Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Małemu wibracja w tyłeczek, pochodząca z bujaka pomogła się wyciszyć, odłożyłam go do łóżka i śpi a my z mężem siedzimy na przeciw siebie przy stole, każdy z nosem w laptopie hehe. Wivi, ja bynajmniej nie za prezentami chodziłam. Nakupowałam w markecie słodyczy i więcej nie miałam zamiaru nic kupować. Zawsze daję tylko słodycze, chyba, że mój tata zażyczy sobie jakąś książkę lub album o miejscu, które właśnie zwiedził lub kraju, do którego się wybiera, bo on to tak lubi sobie podróżować po świecie ostatnimi laty. Mężowi zakupiłam sweter na Allegro. Ale byłam w Rossmanie i zobaczyłam przypadkiem fajną maszynkę do strzyżenia włosów i kupiłam teściowi, bo wiem, że nie ma, zawsze pożycza od mojego męża, więc i teściowej jakiś tam zestaw kosmetyków kupiłam, żeby było sprawiedliwie. A tak to chodziłam kupować takie rzeczy do domu, np. nowe wkłady do pochłaniaczy wilgoci, pampersy z promocji właśnie w Rossmanie - 4, w aptece emolium do kąpania i Alantany zielone dla małego i takie tam jeszcze różne rzeczy, mogłabym powymieniać trochę :P Miałam pytać, czy Wasze dzieci nadal machają tak strasznie nogami jak leżą i je np. przewijacie? Bo w sumie to już powinno to zanikać a mój nadal macha jak najęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na chwile wpadlam, nie mam kiedy Was nadrobic, pisalam ze Mala ostatnio troche marudna i mniej je a dzis patrze a tu zabek! :) dzaselko opuchniete i pewnie na dniach pojawi sie drugi. synkowi tez szybko wyskoczyla, na 5 miesiecy juz mial. wspolczuje kradziezy wozka, jak tak mozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demagogia moja tez tak macha nozkami jak ja przewijam, juz nie wspomne co sie dzieje podczas kapieli :) teraz wkladam jej wanienke do wanny w lazience, bo ostatniu poslizgnelam sie z mala na rekach po kapieli, tak nachlapała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Agato, no przede wszystkim dla córci. :) Mój też chlapie w wanience jak szalony, mam wrażenie, że zdaje sobie sprawę, że jak ciapnie nóżkami to chlusta woda. A tyle radości ma z tego. Wivi, to nie kąp w spodniach to nie będziesz miała mokrych. :P Ja zawsze kąpię, będąc w samych majtkach mówiąc szczerze. Muszę iść zrobić jakąś kolację, bo mąż zrobił herbatę a kanapki zostawił mi. Dobranoc wszystkim. Wyciszcie się troszkę przez noc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Basiu, widzisz, nie zdążyłam kupić tego nr Dziecka na grudzień, a szkoda, bo pisałaś, że było tam o rozszerzaniu diety. Jest już styczniowy nr ale nie miałam czasu go jeszcze przeglądnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demagogia - dobry pomysł :) Od jutra kąpię w majtkach :P A w ogóle to ja się czasem kąpię z maluszkiem razem w naszej ogromnej wannie! (oczywiście wcześniej biorę prysznic). Dziewczyny jakie to jest meeeega fajne :) :) Mówię Wam - super sprawa! Agata - gratuluję ząbka córci! Ja się boję ząbkowania. Opinie są różne - jedni znajomi mowią, że dużo gorsze były kolki a mój znajomy farmaceuta twierdzi, że ząbkowanie to najgorsze z jego "tacierzyńskich" przeżyć... Ale wiadomo - dzieci są różne i zobaczymy co bedzie. A! Moj mały wierci się jak szalony podczas zmiany pieluchy - w ogóle nie chce ze mną w tym temacie współpracować :D I też ślini się i wkłada ręce i paluszki do buzi... a jak zaglądam mu do ust to tak śmiesznie wytyka języczek, że wcale nie widzę dziąsełek. Może i mnie ten pierwszy ząbek zaskoczy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wivi