla malego i co....hehe i mam wielkiego pluszowego psa...bo meza pytali czy mate chce a ten nie skojarzyl co to jest i du.a:-) :-) faceci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja to u ciebie lali woskiem czy woda?na czym to polega? Dziewczyny do ilu m-cy trwają kolki? Mój jeszcze śpi 3hjuż muszę go obudzić. Jak karmicie , jak poje 15-20 min z jednej piersi i zasnie na 2h to potem dajecie dalej te sama czy druga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to wtedy już w tej piersi przez te 2h robi sie nowy pokarm i ten 2 i 3 fazy pokarm zostaje zAstapiony pokarmem 1fazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita- kolki to tak do 3 miesiąca mniej więcej.. no to kupiliśmy linomag i zobaczymy, maczka ziemniaczana nie pomaga, mam też puder alantan ale niestety nic.. z główką to ja nie pomogę bo mój ma idealną poprostu, wszyscy już w szpitalu podziwiali że nie wygląda w ogóle jak na poród SN ;) Mój mały zasnął na spacerku i jeszcze tak śpi :) aż dziwne że dzisiaj go nie niosłam a sporo pochodziliśmy tym razem :) no i kupiłam dla mojej córci zabawkę w nagrodę że była taka dzielna w szpitalu dzisiaj.. Kocham te moje dzieciaczki nad życie:) Czasami jak mam jakiś kryzys, to właśnie one dają mi siłę na to wszystko :) kasiula- nie za wcześnie na spacerówke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita- też się właśnie zastanawiałam jak to jest z tymi fazami pokarmu.. aaaa karmię różnie, zazwyczaj biorę na wyczucie, która twardsza i tą daję małemu :) :) i jakoś na razie jakoś nam idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Moja dzisiaj dała mi popalić to znaczy nie było tak źle ,ale mała dzisiaj mało co spała i nic w sumie nie mogłam zrobić :(W wózku nie lubi leżeć w foteliku poleży chwile ,a łóżeczku też chwila i zaraz krzyk... Wczoraj była taka spokojna,a dzisiaj już nie,chociaż tyle ,że nie płakała. Ona poprostu lubi ręce i jak jej śpiewam i ją noszę Jak możecie to wyślijcie mi hasło na mojego e maila to też wyślę zdjęcia mojej niuni :) anecia0804@interia .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny;* sama nie wiem na której stronie mały sypia. chyba raz na prawej raz na lewej, ale zaczełam zwracać na to uwaga i daje go na ta strone co nie jest wkląśniete. glówka po poroodzie wyglądała lepiej niź teraz;( mam nadzieje że bedzie dobrze. widze że szybko wracacie do formy;) przetwory;) mniam uwielbiam buraki i takie domowe kompoty sałatki. jak jestem u mamy to zawsze w spiżarni przebieram a ona zadowolona bo nikyt tego nie je tylko ja;) trallla-spacerówka jest od urodzenia do 15 kg. ma takie specjalne dla noworodka.fajna jest bo dobrze sie prowadzi i jak w autobusie nie bedzie miejsca to szybko złoze i świeto;) nosidełko tez fajne tylko problem bo ja zawsze pełne siaty zakupów wkładam do wózka i dre do domu jak rumunka;) brzuch tez mam jak w 6 miesiącu;( zaraz po porodzie na sali porodowej miałam mniejszy niż teraz, ale teraz taki duży bo jelita i to wszystko wróciło na swoje miejsce a wcześniej było zgniecone przez maleństwo. jestem prawie 6 tyg po porodzie i zaczełąm krwawić, nie jest jakoś dużo tej krwi tak jak przy okresie ale 3 tyg juz były tylko plamienia bronzowe a tu ta krew jeszcze;( juz mam dupe odparzoną od podpasek i wkładek. też mam sterte prasowania i musze sie teraz za nia wziąść bo juz nie mam bodziaków na przebranie dla małego. a kolki to chyba do 6 miesięcy;( tak mi lekarz mówił. ale mam nadzieje że tak jak piszecie że do 3;)oby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe jaki pokarm dostaje moja mała jak sciagam po 15-20 min z każdej piersi do butelki i to wsio się miesza? ja też używam przy każdej zmianie pieluchy alantan zielony a teraz jak mi się skończy to mam linomag zielony i też wykorzystam choć się bałam bo stwierdzam że jak dziecku coś służy to lepiej nie zmieniać...moja nosi pampers 2 i już muszę coraz lzej zapinać bo w brzuchu ciasne a w tyłu jeszcze dobre...ech jakoś nie proporcjonalnie tyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh dziewczyny zawsze któraś walnie tak fajny tekst że siedzę i się śmieję do komputera.. Kasiula rozłożyłaś mnie na łopatki tym "bo ja zawsze pełne siaty zakupów wkładam do wózka i dre do domu jak rumunka" hahaha :D:D:D:D:D Ja miałam okropne kolki jak byłam malutka i jak