no wlasnie dzieci roznie to przechodza, przy synku to byl horror, tak bardzo plakal prawie 24 na dobe przez ok 3 tyg, nic nie pomagalo :( a corcia ladnie to zniosla. juz nie moge sie doczekac usmiechu z dwoma zabkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie. Mała zasneła przy karuzeli,a ja znalazłam w końcu chwilkę żeby tu zaglądnąć :) Dzisiaj przyjechała mama Marcina mojego i byliśmy troszkę u dziadków,bo babcia Amelci pracuje zagranica i widziała ja tylko trzy razy zaraz po urodzeniu .Jutro Ona nas odwiedzi :) Byłam na zakupach kupiłam 5 opakowań mleka dla małej,jest tańsze teraz w biedronce z 17,99zł na 16,45zł. i do tego oczywiście soczki ,bo mała uwielbia te z bobo frut.. U nas ząbków nie widać,ale za to tak czasem nerwowo wkłada sobie paluszki do buzi..ślini się bardzo.Teściowa w sumie kupiła nam żel na ząbkowanie w Niemczech,ale czy to to ,to ja nie wiem... Ostatnio byłam na zakupach w h&m i na kupiłam fajne ubranka bardzo tanio bo jest przecena np.leginsy za 10zł,sweterek za 10 zł...Miałam wysłać zdjęcia,ale teraz juz idę położyć się .Jutro podeśle jak znajdę chwilkę :) DOBRANOC,spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiwi z wózkiem to jakis skandal!! ze sie ktos nie boi krasc dzicku niewinnemu to sie zawsze zle odwraca ....ktoś mi mówił że każda krzywda wyrządzona dziecku podwójnie wraca do tego co ją wyrządził..jakoś tak! Agata ząbek heh...cudo!!! ale gdybym była kimś innym nie sobą napisałabym: agato jesteś pewna ze tak za wcześnie zab?? nie możliwe może to grudka mleka się przykleiła?? :) super już jeden ząb i będzie z górki...ponoć te pierwsze dwa to hardcore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta a jakie soczki? czy na bobo frut jest np. napisane po 4 czy 5 miesiacu ? nigdy nie zwrociłam uwagi czy na sokach jest jak na jedzonkach...ktore smaki jej najbardziej pasują? nie moge się doczekać soczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta montignac -
Hej dziewczyny, które stosują tę dietę? - wy jecie wszystko, co w niej zawarte? Bo widzę, ze tam są brokuły, kalafior i inne rzeczy, które nie można jesc karmiąć piersią? Pytam, bo sama chcę zastosować tę dietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat diet. Mnie to zawsze śmieszyły te wszystkie diety Kwaśniewskiego, Montignaca itd. Goju, nie obraź się i nie bierz tego do siebie. Poczytałam teraz o tej ostatniej. Swego czasu doszłam do wniosku, że wszelkie diety nie mają sensu, potrzebna jest zmiana sposobu odżywiania się NA STAŁE a nie żeby tylko schudnąć. Niby w tej diecie Montignaca jest o tym mowa, ale mnie denerwuje takie narzucanie, że przerwa między posiłkami ma wynosić 3 czy 4 godz. albo że nie można pić kawy czy łączyć czegoś z czymś. Ja jak się w 2008 r. zobaczyłam na zdjęciach z wakacji tak od razu kupiłam rowerek stacjonarny i postanowiłam zmienić swoje nawyki żywieniowe. Niektóre pokrywają się z dietą Montignaca, chodzi mi o ten indeks glikemiczny ale np. makaron jadłam normalny tylko al dente, a nie jakiś specjalny, nie przyszło by mi do głowy, że mam rezygnować z ziemniaków czy chleba. Owszem, ograniczyłam spożywanie chleba, jadłam tylko ciemnoziarnisty ale często zastępowałam go np. płatkami owsianymi z jogurtem naturalnym i musem z jabłek. Skończyłam ze smażonymi potrawami, mięsko tylko gotowane, co nie było dla mnie dużym wyrzeczeniem. Słodycze ograniczyłam, ale czasem zjadłam czy to loda czy czekoladkę. Z cukrem problemu nie mam, bo od kilkunastu lat nie słodzę niczego, nie lubię żadnych napojów oprócz