skończyłam 3 miesiąc to przeszło jak ręką odjął.. A do 6 mies to już sporadyczne bóle brzuszka ponoc a nie takie typowe kolki, ale widze co lekarz to opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala maila można wysłać nie znając hasła :P Goja już Ci wysłałam, Aneta Tobie również :) Kasiula co do autobusów w Londynie to fakt, zawsze widziałam problem z wózkami i nie dziwie się ze bierzesz spacerówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej co do glowki- nie pomoge bo nie mialam takich problemow Goja kobieto Ty to ma sily!! u nas w porzadku, mala ma juz swoje pory aktywnosci najczesciej jest to od 7(8)-9(10) -w miedzyczasie pobudka jedzenie kupa i spanie ;-) i 17-19 i idzie spac poziej pobudka ok 1-4 i do tej 7-8 spimy spacery ok przesypia glownie, smoczek zalapala ale za czesto nie ciaga Trala u mnie z mata i lezaczkiem tak wlasnie bylo ;-) a kupilam do 18 zeby byl na dluzej hehe z tym,ze moje chuchro to wage 9 kg chyba ok 10msca osiagnal ;-) i zdrowka dla dzieciaczkow! ;] kurde tyle chcialam napisac i nie pamietam ;] ja tez w tych fazach pokarmu sie nie znam, ale jak Was czytam to moja strasznie krociutko ssie a butle dzisiaj dostala tylko rano i po kapaniu, duzo czasu spedzalismy teraz na dworze tak fajnie cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,byłam dzis u lekarza,jestem tak chora jak nigdy,mowic nie moge,przelykac nie da rady,gradlo boli masakrycznie. Lekarz wypisal antybiotyk-a potem recepte wyrzucil bo przeciez piersia karmie. Nie moge nic brac-kazal,,sola przplukac,, Martwie sie tez o mojego malucha-liczac poniedzialki skonczyl 6tyg,i ze snem nic sie nie zmienilo. Moze godzina aktywnosci na 24. Kurde,zaczynam myslec ze to moze jakas choroba..Ale rekami i nogami rusza jak nie spi,jak wyciagnie calego cyca to sie usmiecha,czasem powie guuuuuu,znaczy gluszy tak smiesznie. Sama nie wiem. Zalatwilam tez bilans 2latka o 2miesiace za pozno,ale wczesniej nie bylo czasu..16kg,98cm. Podobno duzy,ale ja widze u niego tylko wystajace zebra... Zastanawiam sie co ja moge brac jak karmie...jak starszy mial 8miesiecy i okropnie sie pochorowalam to znajomy lekarz zakazal brac ferweksow,gripeksow i innych takich tylko zagrzac 2piwka z miodem i do lozka...ale teraz raczej nic mocniejszego nie wypije;/ SZanujcie dziewczyny swoje zdrowie...bo ja to za pozno docenilam..wyszlo mi zimne mleko i suszenie glowy przy otwartym oknie w aucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka- hahaha, a no faktycznie. teraz sie smieje sama z siebie :D aneta, noo właśnie, moja mala miala ponad rok jak miala 9kg :) miss m. mi sie wydaje ze twoje dziecko jest całkiem ok, dzieci tak niektore mają. a bilans Twojego 2 latka?? czy 3 latka?? Moja ma w grudniu 3 lata i ma 96cm i 13kg ;] takze jak Twój ma 2 to całkiem duzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala -sikorka ma rację, wysyłając maila na jakiś adres nie trzeba znać hasła:) sikorka - dzieki za hasło! Jutro podrzuce jakieś zdjęcia, bo dziś już nie mam siły. Miss - a duomox nie mógł ci przepisać? Dziewczyny chyba to brały przy zapaleniu piersi. Ja to brałam w ciąży i było ok:) Kuruj się! Co do karmienia to ja daję piers na zmianę. Chyba że chce jeść po godzinie to daję mu tę samą, zeby wyciągnął do końca. Kurcze młoy jak zwykle godzine zasypia a ja padam. Na szczęście teściowa mi poprasowała, więc miałam do roboty tylko słoiki. Wyszło mi 17 sztuk i więcej nie robię, bo nie mam pustych sloików:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam od 6 doby po porodzie odpowiednik pl augmentinu, nie wiem jak to sie pisze ale cos takiego a potem cos podobnego do domoxu. w ciąży tez brałam domox. dziecku nic nie było i karmiłam tylko piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj 2lata skonczyl 25czerwca... A ten lekarz to jakis niedouczony mi sie wydaje juz od dawna..pojde chyba jutro dzien wczesniej na szczepienie z mlodszym,to wpadne tez do mojej pani doktor. Wyszlo tak,ze mam dzieci zapisane w innych przychodniach...ale to dluga historia. Uciekam spac do moich chlopakow,kurde,popelniam blad spiac z dzieciakami ale poki meza nie ma tak mi pasuje...bez wstawania jednego przykryje,drugiego przystawie do cyca i jakos sie wysypiamy we trojke...a takie to niepedagogiczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×