mineralnej. No i równie ważne - codziennie jeździłam na rowerku po 1 godzinie + 3 serie brzuszków po 90. I w 3 m-ce schudłam 12 kg, czyli 4 na m-c, idealnie. Potem nawyki żywieniowe mi zostały, na rowerku jeździłam 3 razy w tygodniu. I w sumie tak było do zajścia w ciążę. Jak znajdę zestaw zdjęć jak wyglądałam przed i po to Wam wyślę na maila. Od tygodnia robię brzuszki, zaczęłam od jednej serii, nic mnie na szczęście w okolicach cięcia nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! My już na nogach od godziny, a mąż chrapie w najlepsze. W całym mieszkaniu go slychać :P Czy wasze maleństwa też tak się trzęsą jak mówią? Wojtuś to normalnie cały "chodzi" jak zaczyna coś opowiadać. To wygląda przekomicznie, tak jakby chciał coś bardzo, bardzo ważnego powiedzieć ale nie potrafił. Wczoraj rozmawialiśmy z mężem przy stole, Wojtuś leżał w swoim lezaczku i dopiero po kilku minutach zorientowaliśmy się, że co chwilę próbuję się włączyć do rozmowy. Nagraliśmy to wszystko... heheheh. Już dawno nie widziałam czegoś tak śmiesznego. A! No i prawie cały czas śmieje się na głos a jak przez dłuższy czas się nie uśmiecha to idę z nim do lustra... To jest dopiero fun - od razu wkłada pięść do buzi i zanosi się smiechem... Niemowlęta są super :D A jak Wam minęły nocki? U nas w miarę ok - dwie pobudki, a rano wstaliśmy po 6 :) Tylko śnił mi się ten nieszczęsny wózek. Też wierzę, że zło wraca... Dziękuję Wam za miłe słowa! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta... ponoc najlepiej jest jesc 5 posilkow dziennie o stalych porach nawet jak.nie jest sie glodnemu. metabolizm.sie nakreca i organizm nje magazynuje tluszczy tylko go spala bo wie ze "dostanie" nastepna dawke pozywienia. ostatni posilek 2 godz przed snem.duzo wody. ale te diety ktore istnieja mokm.zdaniem.polegaja.na.motywacji bo jest napisane to mozna tego nie i czlowiek.sie trzyma tych zasad co powoduje ze chudnie. ale najzdrowiej jest jesc wszystko czyli te 5 posilkow i wiadomo ograniczone slodycze i fast foody. moja znajoma w 4 msce chyba 14 kg schudla ale mowila ze na.poczatku waga stala pozniej zaczela leciec. u mnie nocka.koszmar maz tak chrapal ze sie dziwie ze tynk na scianach trzyma jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się Aneta. I ponoć to też nieprawda, że można jeść tylko do 18. Chodzi o to, że 2 godz. przed snem, więc jak ktoś chodzi spać o powiedzmy 23 to będzie mógł zjeść i o 21. Wysłałam to zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa agata gratuluje zabka! a powiedz mi dzieciakom.wyszly w tym samym.wieku? mojemu olkowi pierwsze wyszly jak.mial jakos 7-8 mscy. a mi sie zdaje ze te pierwsze to pikus bo sa.cienke gorzej 4i 5 bo.grube i.wyzynanie.jest gorsze ale.ja sie.w.sumie tez nie znam za batdzo.bo jak pisalam.olek bezbolesnie.przechodzil slinil sie tylko ale.to straaaasznie a slina.schladza dziasla i mniej boli dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to w międzyczasie przytyłam ale to było po przejściach, po których została mi tylko fajna niedoszła teściowa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agata zabek niezle ciekawe kiedy mój zacznie Demagogia jakby nie kopał to chyba byłoby zle np jakby nie zginal nozek i miał cały czas wyprostowane :-) Asiulka na soczkach tez jest napisane od ilu m-cy. Wczoraj byli znajomi z 2,5 latkiem młody usnal ale jak wychodzili to obudził sie i plakal do 22.50 bo w międzyczasie jadł i znowu z odbiciem jazda. Myślałam ze w nocy bedZie to samo ale było ok. Co do diet to ja mam obcykane wszystko w teori gorzej z praktyka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z dietami.jak.i.Ty:) staram.sie.po.prosti.dzialac w.mysl powiedzenia: sniadanie.zjedz sam, obiadem podziel sie.z.przyjacielem a klacje.zostaw.wrogowi :) chodzi o.wielkosc porcji..ale oczywiscie.w.miexzyczasie.sucharki...wafle ryzowe...musli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demagogia - pewnie że się nie obrażę:) Ale ja jestem typem osoby, która musi mieć ustalone reguły, inaczej wpadam w chaos i jem wszystko i byle jak:( A jak wiem, co mogę, o której itp. to psychicznie jest mi łatwiej. Ja mam zdrowe nawyki jeszcze po dukanie, choc sam w sobie zdrowy taki nie jest. Ale brakowało mi dyscypliny. Oczywiście czasem skuszę się na słodkie, pije kawę, bo uważam, że dieta nie moze pozbawiać mnie przyjemności:) No i ćwicze 3x w tygodniu - interwały na rowerku, brzuszki,aerobik. Myślę, że każdy musi znaleźć taką dietę dla siebie, która będzie mu odpowiadać:) xx U nas nocka powiedziałabym, że rewelacyjna! Igor budził się tylko 3 razy i już nie było takiego marudzenia. Idziemy ku dobremu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - tak a propos sucharków, chleba ryżowego i musli - to są bomby kaloryczne pod hasłem "zdrowa żywność"! Ja mam manię czytania etykiet - zobacz ile mają kalorii i ile w tym cukru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta 21 synkowi wyszly jak mial 5 miesiecy, czyli podobnie wiekowo. na 10 miesiecy mial juz 8 zebow, tylko tak dziwnie mu wychodzily bo pierwsze jedynki, potem trojki a dopiero pozniej dwojki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem goju dlatego napisalam ze.podjadam :( ale.pwychicznie.mi.lepiej jak.zjem.wafla.niz batona ...bylam.kiedys na dunkanie...moze 2 tygodnie wytrzymalam...masakra jakas...hheheh zatanawiam.sie jak nie jedzac slodyczy i fast fodow.jestem grubsza od tych co.to jedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - ja tez się tak kiedyś oszukiwalam:P A wszystko zależy chyba od natury czlowieka. Jak bylam młodsza to szybko chudłam, a po trzydziestce już nie jest tak łatwo:( Na dukanie byłam 10 miesięcy. Schudła 14 kg a potem wyladowałam w szpitalu na stole operacyjnym, bo się nabawiłam kamieni w woreczku żółciowym. xx Gratuluję ząbków pierwszych! Widzę, że już się zaczyna... Ja mam nadzieję, że u mojego szybko nie wyjdą. Ale najwazniejsze, żeby nie było to bolesne i uciążliwe dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demagogia jeny ale roznica , woow! Agata ale niespodzianka z tym zabkiem:-) Alunia ostatnio marudna, nawet poplakuje przez sen, moze tez sie co szykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m...m...
próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to na pomarańczowo, ta próba to ja ;] coś mi się pomieszało z forum.. Ale dzisiaj senny dzień. Mały mi śpi już od 12 :) ja też najchętniej bym spała.. Jeeeej, jak ja lubię wafle ryżowe i pieczywo lekkie Wasa, nie z okazji diety tylko po prostu lubię! :) Chyba pójdę do sklepu sobie kupić:) Teraz mnie naszła ochota- może się rozbudzę troche :P Miłego niedzielnego wieczoru :) Buziaki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to jest z tymI lekami sabsimplex można 15 kropli przed każdym karmieniem a ma ok 70 simotinecu na ml a espumisan Maks 20 kropli na DOBĘ a ma 40 simotinecu czy jak to sie tam nazywa ? No mnie czeka ciężki tydzień w 1 dzień swiat robie chrzciny na 20 osób w domu Goja a jaka kawę i z ilu lyzeczek pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×